Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie kogos powtorze, ale brak tapet w rozdzielczosciach panoramicznych, a w szczegolnosci:

1280x800

1440x900

1680x1050

 

jest nie do ZAAKCEPTOWANIA :(

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze więc w jakich rozdzielczościach należy zamieścić dla Was tapety?

 

Wypisuje to co widzę z waszych postów:

1024x768

1280x960

1280x1024

1600x1200

 

Panoramiczne:

1280x800

1440x900

1680x1050

 

Czy komuś jest potrzebne 1152x864?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie kogos powtorze, ale brak tapet w rozdzielczosciach panoramicznych, a w szczegolnosci:

1280x800

1440x900

1680x1050

 

jest nie do ZAAKCEPTOWANIA :(

W pierwszej kolejności były tworzone najpopularniejsze rozmiary. Prowadzimy statystyki tychże i tak dla przykładu:

1680x1050 to 0,91% czytelników

1440x900 0,41%

1280x800 3,31%

 

Tymczasem:

1280x1024 29,95%

1152x864 to 7,05%

1024x768 49.87%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie odpowiedzieć na jakikolwiek post usera [RONIN].

 

Zamiast pisać tak jak normalnie :

 

CYTAT(kucyk @ 29 sie 2006, 04:13) *

 

pewnie kogos powtorze, ale brak tapet w rozdzielczosciach panoramicznych, a w szczegolnosci:

1280x800

1440x900

1680x1050

 

jest nie do ZAAKCEPTOWANIA icon_sad2.gif

 

to coś się psuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzby IPB probowalo traktowac jego nicka jako bbcode?

 

Proba odpowiedzi na jego posta wyglada tak:

 

CYTAT

' date='31 sie 2006, 18:02' post='2298318']

tresc posta

 

(Ctrl-c, ctrl-v z podgladu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudziło mi się. Może komuś styknie jako av. Piszcie jeżeli będziecie chcieli coś w innym stylu :)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tapet- spokojnie, do pelnej pracy niewystarcza sprzęt taki jak w moim sig'u ;] Kolejna tapeta będzie w kilku rozdzielczościach (razem z panoramami) i sporządzimy statystykę.

 

Widzę, że użytkownicy oprócz pasji do o/c pałają również potrzebą twórczości artystycznej :) Szukuje się dla Was mała niespodzianka, ale jeszcze muszę pare rzeczy uzgodnić z naczelnym :) Trzymajcie GIMP'y w pogotowiu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tapet- spokojnie, do pelnej pracy niewystarcza sprzęt taki jak w moim sig'u ;] Kolejna tapeta będzie w kilku rozdzielczościach (razem z panoramami) i sporządzimy statystykę.

 

Widzę, że użytkownicy oprócz pasji do o/c pałają również potrzebą twórczości artystycznej :) Szukuje się dla Was mała niespodzianka, ale jeszcze muszę pare rzeczy uzgodnić z naczelnym :) Trzymajcie GIMP'y w pogotowiu ;)

Czyżby jakiś konkurs związany z grafiką ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie jakiś temat do komentowania artykułów??

Przecież jest, wiec o co chodzi ?

 

Do kazdego artykulu jest temat, tylko najpierw rzeba przeczytac ten artykuly zeby do tego dojsc, ale jak mozna komentowac artykul jak sie go nie czyta ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(niko2003 @ 2 wrz 2006, 10:07)

 

Będzie jakiś temat do komentowania artykułów??

 

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=210709

 

Skomentuj sobie ostatnią recke Chaosa

 

 

Przeczytałem, ale.

 

Jak dla mnie i statystycznego użytkownika takie chowanie artykułów w odpowiednich działach jest dziwne. Wolałbym osobny specjalny dział i tam umieszczać, tak jak nowości. Nie jest ich dużo, ale kiedyś to urośnie. Teraz muszę się przebijać 3 razy klikając.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem, ale.

 

Jak dla mnie i statystycznego użytkownika takie chowanie artykułów w odpowiednich działach jest dziwne. Wolałbym osobny specjalny dział i tam umieszczać, tak jak nowości. Nie jest ich dużo, ale kiedyś to urośnie. Teraz muszę się przebijać 3 razy klikając.

 

Przeciez gdybys przeczytal recenzje, bo to ona najpierw Cie interesuje i doszedl do konca to znalazlbys tam bezposredni link do tematu w ktorym mozesz skomenttowac artykuł, wiec nie widzę żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez gdybys przeczytal recenzje, bo to ona najpierw Cie interesuje i doszedl do konca to znalazlbys tam bezposredni link do tematu w ktorym mozesz skomenttowac artykuł, wiec nie widzę żadnego problemu.

Nie patrz tak ze swojego punktu widzenia. I nie próbuj udowodnić czegoś co Ty uważasz za słuszne, bo to jest słuszne tylko z twojego punkut widzenia.

 

 

Jak piszę że przeczytałem to znaczy, że przeczytałem, ale widocznie mam taki nawyk i większość może mieć taki nawyk, że wchodzi odrazu na forum (a nieczyta tego co znajduję się na samym portalu to jedna rzecz).

Druga, że wszedłem na portal i przeczytałem, ale nie znalazłem linka, widocznie ułożenie go lub sorry umiejscowienie nie odpowiadało mi, a widocznie to jest wina tego, że siedze także na innych portalach i tu powstał warunek. Odnośnie punktu 0, lepiej bedzie jak powstanie nowy dział ARTYKUŁY i tam będą umieszczane, a nie w odpowiednich podziałach i jeszcze jako zwykły temat.

 

 

Po czwarte. Jeśli nowy użtykownik wejdzie na forum to pierwsze co zrobi to wejdzie do działu Artykuły i do komentrzy. A tutaj już mogłoby być Wyniczek w SuperPI, Wyniczek w 3dmark, artykuł o aparatach o kartach i tak dalej. Nawet jeśli to ma się powtarzać to grzebanie po działach a jest ich tutaj naprawdę dużo jest uciążliwe. Ale to jest sprawa administratorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pojawia sie nowy artykul, to pojawia sie rowniez ogloszenie na forum, z linkiem do artykulu i do topicu, widoczne na calym forum.

 

Oczywiscie nie wisi ono w nieskonczonosc, ale trzy poprzednie recki pokazaly, ze zainteresowanie artykulem i komentarzami do niego bardzo szybko gasnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w fazie testów dział komentowania artykułów na forum. Na dzień dzisiejszy jest dla Was nie widoczny lecz za jakiś czas ujrzy za pewne światło dzienne.

 

Co do komentowania artykułów na dzień dzisiejszy to łatwo dojść gdzie należy komentować a jak ktoś nie wie co to taxonomia (podział na działy) to przepraszam bardzo, nie robimy sobie syfu na forum tylko dajemy wszystko do odpowiednich działów. Widoczne są artykuły na stronie głównej po prawej stronie. Gdzie tu problem? Może w tym, że posiadasz stare nawyki z poprzedniego portalu, jeśli tak to nic już na to nie poradzę. Lukasrz dobrze napisał i wytłumaczył Ci, więc nie widzę powodu podważać jego słów.

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze niestety przejeliscie pewien zly zwyczaj od nowego tweak.pl :(

Chodzi mi o to ze reklamujecie nowe arty na gorze pierwszej strony. Nie moznaby tego wpakowac w jakas kolumne? Tak z boku, duzy ladny banerek z tytulem i tez spelni swoja funkcje... Taki wymog przewiniecia strony zeby sprawdzic newsy jest delikatnie mowiac meczacy/denerwujacy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Nie moznaby tego wpakowac w jakas kolumne? Tak z boku, duzy ladny banerek z tytulem i tez spelni swoja funkcje...

Nie, nie róbcie tego bo to spowoduje zwężenie działów i forum sie "rozjedzie". IMO tak jak jest jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...