Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do moderatorów/adminów:

czy istnieje możliwość wprowadzenia do profilu informacji o ilości pkt w 3dmarkuo6 tak jak ma to miejsce z markami 01,03,05?? Mamy już 2008 rok a marka 06 jak nie było tak nie ma;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Pytanie do moderatorów/adminów:

czy istnieje możliwość wprowadzenia do profilu informacji o ilości pkt w 3dmarkuo6 tak jak ma to miejsce z markami 01,03,05?? Mamy już 2008 rok a marka 06 jak nie było tak nie ma;]

kupiłeś nowego kompa to Ci się 3dmarka 06 zachciało cwaniaku ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do moderatorów/adminów:

czy istnieje możliwość wprowadzenia do profilu informacji o ilości pkt w 3dmarkuo6 tak jak ma to miejsce z markami 01,03,05?? Mamy już 2008 rok a marka 06 jak nie było tak nie ma;]

w polu "Skąd:" wpisz "Warszawa 3DMark2006:123456"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za zabawy artykułem Foxconn Mars vs. DFI LanParty DK P35-T2RS. Przeglądam artykuł i

post-116203-1202939945_thumb.jpg

, potem całkowicie zdiety. Co sie stało?

Edit

 

Jak się człowiek spieszy , to sie diabeł cieszy :twisted2:

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za zabawy artykułem Foxconn Mars vs. DFI LanParty DK P35-T2RS. Przeglądam artykuł i

 

, potem całkowicie zdiety. Co sie stało?

Juz jest ok :) Marek pospieszyl sie z publikacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory wszyscy wylewali kubły pomyji na serwis, że mało newsów, artów nie ma i w ogóle jest lipa, a teraz IMO przyszedl czas na to zeby go pochwalić. W ostatnich tygodniach pojawiły się pojawiły się pierwsze od dłuższego czasu 2 naprawdę przyzwoite arty a newsów jest dużo, są fajne i aktualizowane na bierząco. Naprawdę dobra robota. Mam nadzieję, że to oznaka rosnącej formy a nie jej chwilowy szczyt. Tak trzymać, a jak się da to jeszcze troche lepiej. W końcu nie po to na forum jest tylu utalentowanych ludzi, żeby się marnowali kiedy pclab zbija kokosy i spija śmietankę. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory wszyscy wylewali kubły pomyji na serwis, że mało newsów, artów nie ma i w ogóle jest lipa, a teraz IMO przyszedl czas na to zeby go pochwalić. W ostatnich tygodniach pojawiły się pojawiły się pierwsze od dłuższego czasu 2 naprawdę przyzwoite arty a newsów jest dużo, są fajne i aktualizowane na bierząco. Naprawdę dobra robota. Mam nadzieję, że to oznaka rosnącej formy a nie jej chwilowy szczyt. Tak trzymać, a jak się da to jeszcze troche lepiej. W końcu nie po to na forum jest tylu utalentowanych ludzi, żeby się marnowali kiedy pclab zbija kokosy i spija śmietankę. ;-)

Dziękować za dobre słówko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory wszyscy wylewali kubły pomyji na serwis, że mało newsów, artów nie ma i w ogóle jest lipa, a teraz IMO przyszedl czas na to zeby go pochwalić. W ostatnich tygodniach pojawiły się pojawiły się pierwsze od dłuższego czasu 2 naprawdę przyzwoite arty a newsów jest dużo, są fajne i aktualizowane na bierząco. Naprawdę dobra robota. Mam nadzieję, że to oznaka rosnącej formy a nie jej chwilowy szczyt. Tak trzymać, a jak się da to jeszcze troche lepiej. W końcu nie po to na forum jest tylu utalentowanych ludzi, żeby się marnowali kiedy pclab zbija kokosy i spija śmietankę. ;-)

A dziekowac, dziekowac. Aktualnie bedziemy starac sie wypuszczac arty na biezaco, bez zadnych odgrzewanych kotletow. Z czasem bedzie coraz lepiej, gdyz gwaltowny wzrost do poziomu czolowki polskich serwisow jest niemozliwy.... ale malymi kroczkami do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakiś ułomny jestem, bo dalej nie rozumiem. Może mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć co jest nie tak z tą reklamą? ;-)

'

A na kalendarzu się znasz ?:D Jeśli znajdziesz w nim 30lutego to gratulacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ze dzis zyczen mejlowo od ppc nie dostalem to jestem pogniewany i w ogole foch!!!1

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

tak calkiem na powaznie, taka drobnostka a cieszy i przypomina o odwiedzeniu portalu prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wyedytuj posta i napisz, że nieaktualne. :P

ja swoje raportuje ;]

Wlasnie tak zrobilem na probe, najstarszym ogloszeniem. Co na to moderacja, czy taki sposob jest OK ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co do komentarzy na temat serwisu a przede wszystkim jednej osoby, która uparcie do 2006 roku ciśnie po naczelnym jak po koledze z podwórka.

 

Tak nieraz jest tak, że inni rozpisują się na temat 9600 jako super karcie a u nas już leciwe karty 3850 brane są do porównania lub myszki jako super nowy artykuł. Wszystkiego na raz się nie zrobi. Większość z nas zajmuje się dodatkowo pracą i szkołą a nie tylko siedzeniem po 15-16 godzin przed komputerem. Tłumaczyłem to wielokrotnie ale do niektórych to nie trafia wybitnie.

 

Na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie wprowadzać nowości w czasie premiery, ponieważ nie zebraliśmy na tyle dużych środków by wyposażyć kilku redaktorów w platformy do testów z których wyjdą miarodajne wyniki przez długi okres czasu. Portale z czołówki są komercyjne i mają fundusze jak i redakcję w jednym miejscu więc takie rzeczy ich nie borykają jak nas, rozrzuconą redakcję po całej Polsce.

 

Staram się wprowadzać coraz to nowe pomysły i pilnować starych projektów ale każdy jest omylny i każdy może mieć małe poślizgi. Warto o tym pamiętać.

 

Dzięki od nie których za dobre słowa i za te złe, które nas utwierdzają w przekonaniu, że nasz serwis zrzesza ludzi o różnych poglądach, którzy nie boją się przedstawić swoich racji na forum społecznym.

 

Rafał Romański

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...