Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

spokojnie, wdech, wydech, wdech, wydech a teraz pletwa :lol: ;)

Można to załatwić w taki sposób że każdy user będzie miał prawo do przyklejonego swojego ogłoszenia na giełdzie, wtedy cały dział będzie jednym wieeelkim perzyklejańcem i problem zniknie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy mi sie to z sytuacja, kiedy byl rozlam PPC / Tweak ;) Proponowali ludzie, zeby zebrac pieniadze itp.. O ile dobrze pamietam twierdziliscie (moderacja / administracja), ze jest to nie mozliwe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Albo żeby strona zarabiała za zapłacenie sumy powiedzmy 5zł przelewem dostaniesz przyklejenie swojego tematu na tydzień :)

Dawno dawno temu... Kiedyś marco wspominał że miała być taka opcja, miały być również konta mailowe (wtedy @tweak.pl) za opłatą, niestety nie mogę znaleźć tego tematu ale było coś jeszcze tam z tego co kojarze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Albo żeby strona zarabiała za zapłacenie sumy powiedzmy 5zł przelewem dostaniesz przyklejenie swojego tematu na tydzień :)

IMO to by nie przeszło, ludziom szkoda kasy ;P

 

Kojarzy mi sie to z sytuacja, kiedy byl rozlam PPC / Tweak ;) Proponowali ludzie, zeby zebrac pieniadze itp.. O ile dobrze pamietam twierdziliscie (moderacja / administracja), ze jest to nie mozliwe :P

Skąd Ty możesz to wiedzieć skoro " Dołączył: 25-wrzesień 06" a rozłam był ~marzec-kwiecień 2006 ?? :blink: Nawet jak nie miałeś wtedy konta, to będąc niezalogowanym nie możesz wejść do działu "o serwisie i forum" <_< Cuda? :legal:

Czyżby szykowała się zmiana grupy? Banany w ruch :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaaban

Bylem na Tweaku. Byla o tym mowa, ze chcecie zrobic cos takiego.

Po 2. Kolega z klatki mial (a raczej ma) konto. Jak ktos zainteresowany moge podac nazwe, jak sie z nim skontaktuje ;) :blurp:

 

(chociaz nie wiem czy akurat w tym czasie na tweaku bylem, troche czasu minelo, pamiec jest zawodna ;))

Edytowane przez xacti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chyba laser nie działa albo baterie bo nie świeci :-| Nvm

Mój zadziałał od pierwszego kopa, laser jest i światełko też jest :)

 

Romek - bardzo dziękuję! Będę nim pisać listy miłosne! :) :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zadziałał od pierwszego kopa, laser jest i światełko też jest :)

 

Romek - bardzo dziękuję! Będę nim pisać listy miłosne! :) :oops:

Mój w końcu też się namyślil, i musze przyznac że laser jest świetny, ma spory zasięg, a latarka przydaje se jak po nocy ... heh nvm :D Sąsiedzi juz się boją sznajpera z Flower Street :D :> A do kogo piszesz listy? :>

 

EDIT: Na jak długo bateryjki stykają, bo u mnie coś słabiej zaczeło świecić i laser też coś zbladł ...

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój w końcu też się namyślil, i musze przyznac że laser jest świetny, ma spory zasięg, a latarka przydaje se jak po nocy ... heh nvm :D Sąsiedzi juz się boją sznajpera z Flower Street :D :> A do kogo piszesz listy? :>

Do nacz... (ups bo się wyda ;) ) a do kogoż by innego :P:D Przecież do męża pisać nie będzie ;) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, że do męża! Poza tym mogę pisać też opowiadania humorystyczne, robić notatki na marginesach podczas nudnych konferencji i szkoleń branżowych (byliście kiedyś na prezentacjach M$? Nuuuuda), zapisywać mnóstwo niezwykle ważnych informacji* na małych żółtych karteczkach i przylepiać je na monitorach lub klawiaturach użytkowników.

 

* Wyłącz capsa przed wpisaniem hasła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, że do męża! Poza tym mogę pisać też opowiadania humorystyczne, robić notatki na marginesach podczas nudnych konferencji i szkoleń branżowych (byliście kiedyś na prezentacjach M$? Nuuuuda), zapisywać mnóstwo niezwykle ważnych informacji* na małych żółtych karteczkach i przylepiać je na monitorach lub klawiaturach użytkowników.

 

* Wyłącz capsa przed wpisaniem hasła

No dobrze już dobrze ;) żartowałem tylko :)

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki sens ma dawanie tego filmiku jako news na główną?

O każdej f-mie można nakręcić taki filmik. Ani to śmieszne, ani pouczające.

Ja bym tego nawet do topicu śmiechu nie wrzucił, o głównej stronie serwisu już nie wspominając nawet.

 

 

--edit--

Wystarczy co kolwiek wpisać, chociażby "destry/destruction laptop" w video.google i mamy na pęczki takich scen. Czym sobie zasłużył akurat ten film?

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Erm.... romek i inni władcy portalu .... czy o czymś nie zapomnieliście w związku z konkursem ?? Coś tam o uzasadnieniu było i w ogóle ... nie żebym się czepiał ale trochę z dotrzymywaniem słowa by było ... no chyba że załatwiliście w pełni sprawę konkursu nic nie ogłaszając to ok. Wasze zbójeckie prawo.

P.S: nie mam ochoty na żaden gadżet ... staram się tylko o pełną przejrzystość portalu/forum.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do konkursów...

To bardzo fajnie by było jak by był jakiś konkurs w stylu tego, który jest teraz na overclock. Portal jak i forum traktuje o podkręcaniu, także dobrze by było zrobić jakiś konkurs w podkręcaniu, zamiast kolejnego konkursu z banalnymi pytaniami jakich jest wiele na polskich portalach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy też będzie niesprawiedliwie bo różne rodzaje się różnie kręcą np mój rdzeń 9550 250@690 :) a takiego chociażby 73GT/76GS o tyle procent nie podkręcisz

Dlatego jakikolwiek konkurs oc jest ciężki do zorganizowania. Każde warunki mają swoją wadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny konkurs - kto będzie miał więcej 3d marków - FX5200 64bit czy 6600GT/9700Pro

Żeby podział był na prawdę good, to trzeba by zrobić (oj żeby nie przesadzić :wink: ) ponad 10 kategorii - zasponsorujesz nagrody dla każdej z nich? :-P

 

Każdy konkurs overclockerski będzie dla ograniczonej grupy osób... ale przecież liczy się zabawa :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

Zawsze można zrobić konkurs na % przyrost pkt w danym 3DMarku, albo % przyrost Mhz na gpu/mem. Dało by się jeszcze coś wymyśleć [;

+1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy przygotowujemy konkurs wraz z firmą Foxconn. Na dniach powinien ujrzeć światło dzienne. Nie fortunie się złożyło, że moja osoba ma teraz sesję i nie jestem w stanie siedzieć na portalu wieczorami i pilnować tego. Po 8 lipca się to zmieni. Pierwszy konkurs będzie dla osób posiadających produkty z stajni AM2, które mają zacięcie testowe i potrafią pisać. Więcej nie powiem bo to niespodzianka.

 

Kolejny konkurs jaki już jest przygotowywany to współpraca wraz z Zenfist.pl, gdzie znajdziecie kilka pytań na temat zasilaczy a główne nagrody na prawdę są wartościowe i godne uwagi. Więcej również nie powiem. Planujemy ten konkurs na połowę lipca, może ciut wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może by i zrobić z 10 kategorii, ale nie na raz w jeden miesiąc a w miarę wynajdywania sponsorów.. tak by się dało ... i mniej więcej co półtora miesiąca albo i dwa by można konkursik walnąć.... Tylko jedna kwestia jest drażliwa ale to mniej więcej jak i w konkursach Zet'ki czy RMF czy innych tego typu :( no ale sami ocenicie. Uczestnik, który zgarnął nagrody rzeczowe przekraczające pewną wartość nie bierze udziału w konkursie przez jakiś tam okres czasu. No ale mówię .... drażliwe to i pod Waszą rozwagę daję. Bo to jednak daje wyrównane w miarę szanse wszystkim forumowiczom. Poza tym można by rozpiskę jakiegoś szerszego zakresu dotyczącego nadchodzących konkursów zrobić by ludziki się trochę pouczyli z pewnych kategorii w których by chcieli brać udział :twisted: Myślę, że w ten sposób i do nabywania wiedzy można by skłonić forumowiczów. Bo i z trolla można zrobić moderator - friendly user prawda ??

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możnaby było zrobił konkurs w taki sposób jak niegdyś na XS'ach był - osoby które osiągną pewien pułap punktów na HWBocie (na XS było to 50 punktów) wezmą udział w losowaniu jakiejś tam nagrody. Zachęciłoby to wielu użytkowników do zdobywania punktów dla naszego teamu, czyli teoretycznie wizerunku PurePC na świecie. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...