Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie widze zadnej roznicy - falsz.

No ja widze calkiem sporą.

Moze rzeczywiscie mam cos z firefoxem, ale otwierajac obrazki w nowym okienku laduja sie szybciej niz za pomocą tego bajera ;]

Wiem ze mam slabą grafe ale bez przesady...^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się czepiam, ale gdzie tu nowość? Seria A100 jest na rynku już od bardzo dawna, a nie ma tu żadnej wzmianki aby była to jakaś jej kontynuacja i nic na to nie wskazuje patrząc na dane techniczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego teraz, nie wiem dokładnie, od kiedy tak jest, ale jak edytuję posta to nie dodaje mi tej linii edytowanie przez...

Bo musze zaznaczyć to:

Dołączona grafika

I o ile się nie mylę wcześniej tego nie było.

 

Ale coś sypie się ten nowy system podglądu miniatur.

Widzicie nie dodało podpisu, a edytowałem posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj wieczorem wogole mi nie działają emotki, ani wstawianie linków ani obrazków (w panelu odpowiedzi). Gdy klikam na jakąs motke albo wstawianie linku nic sie nie dzieje :|

Tylko teraz nie wiem czy to tak na forum sie cos stało czy to u mnie tylko tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu padlem, rozumiem ograniczenia, problemy z szukajka, ale o tej porze to normalnie :|

 

tez mialem, znowu jakas przywiecha była ;] ale to mogłoby oznaczać, że poczatkujący zaczeli używac szukajki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie propozycje :)

1) Pisze sobie odpowiedz do jakiegos topicu, w "Szybkiej odpowiedzi" a jednak zmieniam zdanie i chce skorzystac z "Pelnej odpowiedzi" ;) czy jest mozliwosc by to co juz napisalem w szybkiej pojawilo sie w pelnej ?

2)Widze ze w koncu Narzcyz przystal na moja propozycje odnosnie podzialu elektroniki oraz wyodrebnienia tematow zwiazanych z gsm :) Zasada 1temat=1fon juz sie nie przyjela ? Mimo wszystko wielkie dzieki :)

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Pisze sobie odpowiedz do jakiegos topicu, w "Szybkiej odpowiedzi" a jednak zmieniam zdanie i chce skorzystac z "Pelnej odpowiedzi" ;) czy jest mozliwosc by to co juz napisalem w szybkiej pojawilo sie w pelnej ?

2)Widze ze w koncu Narzcyz przystal na moja propozycje odnosnie podzialu elektroniki oraz wyodrebnienia tematow zwiazanych z gsm :) Zasada 1temat=1fon juz sie nie przyjela ?

Ad. 1. Więcej opcji.

Ad. 2. Narcyz od długiego czasu był za utworzeniem subforum o komórkach (od zawsze?). Zasada 1 temat = 1 telefon może się przyjąć, tyle tylko, że trzebaby teraz zrobić porządek w tamtym subforum, a to wymaga czasu. Wiem, bo przechodziłem to w związku z tworzeniem indeksu i porządkowaniem działu gry. To nie jest tak, że za kilka dni będzie to załatwione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wprowadzenie tej zasady potrzeba trochę czasu, aby uporządkować tematy oraz pomyśleć o zrobieniu indeksu. Nic się samo nie zrobi, więc tak czy inaczej trzeba poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie propozycje :)

1) Pisze sobie odpowiedz do jakiegos topicu, w "Szybkiej odpowiedzi" a jednak zmieniam zdanie i chce skorzystac z "Pelnej odpowiedzi" ;) czy jest mozliwosc by to co juz napisalem w szybkiej pojawilo sie w pelnej ?

2)Widze ze w koncu Narzcyz przystal na moja propozycje odnosnie podzialu elektroniki oraz wyodrebnienia tematow zwiazanych z gsm :) Zasada 1temat=1fon juz sie nie przyjela ? Mimo wszystko wielkie dzieki :)

Ad.1 Ctr+C > Ctrl+V i gra gitara ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o komóki to moge pomóc :D :-P

 

 

sam teraz kończe wreszcie pomocnik dotyczący komórek :)

 

==========================================

A teraz inna rzecz chodzi mi aby w szukajce urzytkowników była opcja skąd dawniej była a teraz jeje nie ma :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A byłaby możliwość dodania takiej opcj na dole każdego tematu wyświetlająca użytkowników czytających dany temat? Tak jak to jest np. na pclabie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wprowadzenie tej zasady potrzeba trochę czasu, aby uporządkować tematy oraz pomyśleć o zrobieniu indeksu. Nic się samo nie zrobi, więc tak czy inaczej trzeba poczekać.

No.. Pewnie jakiś moderator działu by musiał sie tym zając.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz inna rzecz chodzi mi aby w szukajce urzytkowników była opcja skąd dawniej była a teraz jeje nie ma :rolleyes:

Przypuszczam, że nie przejdzie, bo szukajka jest właśnie największą bolączką w zamulaniu forum.

 

Pomoc przy komórkach będzie mile widziana, tylko najpierw muszę skonultować jedną rzecz z Cro ;]b]

@M!k, stfu! [; Jak mi powiesz czy masz pomysł co zrobić z tematami traktującymi o tym samym teleofnie, to zrobie to nawet szybko:> Wybrać bardziej wartościowy? Bo z połączenia to nic mądrego raczej nie wyjdzie:>

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

; Jak mi powiesz czy masz pomysł co zrobić z tematami traktującymi o tym samym teleofnie, to zrobie to nawet szybko:> Wybrać bardziej wartościowy? Bo z połączenia to nic mądrego raczej nie wyjdzie:>

Chyba powybierac najwazniejsze rzecyz a reszte olać. A tak BTW to zawsze wszystko wyjdzie w swoim czasie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 Ctr+C > Ctrl+V i gra gitara ;)

No wlasnie nie ;) bo juz cos wtedy mam w schowku :)

 

 

Edit:

Nie wiem czy ktos juz zwrocil na to uwage ale pod Opra nie dziala linkowanie do postow :|

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Devil

U mnie taki błąd nie występuje. Wszystko OK. Może coś u ciebie się z ff walnęło... Może ad-block głupieje albo co ? :>

(mam ff 1.5.0.5 purepc edition ;) )

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wygląda na to że tak. Przeinstalowałem i dalej to samo. I jak zmieniłem skórę na Pure czy Desert to jest OK, tylko na Pure-Blue cos sie sypie u mnie. Spróbuje wywalić pozostałości po FF i jeszcze raz zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłem tymczasowe pliki i inne pozostałości prócz pluginów i jak ręką odjął. Nie wiem co to mogło być, bo nigdy tego nie miałem.

Wirus/robak/kon trojanski :twisted:?

 

Mialem Opere 8.0, gdy przegladalem takie portale jak o2/interia/onet, gdzie znajdowalo sie full reklam we flash'u to wyskakiwal mi blad Adobe, i nie moglem danej reklamy zamknac :blink:. Gdy chcialem ogladac jakiekolwiek filmy na yotube tak samo :? :|. No to wchodze na Pure, tez blad... Zainstalowalem Opere 8.5 dalej tak samo... Potem 9.0 Znowu sie sypalo :|. No to usunalem wszystkie profile, pozostalosci, foldery, pliki w systemie, i zainstalowalem 8.5 i jest OK - tez nie wiem co to bylo :lol:.

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...