Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Art w dwa wieczory?

 

To chyba jakiś maleńki. Bo żeby zrobić w miarę porządny artykuł trzeba z tydzień czasu co najmniej samego pisania, korekt merytorycznych oraz stylistycznych. Poza tym po pewnym czasie autor wypracowuje sobie swój własny styl pisania i pod niego dobiera sformułowania w tekście. Do tego testy(można robić w międzyczasie), zdjęcia i grafika.

 

Moim zdaniem na tymże portalu nie ma osoby takiej, która odpowiadała by głową za wypuszczane artykuły. Dlatego ich poziom jest skrajnie różny. Są zarówno rzeczy zrobione na poziomie jak i przejawy kompletnej amatorszczyzny.

 

Jeśli jest 19 """redaktorów""" a nie ma komu zrobić artykułów to po co jest 19 redaktorów?

 

Z tego co wiem Romek sam załatwia sprzęt i na razie jak widać ta formuła niezbyt się sprawdza. Dlatego każdy z redaktorów, lub osoby, które się za nich uważają, powinny ruszyć D.... i pytać, pytać, pytać.

 

Pan "Zenio" z komputerowego, jakiś hurtownik czy inny dystrybutor w zamian za jakiś bannerek a artykule na pewno się z wami dogada. Prędzej czy później.

 

Pozdrawiam redakcję

Edytowane przez BENITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego na forum :)

Czemu po moim pytaniu nastala taka krepujaca cisza?

Administracja pare razy zawitala na forum ale nie napisala ani slowa :)

właśnie dziwne to dość... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego na forum :)

Czemu po moim pytaniu nastala taka krepujaca cisza?

Administracja pare razy zawitala na forum ale nie napisala ani slowa :)

Cała administracja się szykuje akurat do wyjazdu na targi do krakowa, stąd raczej mała nasza obecność w ostatnich 2 dniach. Odrobimy po weekendzie ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD + ATI = ATI.AMD.COM http://www.purepc.pl/node/710

 

Zaręczyny odbyły się jakiś czas temu, teraz już oficjalnie, związek małżeński został zawarty i skonsumowany. Pewnie pojawią się plotki, że ATI wyszła za AMD dla pieniędzy, bo przecież za bagatela $5.4 biliona dolarów, tyle warta była ostania transakcja jaką przeprowadziły firmy. Z połączenia obu koncernów powstało nowe, lepsze AMD

Niektórzy mają też braki w znajomości angielskiego. Po angielsku "billion" znaczy "miliard" http://www.dict.pl/plen?word=miliard&lang=PL

 

Wiecie ile to jest bilion $$? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do roboty i robić serwis, a jak nie macie czasu to dobierajcie do ekipy ludzi którzy mają :P

19 osób i recka/art średniego lotu co 2 tyg to daje wydajność recenzentów na poziomie art na 9,5mca,, w tym tempie to można zaplanować, zrobić i donosić kilkukilowe dziecko a nie napisać test porównawczy 3 klocków

sprzęt - mysle ze da sie zalatwic i nie bedzie to problemem, pogadajcie z zenem, następnym razem do fanderow dojdą inne 120mm, może jakis test obudów w ludzkich cenach ?

atx vs odwrócony atx ?, prosty a fajny temat na recke, 2 budy, trochę gratów z własnego kompa, wady zalety, czy warto w ogole myslec etc

 

zapolujcie na grafiki jak na rynek trafi coś fajnego, ze 3szt, nie trzeba ich testować w 50grach, wystarczą 3 + mark + oc z chłodzeniem na wariata (np jakieś szalone 3000rpm 12cm), nie będzie trzeba zdejmowac serii a wydajność podskoczy jak po zamontowaniu czegoś sensownego

 

chłodzenie - tu się aż prosi o ninja vs infinity, AS5 vs CLP, może jakieś zestawienie co do 100zł na am2, z testem wydajnosci na progu słyszalności ;) może test w klasie tańszej (czy freezer wciąż wymiata w stosunku do ceny..)

 

moze test oemowych/value ddr2 ? raczej da się kilka kostek załatwić na 2-3 dni bez problemu, po sztuce 512 i jazda

 

może faq o organizowaniu chłodzenia wewn obudowy ? wystarczy jakaś seryjnie cięta obudowa(chief medium? przód tył bok, ew + komin) + 3-4 wentylatory

 

to co wyżej to raczej mało pracochłonne recki które będą dalej linkowane i rozsławią portal (tylko czy tego chcemy ? trolarium się może zrobić..)

 

Sam idz do roboty... Jak Ci nie pasuje a nie wrzucasz ludziom, którzy się starają...

 

Nie kazdy redaktor jest od pisania recenzji, portal wymaga ludzi od różnych spraw, a nie tylko pisania recenzij. W skladzie 5 osobowym nikt sobie nie da rady.

 

Recenzje sa pisane caly czas, juz w tym momencie kilka czeka na publikację, ale nie bedziemy wrzucali codziennie nowych, poprzednia musi sie przeczytac... Na dniach opublikujemy kolejną, inną niż poprzednie (nowa tematyka)

 

odwrocony atx ? a co to ? chyba o BTX Ci chodzi.. wiesz ze ten standard juz teoretycznie nie istnieje ? ostatnio zadne plyty sie pod to nawet nie pojawiaja, 2368821[/snapback]

AMD + ATI = ATI.AMD.COM http://www.purepc.pl/node/710

Niektórzy mają też braki w znajomości angielskiego. Po angielsku "billion" znaczy "miliard" http://www.dict.pl/plen?word=miliard&lang=PL

 

Wiecie ile to jest bilion $$? :blink:

 

Przepraszam, mój błąd zapomnialem poprawić, oczywiście ze chodzi o miliard dolarow !! bilion to chyba ati+amd+nvidia nie sa warte ;)

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I proszę Was więcej testów porównawczych, bo te recki to jak zwykłe reklamy o nowym produkcie wyglądają .

 

Postaramy sie, nie zawsze jest mozliwosc zeby zrobic porownanie. W miare powiekszania sie naszej bazy recenzji i testow samemu bedzie mozna porowanac wiele produktow jako ze metodologie testow mamy zawsze taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaramy sie, nie zawsze jest mozliwosc zeby zrobic porownanie. W miare powiekszania sie naszej bazy recenzji i testow samemu bedzie mozna porowanac wiele produktow jako ze metodologie testow mamy zawsze taka sama.

 

Ok. Wiem, że początki są trudne, chlopaki do roboty. I jakiś artykuł z targów w Krakowie mam nadzieje, że będzie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno :wink: Jak wiadomo na forum mamy pełno ludzi z bogatym doświadczeniem w OC, WC modach obudów. Może, ktoś z nich przygotowałbym artykuł coś jak FAQ tylko, że dłuższe ze zdjęciami właśnie na takie proste tematy jak kręcić, jak zmienić coś w obudowie. Oczywiście na różnych platformach na różnych MOBO, prockach, przydałoby się nie tylko dla użytkowników Purepc, ale również dla innych początkujących overclocerow.... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może faq o organizowaniu chłodzenia wewn obudowy ? ? z tego co sie orientuje to jest o tym temat na forum.

 

test pamieci ? pomyslimy o tym rowniez, ale nie wszystko naraz ! spokojnie, caly czas idziemy do przodu.

A ja się tak trochę przyczepie. Bo wydaje mi się, że idąc tym tokiem myślenia, to w rzeczywistości nie były by potrzebne żadne (!) recenzje i artykuły. Zostało by może tylko zapotrzebowanie na testy porównawcze.

Ja bym się nie oburzał o słowa krytyki, bo często są one uzasadnione.

 

To, że nie każdy redaktor jest od pisania recenzji, to jest jasne. Ale w takim razie uchylcie rąbka tajemnicy, co robią redaktorzy poza przygotowywaniem recenzji/artykułów, newsów i reprezentowaniem serwisu na targach. Ciekawi mnie, to ponieważ może część z nas żyje w nieświadomości, że coś jeszcze ktoś robi, a my osądzamy o tzw. "figuranctwo" <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się tak trochę przyczepie. Bo wydaje mi się, że idąc tym tokiem myślenia, to w rzeczywistości nie były by potrzebne żadne (!) recenzje i artykuły. Zostało by może tylko zapotrzebowanie na testy porównawcze.

Ja bym się nie oburzał o słowa krytyki, bo często są one uzasadnione.

 

To, że nie każdy redaktor jest od pisania recenzji, to jest jasne. Ale w takim razie uchylcie rąbka tajemnicy, co robią redaktorzy poza przygotowywaniem recenzji/artykułów, newsów i reprezentowaniem serwisu na targach. Ciekawi mnie, to ponieważ może część z nas żyje w nieświadomości, że coś jeszcze ktoś robi, a my osądzamy o tzw. "figuranctwo" <_<

dokładnie... ale z tym że "to jest na forum" to :lol: bo prawda jest taka że portal samym userom jest mało potrzebny... (jedyne co robi to na to forum zarabia) co chcą to znajdą na innych stronach czy zagranicznych forach... imo portal powinien przyciągać nowych ludzi a nie "to jest na forum to w portalu niepotrzebne"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.........

To, że nie każdy redaktor jest od pisania recenzji, to jest jasne. Ale w takim razie uchylcie rąbka tajemnicy, co robią redaktorzy poza przygotowywaniem recenzji/artykułów, newsów i reprezentowaniem serwisu na targach. Ciekawi mnie, to ponieważ może część z nas żyje w nieświadomości, że coś jeszcze ktoś robi, a my osądzamy o tzw. "figuranctwo" <_<

Ja się znęcam* razem z costim nad pozostałą częścią składu redakcji.

 

 

* - znęcam - wytykam wielbłądy. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukarz - nie pisałem tego jako pełen ofens ;) raczej w celu mobilizacji i z ;)

 

odwócony atx - tak, bo chyba nie btx :P pasują do tego plyty atxowe :P do góry nogami,, i nikt pzy zdrowch zmysłach nie nazwie tego btxem

 

co od ilości recenzji - imo mogło by być więcej,, masz trochę czasu ? możliwe że uda m się zorganizować dojście do sprzętu z tym że na krótki termin raczej (1-2dni),, do ocykania i testowania wystarczy,, napisze się potem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zrobić jak na pclab? Link do tematu dyskusji na forum? I moderowane jak każdy inny topik?

Ja dawno temu, za górami i za lasami zarzuciłem pomysłem, aby do artykułów były właśnie takowe komentarze (na początku były źle, potem następnie dobrze, teraz w fazie testów?)

Edytowane przez niko2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, iż nie jestem z red., sądzę, że jestem w stanie odp. na to pytanie na podst. stwierdzeń zaciągniętych od tutejszych władz ;)

 

Mianowicie, oficjalnie nie ma żadnego Hack'a na integrację CMSa Drupal z forum Invision Power Board (IPB) rozumianego pod postacią połączenia baz danych obu skryptów, tak aby korzystały ze wspólnego zarządzania użytkownikami, treścią oraz wzajemnie się uzupełniały/wyręczały vide komentarze do newsów/artykułów umieszczane w odpowiednim dziale na forum.

 

Z informacji podanych przez Romka/Marco wynika, iż taki Hack został (podobno?) stworzony przez Admina tego forum i na razie jest w fazie testów. Natomiast nie został jeszcze udostępniony do publicznych testów.

Czy faktycznie jest to prawdą - na razie pozostaje nam wierzyć na słowo.

 

Jako potwierdzenie mych słów odsyłam do postów Romka/Marco w tym dziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, iż nie jestem z red., sądzę, że jestem w stanie odp. na to pytanie na podst. stwierdzeń zaciągniętych od tutejszych władz ;)

 

Mianowicie, oficjalnie nie ma żadnego Hack'a na integrację CMSa Drupal z forum Invision Power Board (IPB) rozumianego pod postacią połączenia baz danych obu skryptów, tak aby korzystały ze wspólnego zarządzania użytkownikami, treścią oraz wzajemnie się uzupełniały/wyręczały vide komentarze do newsów/artykułów umieszczane w odpowiednim dziale na forum.

 

Z informacji podanych przez Romka/Marco wynika, iż taki Hack został (podobno?) stworzony przez Admina tego forum i na razie jest w fazie testów. Natomiast nie został jeszcze udostępniony do publicznych testów.

Czy faktycznie jest to prawdą - na razie pozostaje nam wierzyć na słowo.

 

Jako potwierdzenie mych słów odsyłam do postów Romka/Marco w tym dziale.

ale przeciez na obecna chwile mozna zrobic cos takiego jak jest z artykulami - link do tematu na forum i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adminie techniczny mam do ciebie pytanko: Dlaczego przy łączu 2Mbit ADSL purepc działa jakby chciało a nie mogło. Np. usuwanie wiadomości ze swojej skrzynki trwa przynajmniej pół minuty. Do tego są w wielu porach dnia straszne przestoje i z tego co widzę problemem jest wasz serwer, który każe długo czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...