Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma co :] to Para musial dostac biegunki [; .

 

 

A tak na powaznie, to bardzo mi sie podoba, fakt, ze pracujecie nad serwisem. Gdy doprowadzicie wszystko prawie do konca zastanowcie sie nad reklamami, co jak co... ale za dobra prace, powinna tez byc i jakas placa.

 

Tak mi sie przynajmniej wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamodawców jest tylu, że spokojnie starczy na kilka miesięcy opłacania serwera i kupowania potrzebnych rzeczy do redakcji.

 

Aby jednak wystawiać faktury dla firm za opłacenie reklamy musimy założyć firmę i wtedy dopiero ruszymy z reklamą. Nie będzie ona jednak bardzo uporczywa jak w innych serwisach bo tu my dyktujemy warunki a nie arbomedia (czyli większość reklam na portalach) nam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki komunikat dostaję:

Dołączona grafika

 

Gdy w odpowiedzi zamieszczam cytowane obrazki z wcześniejszego posta. Albo gdy edytuję swój post zawierający obrazki

Takie same krzaki miałem wczoraj na testowym gdy chciałem obrazek zamieścic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki komunikat dostaję:

Dołączona grafika

 

Gdy w odpowiedzi zamieszczam cytowane obrazki z wcześniejszego posta. Albo gdy edytuję swój post zawierający obrazki

Dziękuje za zgłoszenie, już staram się naprawić :)

edit: chyba już poprawione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem co jest ale po tej przerwie związanej ze sprzętem od czasu do czasu wyskakuje mi coś takiego:

Dołączona grafika

 

WTF :?:

hmmm według moich logów zdarzyło się to dokładnie 4 razy na kilkatysięcy wywołań. Generalnie efekt działania cache'a i phpa który chce zjeść więcej pamięci niż powinien. Postaramy się z tym powalczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm według moich logów zdarzyło się to dokładnie 4 razy na kilkatysięcy wywołań.

To ja też byłem tym szczęśliwcem, któremu sie to wczoraj przytrafiło.

Należy mi sie jakaś nagroda :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ze troche nie w temacie, ale moze ktos 'tutejszy' przetlumaczy temu 13-latkowi... pozakladal kilka takich tematow w kazdym dziale.

To dzieciak ... tutaj tez wali posta za postem bez sensu zupełnie.

Zapewne za taki numer jaki teraz wywiną dostanie bana ... z resztą regulamin o tym mówi.

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ath, A czemu zamazałeś jego IP ? :twisted: A co do takich ludzi to: ...

 

Z góry przepraszam jeśli ktoś się zgorszył :?

Jeszcze sie tym chwali... click

 

Tak dla jasnosci dostal 'tylko' zpp na 14 dni.

 

IP zamazalem, bo to tylko dziecko, moze do konca nie kontroluje tego co robi.

Chodzi o to, ze takim zachowaniem nie zareklamuje purepc, tylko wprost przeciwnie.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to zaznaczone na zolto to efekt zamierzony (Opera 9 Final)?

Raczej tak. To jest tzw. Tag Cloud, czyli po polsku "chmura tagów". Stosowane w wielu projektach zwiących się Web 2.0.

Im dana kategoria zawiera więcej wpisów, tym ma w takiej "chmurce" większą czcionkę. Oczywiście jest ustawione jakieś max. wielkości czcionki, zapewne < h1 > albo <h2 > ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

się cieszę że reklamy będą i że nie będą uporczywe :) w lisim gronku nie dość że nie ma co czytać to się czytać nie da,,, imo baner, duży na górze, może gdzieś jeszcze jeden i będzie dobrze. Zero popupów prosze.

Jedno co moge obiecać. Żadnych poltergeistów czy innych fullscreenów, żadnego ciach!a typu floating, brandmark czy jak to tam nazwać. I żadnych pop-up i pop-under. I niczego co wydaje dźwięk z siebie bez pozwolenia ;>

 

Sorry, ze troche nie w temacie, ale moze ktos 'tutejszy' przetlumaczy temu 13-latkowi... pozakladal kilka takich tematow w kazdym dziale.

 

Dołączona grafika

Porozmawiaj ze swoim naczelnym ;)

Proponowaliśmy mu utemperowanie z obu stron takich wyskoków, ale oczywiście mimo obietnic nie otrzymaliśmy wiążącej odpowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładałem topicu nowego, więc tu zapodam.

Ostatnio dużo pieniaczy jest na forum, którzy się czepiają że nigdy się nie rejestrowali na purepc. A jakby przeprowadzić reaktywację kont? To może by pomniejszyło ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga i ja miałem komunikat :)

To INFORMACJE PRASOWE wygląda strasznie dziko. Przynajmniej u mnie. Coś jakby chciało z tamtąd wyjść, ale nie może.

A co do tego z datą w nicku. Wybadajcie sobie temat o jego rankingu jak na poczatku musiałem go dołować :]

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiaj ze swoim naczelnym ;)

Proponowaliśmy mu utemperowanie z obu stron takich wyskoków, ale oczywiście mimo obietnic nie otrzymaliśmy wiążącej odpowiedzi...

Aha, za akcje z forum 13 były bany bez patrzenia , a teraz nagle zmiana podejscia i róbcie co chcecie? :lol:

Gratulacje, tak trzymać!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, za akcje z forum 13 były bany bez patrzenia , a teraz nagle zmiana podejscia i róbcie co chcecie? :lol:

Gratulacje, tak trzymać!!

A co mam przepraszam mu zrobić? Pójść do domu i dać lanie? Czy zadzwonić do mamusi i powiedzieć, że zakup neo w promocji nie był zbyt mądry bo dziecko jest zagłupie żeby korzystać z internetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborg nie przeginaj, oki? IMHO przy sporze PurePC vs Tweak takich oszolomow mozna sie pozbywac. Ale to jest moje podejscie ;]

W czym przeginam? Stwierdzilem fakt i jak zwykle znajdują sie równi i równiejsi. Trudno...

 

A co mam przepraszam mu zrobić? Pójść do domu i dać lanie? Czy zadzwonić do mamusi i powiedzieć, że zakup neo w promocji nie był zbyt mądry bo dziecko jest zagłupie żeby korzystać z internetu?

Patrz mój post wyżej. Wnioski wyciągnij sam.

 

Swoimi postami nie mam zamiaru wszczynac zadnych burd , ani potyczek slownych z modulacją. Po prostu nasuwa sie pytanie...czy kara nalozona na mnie jest sluszna?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym przeginam? Stwierdzilem fakt i jak zwykle znajdują sie równi i równiejsi. Trudno...

Patrz mój post wyżej. Wnioski wyciągnij sam.

 

Swoimi postami nie mam zamiaru wszczynac zadnych burd , ani potyczek slownych z modulacją. Po prostu nasuwa sie pytanie...czy kara nalozona na mnie jest sluszna?

Uciekasz przed odpowiedzią na zadane pytanie.

Co mam zrobić z takimi typami niby, że śmiesz mi zarzucić, że traktuje sprawy źle czy nierówno.

Propozycja była prosta i jedyna która może ukrócić debili z obu stron - napisać wspólne oświadczenie, poprosić o spokój (jeszcze raz podkreśle, żebyś zauważył wspólnie).

Tylko wtedy jest szansa, że przestaną się pojawiać rycerze bez głowy którzy chcą umierać w imię czegoś co ich w ogóle nie dotyczy a resztke gimnazjalistów nie posiadających umiejętności asymilacji jakichkolwiek treści pisanych będzie już można łatwo wyeliminować. Oferta jest nadal aktualna, ale mimo obietnic odpowiedzi końcowej dalej brak. Ale o to pretensje już nie do mnie.

 

Wracając do Ciebie drogi leborgu: albo jesteś facetem i dajesz konkretnie co wg. Ciebie powinienem zrobić, żeby ukrucić takich troli, albo przyznaj się, że gadasz głupoty i zamilcz w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem gimnazjalistą, ale uważam, że to co zrobił tamten "kolega" to skutek czystego debilizmu. Wstyd mi za takich ludzi. Potem chodzą opinie, że jak ktoś ma naście lat, to musi być idiotą... :|

 

Propozycja leborga jest oczywista i chyba nie trzeba jej wyjaśniać. W prawdzie to była tylko aluzja, ale powinieneś ją marco bez problemu zrozumieć. Trzeba zbanować tego gościa, za to co zrobił. Dodam od siebie jeszcze, że wypadałoby też złożyć jakieś przeprosiny na tweaku.

 

Peace. :)

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem gimnazjalistą, ale uważam, że to co zrobił tamten "kolega" to skutek czystego debilizmu. Wstyd mi za takich ludzi. Potem chodzą opinie, że jak ktoś ma naście lat, to musi być idiotą... :|

 

Propozycja leborga jest oczywista i chyba nie trzeba jej wyjaśniać. W prawdzie to była tylko aluzja, ale powinieneś ją marco bez problemu zrozumieć. Trzeba zbanować tego gościa, za to co zrobił. Dodam od siebie jeszcze, że wypadałoby też złożyć jakieś przeprosiny na tweaku.

Przepraszam a co ja jestem jego mamusią czy innym prawnym opiekunem? ciach!iarz narozrabiał to niech sprząta po sobie. Ani go nie namawiałem do śmiecenia, ba prosiłem wielokrotnie o spokój. Nie moja wina, że pomimo prób rozwiązania problemu że tak powiem systemowo zostałem tradycyjnie zlany.

A co do karania - dostał już zakaz postowania. Co mam go publicznie ukamieniować? Czy może zacząć prowadzić czarną liste między serwisami internetowymi i zbanować go na wszystkich forach w polsce ;))) ? Litości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Ciebie drogi leborgu: albo jesteś facetem i dajesz konkretnie co wg. Ciebie powinienem zrobić, żeby ukrucić takich troli, albo przyznaj się, że gadasz głupoty i zamilcz w tym temacie.

Napisałem ze za spamowanie innych for [ w tym przypadku 13stek :lol: ] poleciały bany. Co tutaj jest niezrozumiałego? Przeciez uzytkownicy tego forum musza dbać o jego wizerunek na innych serwisach, czyz nie?Sysak zrozumial, Ty nie ponieważ JA jestem złym moderatorem z tweaka i trzymam strone Liska i w ogole was nielubie :PO to chodzi? Przykre... Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...