Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Super :) Czyli oficjalne otwarcie mamy już za sobą :)

Co do reklamy ja sam prowadzę kampanię w zakresie sygnaturek i znajomych ;] Zawsze coś :D

Jeszce jendo o czym dawno chciałęm napisać:

"....Modding

Nie ma żadnych postów w tej kategorii..."

może raczej zmieńcie to na 'artykułów'? Wiem że przyzwyczajenia z forum zostają ale jednak tam się nie postuje chyba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram powinniście troche te linki po lewej stronie uporządkować. czy design głównej strony bedzie sie zmieniał ? Dobrze jak by ewoluował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo.

Wczoraj miałem dużo pracy z Marco nad stroną. Jeszcze jest trochę rzeczy.

Dzisiaj natomiast od rana dużo rzeczy było w pracy no i odwiedził mnie Samhain z Realitynet, większość powinna go kojarzyć z bloków Frost i organizacji zjazdów w Gdańsku pod nazmą OC/Modders.

 

Dopiero co przybyłem do domu i już zaczynamy trochę nowości dla Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo.

Wczoraj miałem dużo pracy z Marco nad stroną. Jeszcze jest trochę rzeczy.

Dzisiaj natomiast od rana dużo rzeczy było w pracy no i odwiedził mnie Samhain z Realitynet, większość powinna go kojarzyć z bloków Frost i organizacji zjazdów w Gdańsku pod nazmą OC/Modders.

 

Dopiero co przybyłem do domu i już zaczynamy trochę nowości dla Was.

Większośc go kojarzy pewnie z niedawnego tematu na Ośle ;)

 

A Ty się tak nie tłumacz za każdym razem, bo wejdzie Ci w nawyk i niechcący zostaniesz rzecznikiem ministra rolnictwa albo całego rządu :lol:

 

Czy już mówiłem że mi się strona podoba? Nie? No to mówię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko dogadałem prawie do końca impreze dla Nas portalowych wyjadaczy w tym roku.

 

Mogę Wam powiedzieć tak. Zlot PurePC.pl odbędzie się w tym roku i to nie mały. Impreza będzie przednia możecie mi wierzyć na słowo. Ci co byli w tamtym roku i widzieli jak pracuje to już wiedzą o co chodzi.

 

A teraz biore się za poprawki i za jakiś czas, jeszcze dzisiaj pojawi się recenzja autorstwa lukasrz a konkurs szykuje już nie długo. Ojj lekko się to opóźniło lecz damy radę.

 

Pozdrawiam

Romek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Romek, jak możesz to napisz kilka słów w wolnej chwili o planowanym zlocie. Sądzę, że jest więcej osób zainteresowanych takimi informacjami (.

 

Popieram :wink: szczególnie, że o ile dobrze paiętam to ma być w Gdańsku, więc nie będę miał daleko :D zapewne. A co do stronki to jest ok, tr4ochę jesezcze brakuje artów ale obstawiam, że nad tym pracujecie. Mam nadzieję, że będą też z nowym sprzętem ---> dobrze by było PCLaba przegonić jakością :rolleyes:

Pozdr

 

EDIT: Czy moglibyście przycisk pozwalający wyświetlić artykuł na całej stronie dodać też na górę (nad artykułem), bo tak jest IMO wygodniej :wink: . Aha i wywalić napis [strona] przy widoku całej recenzji na jednej stronie, bo to niepotrzebne. Szkoda, że nie planujecie wprowadzenia skórek w portalu, bo fajnie by było mieć recki w desercie.

 

EDIT 2: Czy możecie zrobić coś takiego (jak już będzie wszystko z kontami w portalu zrobione), żeby można dodawać sobie recki do ulubionych? Taki jakby schowek w profilu. Myslę, że w miarę rozrostu portalu może to być wygodne, bo przeszukiwania za każdym razem bazy recenzji może być czasem upierdliwe, a dawanie linków do odpowiednich recek czasem się przydaje :wink:

Edytowane przez zayonnc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam znów od punktów bo tak szybciej.

 

Punkt A

Zlot PurePC będzie połączony z zjazdem Realitynet. PurePC jest współorganizatorem i już mogę oficjalnie zaprosić w dniach 18-20 sierpnia 2006 do Gdańska na naszą impreze. Wszystko trzeba jeszcze dogadać co do noclegów dla Was, zrobić mapki dojazdu i przygotować kilka ciekawych konkursów. Teraz na pewno już będzie pokaz podkręcania procesorów robiony przez naszą redakcje. Jeśli dam radę to również zrobi się pokaz podkręcania kart graficznych. Wiele niespodzianek będzie więc moim zdaniem warto przyjechać.

 

Punkt B.

Liczba recenzji się powiększy, na dzień dzisiejszy jest 12 w przygotowaniu. Musimy poczekać aż testy się zakończą i zaczne je zamieszczać. Planowane jest, aby recenzje pojawiały się dwa razy w tygodniu w wtorek i w piątek. Czy dotrzymamy terminu tego piątku to zobaczymy bo w sobotę i niedziele mam kolosy i wątpie abym dał radę siedzieć teraz nad recenzją. Uważam jednak, że przy dodaniu całej redakcji do portalu, wszystko ruszy z kopyta.

 

Punkt C

Wszystkie zmiany jakie chcecie na portalu zgłaszajcie pod adres: http://flyspray.purepc.pl/ tu admini będą zbierać zgłoszenia i zmieniać wg wskazań userów.

 

Punkt D

Co do wyglądu to ustalenia trwają. Planujemy wprowadzić możliwość zmiany skóry na portalu. Zapewne będą bardzo podobne do Pure i Pure-Blue.

 

Punkt E

Wiem, że opcja strona się pokazuje i muszę to poprawić bo faktycznie psuje wygląd. Jeszcze nie podobają mi się tabele bo rozciągają się na całą strone lecz na dniach to poprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szatańskie 666 powiadacie ;)

Nie no troszkę będzie obsuwy z redaktorami bo nasza Poczta Polska nawala z szybkością dostarczania listów

Właśnie, mimo iż już jest 766 [;.

 

już mogę oficjalnie zaprosić w dniach 18-20 sierpnia 2006

Czemu akurat wtedy bede na drugim koncu Europy [; ? Zawsze w Gdansku zlot byl na przełomie lipca i sierpnia :/

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty jak zwykle zorientowany :D

Jak klikniesz przy jakmiś newsie "czytaj dalej" to potem masz możliwość zalogowania się, żeby skomentować.

 

Widać, że opcja jeszcze chyba nie działa jak powinna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez chce sie zalogowac, ale gdzie? :lol:

pocamony mają bana na portalu :lol:

 

 

:wink:

 

 

ja tamc zekam na pierwsze reklamy..serio bo była by jakaś kasa na rozwój portalu i jak wiem na co kasa z reklam idzie to nie miał bym nic przeciwko... oczywiscie jak by mnie zajeły 50% portalu i forum jak w pewnym, sami wiecie jakim miejscu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko dogadałem prawie do końca impreze dla Nas portalowych wyjadaczy w tym roku.

 

Mogę Wam powiedzieć tak. Zlot PurePC.pl odbędzie się w tym roku i to nie mały. Impreza będzie przednia możecie mi wierzyć na słowo. Ci co byli w tamtym roku i widzieli jak pracuje to już wiedzą o co chodzi.

 

A teraz biore się za poprawki i za jakiś czas, jeszcze dzisiaj pojawi się recenzja autorstwa lukasrz a konkurs szykuje już nie długo. Ojj lekko się to opóźniło lecz damy radę.

Pozdrawiam

Romek

 

Widac ze z samhainem miales doczynienia :lol: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie mogę się zalogowac na główną?

Już pisałem o tym wcześniej. Drupal czyli system na jakim stoi portal nie posiada integracji z IPB. Joomla jakiej powiedzmy używa Lisek posiada coś takiego od razu, drupal nie posiada. Paranoik ma się tym zająć i jak znajdzie chwile pomiędzy zaliczeniami to pokoduje troszkę i powinno działać. Dla mniej zorientowanych to nie jest taka łatwa sprawa jak może się wydawać.

 

Co do Zjazdu jak mawia Samhain to załatwione są 4 stanowiska, gdzie grupa redaktorów OC będzie pokazywała swoje możliwości w tej dziedzinie. Postarałem się razem z Samhainem załatwić sponsoring sprzętu na tą impreze i sprzęt typu płyty główne i procesory będą pierwsza klasa.

 

Co do obsuwy to co ja mogę, biedny żuczek. Poczta Polska nawaliła po całości i jeszcze kilku redaktorów nawet nie dostała listów a co tu mówić o ich odesłaniu.

 

Portal z dnia na dzień się coraz bardziej rozrasta. Mogę zdradzić, że w przygotowaniu jest 12 recenzji. Inne na dzień dzisiejszy zostały odłożone na późniejszy czas dopóki cała redakcja nie zacznie pracować na 100% wydajności.

Musimy jeszcze poprawić system dodawania recenzji bo wczoraj 4 godziny ślęczałem nad poprawieniem i dodaniem recenzji. Okazało się jednak po dzisiejszej rozmowie z Marco, że lepiej i wygodniej dla mnie będzie jednak robienie tego w html'u ponieważ to do końca jeszcze nie pracuje jak trzeba.

 

Reklama powiadacie, ojj co ja mam powiedzieć. Sporo firm się zgłosiło i chcę nam pomagać i chce się reklamować. Wszystko na dzień dzisiejszy idzie z naszych biednych portfeli lecz za jakiś już czas portal sam zacznie się utrzymywać. Kilku redaktorów już może zacierać ręce bo wiedzą, że do komputerów testowych dostaną kilka fajnych rzeczy na zasadzie barteru. To nie ja mam się bogacić tylko wy macie się rozwijać razem z portalem. Może za rok lub dwa na stronie startowej w waszych przeglądarkach zagości PurePC.pl zamiast innych portali.

 

Meritum, moim zdaniem wszystko jest na dobrej drodze i po tych nieszczęsnych sesjach ruszy wszystko jak miało już jakiś czas temu.

 

Chyba tyle :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może za rok lub dwa na stronie startowej w waszych przeglądarkach zagości PurePC.pl zamiast innych portali.

Oj cięzko będzie, biorac pod uwagę to, ze nie korzystam ze strony startowej tylko z zapisu sesji z otwartymi wszystkimi stronami które mialem przed zamknięciem :wink:

 

ja tamc zekam na pierwsze reklamy..serio bo była by jakaś kasa na rozwój portalu i jak wiem na co kasa z reklam idzie to nie miał bym nic przeciwko... oczywiscie jak by mnie zajeły 50% portalu i forum jak w pewnym, sami wiecie jakim miejscu :wink:

Tak będzie dobrze? :wink:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze ja napisze :)

Dzię-ku-je-my !! :mrgreen:

Top portalu roxuje :] Teraz czekamy na więcej recenzji [; Ale ważne że serwis wystartował :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem o tym wcześniej. Drupal czyli system na jakim stoi portal nie posiada integracji z IPB. Joomla jakiej powiedzmy używa Lisek posiada coś takiego od razu, drupal nie posiada. Paranoik ma się tym zająć i jak znajdzie chwile pomiędzy zaliczeniami to pokoduje troszkę i powinno działać. Dla mniej zorientowanych to nie jest taka łatwa sprawa jak może się wydawać.

 

Co do Zjazdu jak mawia Samhain to załatwione są 4 stanowiska, gdzie grupa redaktorów OC będzie pokazywała swoje możliwości w tej dziedzinie. Postarałem się razem z Samhainem załatwić sponsoring sprzętu na tą impreze i sprzęt typu płyty główne i procesory będą pierwsza klasa.

 

Co do obsuwy to co ja mogę, biedny żuczek. Poczta Polska nawaliła po całości i jeszcze kilku redaktorów nawet nie dostała listów a co tu mówić o ich odesłaniu.

 

Portal z dnia na dzień się coraz bardziej rozrasta. Mogę zdradzić, że w przygotowaniu jest 12 recenzji. Inne na dzień dzisiejszy zostały odłożone na późniejszy czas dopóki cała redakcja nie zacznie pracować na 100% wydajności.

Musimy jeszcze poprawić system dodawania recenzji bo wczoraj 4 godziny ślęczałem nad poprawieniem i dodaniem recenzji. Okazało się jednak po dzisiejszej rozmowie z Marco, że lepiej i wygodniej dla mnie będzie jednak robienie tego w html'u ponieważ to do końca jeszcze nie pracuje jak trzeba.

 

Reklama powiadacie, ojj co ja mam powiedzieć. Sporo firm się zgłosiło i chcę nam pomagać i chce się reklamować. Wszystko na dzień dzisiejszy idzie z naszych biednych portfeli lecz za jakiś już czas portal sam zacznie się utrzymywać. Kilku redaktorów już może zacierać ręce bo wiedzą, że do komputerów testowych dostaną kilka fajnych rzeczy na zasadzie barteru. To nie ja mam się bogacić tylko wy macie się rozwijać razem z portalem. Może za rok lub dwa na stronie startowej w waszych przeglądarkach zagości PurePC.pl zamiast innych portali.

 

Meritum, moim zdaniem wszystko jest na dobrej drodze i po tych nieszczęsnych sesjach ruszy wszystko jak miało już jakiś czas temu.

 

Chyba tyle :wink:

 

ja swoj dostalem w pt dopiero, a wyslany w pn, to i tak bylo bardzo szybko :P i tak jak mowi Romek, male obsowy sa z powodu konca roku szkolnego/akademickiego i ostatnie zaliczenia na glowie, poprostu masakra, dobra spadam dalej do ksiazek zeby swiadectwo jakos wygladalo :?

Oj cięzko będzie, biorac pod uwagę to, ze nie korzystam ze strony startowej tylko z zapisu sesji z otwartymi wszystkimi stronami które mialem przed zamknięciem :wink:

 

 

 

Tak będzie dobrze? :wink:

 

Dołączona grafika

nie no co ty, jeszcze ze 4 pop-upy by sie przydaly do tego, i klimat prawie jak na tweaku, ale prawie robi wielka roznice :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...