Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dyskutujcie z faktami . A te sa chyba jasne dla kazdego tu obecnego.

 

Nie podoba sie wam to ze pisze ? rozumiem ze krytyka was boli tymbardziej ze jest ona prawdziwa .

 

Zacielem sie ? Bardzo madre stwierdzenie . Czy jezeli nic na protalu sie na lepsze nie zmienilo to co , mam juz o tym nie pisac ?

 

Spodziewalem sie jakiej kokstruktywnej odpowiedzi ze strony redakcji , a dostalem glupie docinki . Mozna bylo sie tego spodziewac bo niby co maja powiedziec ? Ze w ciagu listopada na portalu byl jeden artykul o plynie do wc ? O tym ze od 2 lat nie mieli praktycznie ani jednej receznji topowego sprzetu na czasie? Wiekszosc portali ma juz recki phenomow , 8800GT itp

 

Jeszcze raz prosze m dyskutujcie z faktami . Naobiecywac bylo latwo , a jak przychodzi do wypelniania to zupelnie jak pis i jego 3mln mieszkan :)

 

Spodziewalem sie wiecej

 

 

a co do costeigo i stekania- nie bede komentowal tej bardzo madrej wypowiedzi , poznac po niej poziom moderatora . Spojrz na inne poratle i artykuly jakie sie tam pojawiaja - moze wtedy zobaczysz o czym pisze skoro w inny sposob nie potrafisz zrozumiec.

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. pod jaki adres można wysłać newsa? Co jakiś czas mógłbym wysłać porcję nowości, które ktoś by po prostu "ubrał w słowa" i rozbudował...

Jest subforum Nowości, a z opisu można wywnioskować, że może trafi na SG.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. pod jaki adres można wysłać newsa? Co jakiś czas mógłbym wysłać porcję nowości, które ktoś by po prostu "ubrał w słowa" i rozbudował...

prasowe[m.a.u.p.a]purepc.pl tylko najpierw ich uprzedź, że będziesz tam coś wysyłał, bo nie wiem czy ktoś tam teraz zagląda. Jak byłem newsmanem to tego maila używałem. nie żebym kogoś zniechęcał, ale ta praca naprawdę wymaga trochę wysiłku i jak chcesz ją robić porządnie to musisz na tym spędzić godzinkę-dwie dziennie. Ja niestety nie dałem rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. pod jaki adres można wysłać newsa? Co jakiś czas mógłbym wysłać porcję nowości, które ktoś by po prostu "ubrał w słowa" i rozbudował...

 

Np do mnie, lukasrz@purepc.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło, ze w koncu ilosc pojawiajacych sie newsow jest zadowalajaca, ale obrazki w niektoryc z nich, wrecz powinny sie powiekszac. Chodzi mi o te miniaturki...

za duzo z tym roboty:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas, chyba z 2-3 tygodnie temu, zostały dozwolone dyskusje nt. zasilaczy w dziale Co kupić. Osobiście po przeczytaniu kilkunastu tematów z tego zakresu w tymże dziale odnoszę wrażenie o obniżeniu merytorycznej zawartości dyskusji, wzgledem tych prowadzonych w dziale Zasilacze i obudowy. Duża ilosć osób "radzących" powoduje dużą przypadkowość odpowiedzi. Nie chce, zeby później pojawiły sie skargi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie o RSS - od jakiegos czasu na koncu kazdego newsa jest doklejone slowo "Advertisment:" (lacznie z dwukropkiem, bez cudzyslowu). Que pasa?

Możesz odświeżyć i potwierdzić czy nadal występuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do forest kila zbila.

 

Co ja mam zrobić z takim kolesiem, jak ten? Tytuły jego wątków nie są takie, jakie bysmy sobie zyczyli, wiec pytam - co mam z nim zrobic. Jako sprzątacz mam wchodzic w edycje kazdego tematu i mu edytowac? A moze rozsylac PM do ludzi zle tytułujących tematy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj swoj post jeszcze ze dwa razy to zrozumiesz jak bardzi jest bezsensowny ;]

 

Chodzi mi o to, ze każdy temat tego uzytkownika w zasadzie nadaje sie do edycji. W "podstawowych zagadnieniach" i "co kupić" moderacja nie jest tak silna, jak w innych dzialach, a wrecz czasami pozwalamy na sporo wiecej, bo taka jest specyfika dzialu. Osoby najczesciej nowe, bez doswiadczenia, bez wiedzy, nie czytajace regulaminu - zakladaja tematy, ktore i tak po tygodniu stają sie nieaktywne. Nikt tego nie rusza, nie strzela po uszach za powielanie tematow, bo tylko odstraszymy nowych ludzi.

 

Pilnujemy glownie tego, zeby zachowana byla jakas kultura wypowiedzi i aby temat lezał w odpowiednim dziale. Bardzo Cie prosze nie wysylaj 10 pod rząd raportów o nieregulaminowym temacie w podstawowych/co kupic.

 

Dziekuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, dziś jest chyba mój dzień dobroci dla wszystkich.. a może próbuje zagłuszyć sumienie? [;

 

Dostal PW, w ktorej zapowiedzialem, ze jezeli nie zacznie przestrzegac regulaminu to w tym tempie dostanie bana w dwa dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "podstawowych zagadnieniach" i "co kupić" moderacja nie jest tak silna, jak w innych dzialach, a wrecz czasami pozwalamy na sporo wiecej, bo taka jest specyfika dzialu.

Czy w skrócie to oznacza, że regulamin należy powiesic na kołku w kiblu?

Osoby najczesciej nowe, bez doswiadczenia, bez wiedzy, nie czytajace regulaminu - zakladaja tematy, ktore i tak po tygodniu stają sie nieaktywne. Nikt tego nie rusza, nie strzela po uszach za powielanie tematow, bo tylko odstraszymy nowych ludzi.

Moderacja forum jest od tego, żeby utrzymywać porzadek (prawo, regulamin), a nie kreować politykę nieodstraszania nowych.

Pilnujemy glownie tego, zeby zachowana byla jakas kultura wypowiedzi i aby temat lezał w odpowiednim dziale. Bardzo Cie prosze nie wysylaj 10 pod rząd raportów o nieregulaminowym temacie w podstawowych/co kupic.

To wpiszmy to do regulaminu, a nie twórzmy uznaniowości, bo później taki agent zaczyna wchodzic na podfora tematyczne, dostanie po łapach i sie rzuca jek wesz na grzebieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w skrócie to oznacza, że regulamin należy powiesic na kołku w kiblu?

W skrocie oznacza to, ze jestesmy elastyczni.

Moderacja forum jest od tego, żeby utrzymywać porzadek (prawo, regulamin), a nie kreować politykę nieodstraszania nowych.

A skąd Ty mozesz wiedziec jakie są nasze zadania, jakie mamy ustalenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam bladozielonego pojecia jakie macie tajne lub jawne zadania i ustalenia. Uwazam, ze na dobry początek należy zajać sie utrzymywaniem porzadku, a później brać sie za inżynierie społeczną/popularyzacje/otwarcie na szersze rzesze użytkowników. Efekt początkowej pobłażliwosci jest taki, że poźniej niczego sensownego znalezc nie mozna w masie tematów o nic niemowiacych nazwach, a jak sie takiemu jegomosciowi zasugeruje uzycie wyszukiwarki lub czytanie tematu to sie burzy.

 

dura lex, sed lex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za jakże błyskotliwą odpowiedź. Wybacz, ale nie skorzystam z Twojej rady, bo doskonale wiem jak kończy sie upominanie nowych użytkowników na "co kupić" i "podstawowych zagadnieniach".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za jakże błyskotliwą odpowiedź. Wybacz, ale nie skorzystam z Twojej rady, bo doskonale wiem jak kończy sie upominanie nowych użytkowników na "co kupić" i "podstawowych zagadnieniach".

Dobra, ale z tym cwaniaczkiem to już chyba coś zrobicie? ;]

Bo liczba jego [ciach][ciach] tematów (w subforum providzerzy) przekroczyła ustawowy limit :>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...