Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli sporo roboty lecz damy radę, ba nawet zaczynamy się bardzo szybko rozwijać.

 

Trzymajcie kciuki i otwierajcie test co jakiś czas sprawdzając co zostało dodane. Warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł: Może Marco i Moderacjo założycie pamiętnik z datami i screenami jako dokumentacje prac kiedyś się będzie do czego odwołać ;) i nikt nic nie powie że się nic nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem całego topiku, ale chciałbym trochę pomarudzić nad tą Waszą betą... ;)

1) Czcionka z lewej (menu) za mała, z prawej (tematy forum) za duża.

2) Góra mam nadzieję będzie oprawiona w grafikę, czyli logo + zakładki w formie grafiki.

3) Okienko szukania (razem z przyciskiem) propnowałbym przesunąć lekko w prawo i "położyć" minimalnie nad tym czerwonym paskiem.

 

Gdyby mi coś jeszcze przyszło do głowy, to marudzić tutaj czy na fly... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł: Może Marco i Moderacjo założycie pamiętnik z datami i screenami jako dokumentacje prac kiedyś się będzie do czego odwołać ;) i nikt nic nie powie że się nic nie dzieje

Chętnie, ale raczej nie w tej chwili. Aktualnie wole każdy możliwy czas poświęcić nad pracą konkretną nad serwisem, a nie rozmieniać się na drobne. Ale później jak będzie coś już w miare działało to bardzo chętnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo spoko :)(chodzi mi o wyglad seriwsu) tylko trzeba zrobic miejsce na reklame IMO :)

i jeszcze wzucic cos po prawo bo pusto troche :) a takto bardzo ladnie :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze jeszcze ja dorzuce swoje trzy grosze ;)

 

w news'ach powinna byc wg mnie ich data.

 

... i jak zwykle rozjezdzajace sie reklamy google ;) no ale co zrobic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku!!! Widzę że coraz lepiej dzieje się z PurePC :-]

Jak dla mnie wygląd niezły, będą z niego ludzie ;-) tylko ja zrobiłbym coś z tym różem pod menu pionowym.

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee @mrjeremiasz gdzie ty tam widzisz jakiś róż ? :| :P A co do serwisu to ładnie się to prezentuje, przejrzyście, wiadomo gdzie co jest :) Teraz tylko czekamy na wersje finalna ;]

Pozdro

 

EDIT: Teraz zauważyłem

 

Brak znaków >>> " <<< zamiast nich jakieś "krzaczki"

Dołączona grafika

Edytowane przez freelancer7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te dziwne krzaki hateemelowe widziałem też w powiadomieniach mejlowych... nie wiem tylko czy to wina interfejsu interii, czy forum...

 

P.S. trzeba będzie zmienić faviconkę drupala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Maly Ot ;>

 

Czy da sie posegregowac/wyszukac userow wedlug miejscowosci? pamietam, ze kiedys byla taka mazliwosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bardzo ładnie wam idzie wszytko :).

 

A co do hasła reklamowego to może jako że serwis zowie sie purepc to może coś w stylu 'czysta wiedza o komputerach' albo coś w ten deseń, jak jeszcze coś wymyśle to edytuje :)

 

// a może czysta pasja komputerem

Edytowane przez MaKaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest ok ale irytuje mnie ten czerwony na stronie głównej :( Wolałbym jakiś inny łagodniejszy kolor :(

Ludze dajecie sobie na wstrzymanie :mur: bo mnie to denerwuje tamto, cały czas tylko rzęcholicie. Dajcie spokojnie pracować administracji.

 

Sorki ale nie wytrzymałem :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludze dajecie sobie na wstrzymanie :mur: bo mnie to denerwuje tamto, cały czas tylko rzęcholicie. Dajcie spokojnie pracować administracji.

 

Sorki ale nie wytrzymałem :oops:

Po to jest ten temat zeby uzytkownicy mogli wyrazic swoja opinie na temat nowej strony portalu? Wszystko jest oki tylko ten czerwony jest strasznie "oczojebny" :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor jest przystosowany właśnie specjalnie bo decyzja była taka, że należy zerważ z przeładowanymi stronami, gdzie wszystko się ładuje kilka ładnych minut. To jest beta wyglądu. Za kilka miesięcy się zmieni już na w pełni profesjonalny lecz trzeba spokojnie poczekać, aż graficy i programiści skończą projekt. Była decyzja jedna albo wprowadzamy ten system lub czekamy do nowego wyglądu, czyli 3-4 miesiące. Rozumiecie teraz?

 

Jeszcze kilka będzie udogodnień, dodaliśmy galerie, zdjęcia są dobrze skalowane, newsy pojawiają się w działach a nie jeden wielki mętlik. Za jakiś czas redakcja w pełni ruszy i recenzje posypią się jak z rękawa. Trzeba na to czasu a nie raz dwa trzy i mamy portal z 20 recenzjami. Chłamu nie chcemy na portalu więc ostro przyglądam się każdej recenzji i pilnuje aby były poprawnie merytorycznie i stylistycznie.

 

Przeczytajcie sobie pierwszą recenzje i pomyślcie, że to dopiero początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w kwestii foruma jesio :( wiem wiem .. robie Offtopa ale cóz ... mała sugestia względem ikony przed http:.... coś mi mówi że ona do ś.p Tweak'a należy ... nie warto by jakąś inną dać ? .. kończę OT

 

RE5PECT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem zgłosiłem to Marco. Miał poprawić ten błąd. Dzieje się tak nieraz na IE na FF nie widze tej dolegliwości. Marco w poniedziałek poprawi to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie chyba lekkie bubu robi

bo menu u mnie potrafi sie przemieszczac ;]

...

Bo Ty masz Chaos w kompie to dlatego :lol2:

Jak się ma uporządkowane to się tak człowiekowi nie robi ! :D

 

P.S.

Czy numer strony bieżącej w wątkach wielostronicowych, mógłby się odróźniać nieco bardziej niż w tej chwili?? (dot. Pure Blue i Red)

Edytowane przez wheelerfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S.

Czy numer strony bieżącej w wątkach wielostronicowych, mógłby się odróźniać nieco bardziej niż w tej chwili?? (dot. Pure Blue i Red)

Przecież się odróżnia;] Link do dyskusji.

 

To, że nie wszyscy widzą, to już inna sprawa;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już sie nie moge doczekać nowego "TWEAKa.pl". Nowy layout mi bardzo pasuj chodziaż gorszy od tego co już kiedyś (całkiem niedawno) był pokazywany w fazie testów.

Chodzi Ci o to www.test.tweak.pl Nowy tweak jest robiony na Jomala, czyli to co tysiące innych serwisów o komputerach w Polsce :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...