Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

S.E.S.J.A / FERIE :?: :rolleyes:

ZIMA! Niektórych śnieg zasypał. :ploom:

 

Czy nie macie takiego dziwnego wrażenia, że coraz mniej ludzi odwiedza PurePC ?. Wydaje mi się, że mniej jest ludzi na forum od jakiegoś czasu. Mniej także newsów na głównej się pokazuje. Czy to może poprostu jakiś zastój na scenie IT ?

Zastój czy nie, newsy pojawiają się po kilka na raz, co jakiś czas, najczęściej pod wieczór (widać wtedy newsmani mają czas/możliwość na pisanie newsów).

 

Co do userów to dzisiaj przybyło 11 osób (inna sprawa, że 80% z nich zostanie zbanowanych :lol:). Jeszcze rano było 44 000 nas na forum, teraz jest już 44 011. Zresztą:

ppc.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać n00bki zorientowały sie że ban za cos takiego jak n00bczy post na extrem :lol: ,właśnie chyba ppc pobiło rekord ..... w najmniejszej ilości userów na forum o tej godzinie ^^ , ale to dziwne bo minute temu było 2-3razy tyle :oops:

 

post-134299-1171303570_thumb.jpg

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie macie takiego dziwnego wrażenia, że coraz mniej ludzi odwiedza PurePC ?. Wydaje mi się, że mniej jest ludzi na forum od jakiegoś czasu. Mniej także newsów na głównej się pokazuje. Czy to może poprostu jakiś zastój na scenie IT ?

Mamy tylko dane statystyczne. A z nich wynika, że ostatnie tygodnie są bardzo dobre dla nas pod względem oglądalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie mówie, że nie. Poprostu odniosłem takie dziwne wrażenie... sam nie wiem czemu.

może dlatego, że częściej patrze kto jest na forum z zarejestrowanych użytkowników i wydawało mi się, że kiedyś było ich więcej ale pewnie mi się przewidziało ... :)

 

PS. Ale pamiętajcie statystyki kłamią !:PP :razz: :D B)

Edytowane przez Puchacz1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni pewni przeszli do nas, inni poszli do innych portali a jeszcze inni w ogóle stwierdzili, że obrażają się na cały świat bo zabrali im całą piaskownice i bee...

 

Nie narzekamy na oglądalność dlatego wykupujemy mocniejsze serwery bo same łącza i tak mamy baaardzo dobre ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/u mnie nie działają ikonki na pasku zadań podczas pisania posta => nie mogę np.: stosować kolorowej czcionki, bo pogrubienie, pochylenie i podkreślenie tekstu wprowadzam ręcznie - czy władze PUREPC mogłyby mi pomóc?/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fragment jednego z newsow:

 

Intel Core2Duo X6800 równym 5261.7 MHz oraz pamięciom - Corsair 6400 z taktowaniem równym 1214MHz,

wg. mnie powinno byc wynoszacym a nie rownym.

 

 

W oznaczeniu owych kości widzimy znak "+", który oznacza, iż fabryczne ustawienia nie są ich końcem możliwości!

hmm. te "ich" chyba sie przez przypadek tu znalazlo.

 

korekta powinna czesciej czytac newsy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

 

Do czego sluzy przycisk "cytuj" przy kazdym poscie? Jak go klikam to plusik zmienia sie na minusik i nic wiecej. Myslalem, ze ma to jakis wplyw na opcje odpisz, ale czy wcisne przycisk "cytuj" czy nie, to i tak tekst zacytowany w oknie odpisz jest taki sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywam "Odpowiedz" zamiast "Szybkiej odpowiedzi", przycisk "cytuj" nic nie zmienia. Tzn, mi to wisi czy on cos zmienia czy nie, przede wszystkim chce sie do wiedziec do czego sluzy ten przycisk (lub powinien sluzyc).

 

 

EDIT:

 

OK, juz polapalem sie o co biega, wszytko gra, hehe po 3 latach uzytkowania forum dowaiduje sie o takiej przydatnej opcji, ale lama ze mnie :)

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak + zmieni sie na - i klikniesz odpowiedz to doda ci te posty, ktore zaznaczyles jako cytaty i dziala to.

Calkiem niezly z Ciebie nauczyciel, gdybym nie znal tej opcji, to od Ciebie nie dowiedzialbym sie po co ona jest... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem niezly z Ciebie nauczyciel, gdybym nie znal tej opcji, to od Ciebie nie dowiedzialbym sie po co ona jest... ;]

Ale to nie oto chodzi aby ktoś się dowiedział, lecz o to aby przekazać w niezrozumieły sposób że się wie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem niezly z Ciebie nauczyciel, gdybym nie znal tej opcji, to od Ciebie nie dowiedzialbym sie po co ona jest... ;]

zawsze sluze pomoca fipuś :P

 

 

Ale to nie oto chodzi aby ktoś się dowiedział, lecz o to aby przekazać w niezrozumieły sposób że się wie :P

czy jest niezrozumiale, niewydaje mi sie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu zakladac nowego tematu z moim pytaniem. sprawa tyczy sie powiadomek o odpowiedziach w temacie. teoretycznie powinna przyjsc jedna do chwili odwiedzin forum. nie wiedziec czemu dostaje powiadomki z kazda odpowiedzia. a ze czesto nie ma mnie przez 3-4 dni to... zostaje zasypywany tymi powiadomkami. da sie to jakos zmienic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu zakladac nowego tematu z moim pytaniem. sprawa tyczy sie powiadomek o odpowiedziach w temacie. teoretycznie powinna przyjsc jedna do chwili odwiedzin forum. nie wiedziec czemu dostaje powiadomki z kazda odpowiedzia. a ze czesto nie ma mnie przez 3-4 dni to... zostaje zasypywany tymi powiadomkami. da sie to jakos zmienic?

 

i dostaje tylko 1 maila do czasu az nie odwiedze tematu.

 

post-5013-1174163362_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio znalazlem ta aukcje dziwi mnie to dlaczego ta babeczka daje purepc.pl w nazwie aukcji ^^

Thx za info. Sprawa została już rozwiązana przez naczelnego, aukcja ma zniknąć w przeciągu 24h.

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy (jakos kilka dni) sporadycznie pojawie sie blad Internal Server Error 500, ktory wczesniej nie wystepowal. Jakies zmiany, czy serwer tak obciazony?

Obciążenie. Dlatego migrujemy na mocniejszy serwer.

Na razie zmigrowaliśmy kilka elementów pure'a i powinna być już pewna poprawa. Samo forum powinno zmienić maszynę na mocniejszą w tym miesiącu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...