Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

nie no żałujesz 100kB RAM-u i 0.001% CPU USAGE ? :D no tak system będzie już wolniej chodził ;)

 

maniak O/C i ln2 :D

 

Pozdrawiam !

 

ejj sprawdze termosik, ale jak mi gg bedzie sie wieszac to wiesz ze przez ciebie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CRT 1028x1280 nie jest prawidłową rozdzielczoscia.

 

Wynika to z roznicy proporcji kineskopu 4:3 do proporcji zastosowanej rozdzielczosci 1280x1024 (5:4). Niektorzy nawet nie zauwazaja, ze cos jest nie 'teges'. ;)

Na mojej 19stce CRT mam widoczne prawie 5:4, brakuje 5 mm do tego. Wątpię żebyście mierzyli uzyskiwany obraz i sprawdzali jego proporcje (możemy się założyć że nie będzie to 4:3), a jak ktoś chce to zarzuci 1280x1024, weźmie linijke i rozciągnie na idealne 5:4.

 

Swoją drogą termosik zastąpił niebieskie tło B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejj sprawdze termosik, ale jak mi gg bedzie sie wieszac to wiesz ze przez ciebie :]

Jak Ci sie gg zwiesi przez termos to wylejesz z niego LN2 na proca i powinien to wytrzymac :lol2: :lol2:

 

 

Widze że termosik zdobywa coraz wieksza popularność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci sie gg zwiesi przez termos to wylejesz z niego LN2 na proca i powinien to wytrzymac :lol2: :lol2:

Widze że termosik zdobywa coraz wieksza popularność ;)

 

to i ja sobie zapodam termosik :D fajny jest... :D Przyjdzie ktos do mnie i znowu bedzie sie pytal co to mam na pulpicie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając tapety PurePC wpadłem na pomysł zmodyfikowania jednej z nich :)

 

Oto efekt.

 

Mam nadzieje, że się spodoba :P

 

Oczywiście to tylko żarty i mam nadzieje, że nikt nie ma mi tego za złe :D

Edytowane przez Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol:

Dobre ;D Tylko tego nie wrzucaj na tweak'a bo znowu się zacznie wojna [;

----------

U mnie na pulpicie zagościła niebieska tapetka z logiem PPC ;] Termosik jest za ciemny jak na mój theme windy i reszte deska :) Swoją drogą szkoda, że nie będzie smyczy z logiem PPC :(

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając tapety PurePC wpadłem na pomysł zmodyfikowania jednej z nich :)

 

Oto efekt.

 

Mam nadzieje, że się spodoba :P

 

Oczywiście to tylko żarty i mam nadzieje, że nikt nie ma mi tego za złe :D

zrób cos takiego na termosie! wtedy z checia to wpadnie do mnie na pulpit :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób cos takiego na termosie! wtedy z checia to wpadnie do mnie na pulpit :lol:

Jakoś nie mam pomysłu, w którym miejscu na termosie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie czepiaj sie slowek ;) cchodzilo o tapete z termosem ;)

Nie nie nie źle mnie zrozumiałeś :P Ja się nie czepiam tylko nie wiem właśnie, w którym miejscu na tej tapecie :P Przydałaby się jeszcze czcionka, którą jest zrobiony napis PurePC :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że termosik się podoba. To jeszcze nie koniec tapet. Drumah wraca za kilka dni do Polski to się zacznie rój kolejnych dobrych tapet.

 

Co do koszulek to nadal ustalam z firmą koszt bo na dzień dzisiejszy wyprodukowanie minimum 20 sztuk z napisem w jednym kolorze to koszt 17-18 zł brutto wraz z koszulką.

Koszulki z nadrukiem grafiki będą droższe lecz zobaczymy, przygotuje kilka ofert i przedstawie je wam już za jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że termosik się podoba. To jeszcze nie koniec tapet. Drumah wraca za kilka dni do Polski to się zacznie rój kolejnych dobrych tapet.

 

Co do koszulek to nadal ustalam z firmą koszt bo na dzień dzisiejszy wyprodukowanie minimum 20 sztuk z napisem w jednym kolorze to koszt 17-18 zł brutto wraz z koszulką.

Koszulki z nadrukiem grafiki będą droższe lecz zobaczymy, przygotuje kilka ofert i przedstawie je wam już za jakiś czas.

To dostanę chociaż nazwę czcionki, którą jest zrobiony napis PurePC ? No chyba, że to coś autorskiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do koszulek to nadal ustalam z firmą koszt bo na dzień dzisiejszy wyprodukowanie minimum 20 sztuk z napisem w jednym kolorze to koszt 17-18 zł brutto wraz z koszulką.

Dwie w cenie jednej ma sie rozumiec? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No można dać takie odwołanie i to niegłupi pomysł. Pościągałem sobie tapetki i teraz mam dylemat ,którą wybrać :) Wciąż czekam na odpowiedź czy i kiedy będę mógł kupić koszulkę. Marzy mi się czarna albo zielona z dużym Logiem PurePC na przodzie i małym na lewym rękawie ;) Jak da radę to i metke też z logiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...