Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Obciążenie. Dlatego migrujemy na mocniejszy serwer.

Na razie zmigrowaliśmy kilka elementów pure'a i powinna być już pewna poprawa. Samo forum powinno zmienić maszynę na mocniejszą w tym miesiącu

No poprawa jest swietna :wink: Teraz mam dwa razy czesciej piecsetki [; Albo 13sek na odpowiedz [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

tylko ze te zmiany nie zawsze dzialaja tak jak powinny..

no właśnie, aczkolwiek mi pierwszy raz (A jestem 2 lata na forum) zadziałało ok i nie muszę nic poprawiać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poca, Sikor musiał rozruszać płetwę, bo zastygła mu. :wink: Swoją drogą to nie wielki wysiłek umiejętnie eksplorować Panel kontrolny.

Płetwą to zaraz Ty dostaniesz. :twisted2:

"Niewielki" pisze się razem. O interpunkcji już nie wspomnę. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za radą Niemca oznaczyłem w profilu opcje jak wskazał ale nadal dostaje notyfikacje o odpowiedziach w tematach za kazdym odpowiedzianym postem. jak sobie z tym poradzic by przychodzila tylko jedna powiadomka do chwili wgladu w topic? ktos ma pewne info albo ktos z moderatorow moglby sprawdzic ocb w moim profilu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zmiana czasu u mnie działa, ale jak wyjdę z forum i wejdę spowrotem to znowu jest kupa i czas o 1h do przodu. WTF? :damage_wall:

Miałem to samo, wyłącz wszystkie opcje "Automatyczna korekcja czasu letniego/zimowego?" i "Czy obecnie jest czas letni ?" , będzie działało. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za radą Niemca oznaczyłem w profilu opcje jak wskazał ale nadal dostaje notyfikacje o odpowiedziach w tematach za kazdym odpowiedzianym postem. jak sobie z tym poradzic by przychodzila tylko jedna powiadomka do chwili wgladu w topic? ktos ma pewne info albo ktos z moderatorow moglby sprawdzic ocb w moim profilu?

DAMN, mam tak samo. Zróbcie cos z tym... :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo trucia ;]

 

Jako że mamy nowy dział. Może wprowadzimy tam regułę 1 temat = 1 gra? Bo głupotą byłoby pisanie o grach w temacie PS3/XO/PS2.

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i najlepiej przerzucic instniejace juz tematy o grach x360/ps3 z gier do subforum konsole. W sumie niektore tutuly by sie powielaly, bo po jakims czasie wychodza porty na pc, ale odpowiednik indeksu gier na konsolach by raczej nie zaszkodzil. :]

Albo oddzielic kwestie techniczne konsol od gier na konsole, ale to juz by musial ktos cos posredniego wymyslic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez sensowny ten podział. Pozatym prowokuje wojne pc vs konsole bo dzieli ludzi na obozy "gry na pc" "gry na reszte platform" itd.

 

Moja propozycja podziału jest następująca.

 

-Gry w jednym dziale, tak jak było przedtem.

-pod nazwą tematu piszemy platformę, tak jak to robilo juz kilku użytkowników (kucyk, nierealny itd.) - to ułatwia identyfikacje. Gdy ktoś z zatwardziałych pc'towcow nie chce, to poprostu nie wchodzi do danego tematu jesli pod nazwą gry nie bedzie "PC".

-W jednym temacie rozmawiamy na temat wersji na rózne platformy.

-to nam da ciągle jeden index gier co bardzo ułatwia sprawę wyszukiwania topica na temat jakiejś konkretnej gry.

(CZYLI TUTAJ JEST TAK JAK BYŁO DOTYCHCZAS, PRZED TĄ DZIWNĄ ZMIANĄ, ALE DALEJ...)

-poddział "konsole" wrzucamy do Alternatywnych Platform i tam trzymamy się tylko wątków sprzętowych itp.

-ewentulanie zamiast poddziału tworzymy cały dział "Konsole", taki sam jak "Alternatywne Platformy" - dział byłby nad lub pod "AP" na stronie głównej forum.

 

To wg. mnie najlepszy podział i uporządkowanie spraw konsol.

 

Kto jest za?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra tylko żeby potem ,jak już powstanie jakiś temat o grze na PS3/x360 a za rok wyjdzie port na PC, nie tworzyć kolejnego tematu. Można już teraz przerzucić tematy z indeksu PC o grach wydanych tylko na m.in. PS2/xBox. Ogólnie mnie się podoba ten podział. Zaglądam tam gdzie chcę . I wiem że nowy tytuł jaki się pojawi w topicu o grach ,będzie na PC. Te podpisywanie pod tematem na jaką platformę gra wyjdzie może i jest dobre ,ale lepiej umieszczać je w osobnym pod forum.

 

Kilka przykładowych tytułów

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=136448 COD3

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=35548 MGS 3

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=154262 MGS 4

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topici sa sukcesywnie przerzucane - IMHO max do konca tygodnia wszystko juz bedzie w odpowiednim miejscu.

 

No dobra tylko żeby potem ,jak już powstanie jakiś temat o grze na PS3/x360 a za rok wyjdzie port na PC, nie tworzyć kolejnego tematu.

Wlasnie bedzie tworzony kolejny temat, tym razem w dziale Gry, a nie w subforum Konsole. To jest jdna z idei nowego systemu. Dzieki takiemu rozdzialowi uniknie sie niepotrzebnych wojenek, konsolowcy nie beda musieli czytac nastu stron o fpsach i optymalizacji, a pecetowcy o nowych rzeczach do sciagniecia z Live Marketplace/Playstation Store.

Jak to bedzie uwzglednione w indeksie jeszcze nie wiemy - albo Konsole dostana wlasny indeks, albo zmodyfikuje sie nieco obecny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w późnych godzinach nocnych lub jak kto woli wczesnych porannych zostałem uraczony następującym błędem :

 

SQL error: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (111)SQL error code: Date: Thursday 12th 2007f April 2007 05:24:13 AM

Problem występował minimum 2h (przynajmniej o tylu mi wiadomo). Podaję w trosce o naszych kochanych użytkowników i administrację ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w późnych godzinach nocnych lub jak kto woli wczesnych porannych zostałem uraczony następującym błędem :

 

SQL error: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (111)SQL error code: Date: Thursday 12th 2007f April 2007 05:24:13 AM

Problem występował minimum 2h (przynajmniej o tylu mi wiadomo). Podaję w trosce o naszych kochanych użytkowników i administrację ;)

Wiemy, poprawione. Pamięć pociekła z systemu indeksującego posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...