Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje za jakże błyskotliwą odpowiedź. Wybacz, ale nie skorzystam z Twojej rady, bo doskonale wiem jak kończy sie upominanie nowych użytkowników na "co kupić" i "podstawowych zagadnieniach".

Czyli ? popuszczamy cugle ?

 

Rozwiń to jak się to kończy. user się nie słucha ? nie macie jak go przymusić do przestrzegania regulaminu ?

 

Nie może być tak że regulamin obowiązuje w ambitniejszych miejscach forum a już nowi zjadacze reklam są aby ich nie sparzyć traktowani ulgowo. Rozumiem upomnienie potem zpp ale nie przechodzenie nad tym do porządku dziennego.

Jak dla mnie optymalnym było by ogólnie zakaz pisania postów poza podstawowymi i co kupić przez pierwszy miesiąc + minimalne konto punktowe,, inaczej - jak nie potrafisz żyć w zgodzie z regułami w "piaskownicy" -> dalej już nawet nie poczytasz,, ostrzeżenie,, ban.

No chyba że waszym celem nie jest utrzymywanie najlepszego forum tylko stworzenie największego,, łowić wszystko jak leci a nie łowić najlepsze rybki - pod taki cel działania są optymalne.

 

Jak brakuje wam rąk do pracy to się polecam,, w celu tylko i wyłącznie przeprowadzenie krucjaty przeciw nobkom którzy nie przeczytali regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak brakuje wam rąk do pracy to się polecam,, w celu tylko i wyłącznie przeprowadzenie krucjaty przeciw nobkom którzy nie przeczytali regulaminu

Znudzisz sie po tygodniu. Bo czytaja regulamin dopiero po tym jak wystakuja z ryjem na PW za %.

Delikatnoscia dzis nie grzesze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie optymalnym było by ogólnie zakaz pisania postów poza podstawowymi i co kupić przez pierwszy miesiąc + minimalne konto punktowe,, inaczej - jak nie potrafisz żyć w zgodzie z regułami w "piaskownicy" -> dalej już nawet nie poczytasz,, ostrzeżenie,, ban.

Przemysl ten pomysl jeszcze raz, bo moim zdaniem to ogromna glupota - chyba nie chcemy sie zamykac w sobie i szufladkowac wszystkich do podstawowytch?

Czyli ? popuszczamy cugle ?

Dziwie sie temu co piszesz, bo zawsze pretensje jakie by nie byly to byly jednak o zbyt ostre traktowanie.

No chyba że waszym celem nie jest utrzymywanie najlepszego forum tylko stworzenie największego,, łowić wszystko jak leci a nie łowić najlepsze rybki - pod taki cel działania są optymalne.

Naszym celem jest utrzymanie porzadku, co w porownaniu do innych tego typu for nam sie udaje (skromność ;> ) i bedziemy kontynuowac taka strategie, jaka do tej pory praktykowalismy (rycerstwo ;> ).

 

Nie płaczcie tak, ze czasami lżej traktujemy użytkowników "podstawowych" i "co kupić". Wiekszosc z Was na "co kupić" pewnie nawet nie zagląda, bo to forum swieżaków.

 

Jezeli ktos jest uparty, nie chce sie podporzadkowac regulom tutaj panującym, to nie jestesmy tacy poblazliwi. Po prostu wiemy co robimy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

"co kupić" pewnie nawet nie zagląda

A moderatorzy mogli by częściej tam zaglądać. Jeżeli w ciągu tygodnia można zobaczyć w tym dziale 10 tematów "Jaki komp z 2000?" z pierwszym postem: "Potrzebuje kompa do 2000" to ja bym od razu z miejsca zamykał temat chyba. Są 2 tematy-zestawy, na pierwszych 5 stronach można znaleźć ich tonę ale za przeproszeniem zasranemu użytkownikowi sie nie chce poszukać, bo ON MUSI mieć podane na tacy.

 

A tu mała archeologia i nie ten dział-nawet nie wiem jak to zaraportować.

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2850106

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2850093

 

EDIT: http://forum.purepc.pl/index.php?showuser=154504 Macie jeszcze to. Sig.

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzechu_1990 teraz Ciebie rozumiem. W jednym akapicie narzekasz, ze uzytkownicy zakladaja podobne tematy, a w drugim akapicie raportujesz zwykle dopisanie sie do tematu z podobnym problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

a w drugim akapicie raportujesz zwykle dopisanie sie do tematu z podobnym problemem.

Jeżeli uważasz że dopisanie sie do tematu założonego dawno dawno temu jest oki to nie będę już raportował (jeżeli to robie). Ale skoro tematy/posty wyżej są w złym dziale, na dodatek odkopane gdzie można znaleźć nowszy i w poprawnym dziale to chyba jest logiczne raportowanie, czyż nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mial na mysli - wyszukaj w temacie zapewne ;]

U mnie dziala, wpisuje fraze i znajduje...

Example: klik

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli uważasz że dopisanie sie do tematu założonego dawno dawno temu jest oki to nie będę już raportował (jeżeli to robie). Ale skoro tematy/posty wyżej są w złym dziale, na dodatek odkopane gdzie można znaleźć nowszy i w poprawnym dziale to chyba jest logiczne raportowanie, czyż nie?

Raportować możesz, tylko zastanawia mnie po cholerę w każdym temacie który raportujesz nabijasz sobie posta podając link do odpowiedniego forum czy tematu (kręcą Cię cyferki?)

Chyba raportujesz o doklejenie/przeniesienie do odpowiedniego tematu/forum?

Raport wystarczy, a tak sugerujesz żeby user założył identyczny temat czy napisał identyczny post tylko że w odpowiednim miejscu.

Tyle raz musiałem usuwać Twoje posty po doklejeniu czy przeniesieniu do odpowiedniego działu że odechciewa się.

 

forest kila zbila, na siłę się do moderowanie na PurePc nie dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciał chłopak ładnie wypunktować sobie temat który pisze to dostał komunikatem po twarzy:

 

Próbujesz zapostować wiadomość zawierającą większą liczbę emotikon niż jest to dozwolone. Zmniejsz liczbe emotikon i wyślij ponownie wiadomość

A jak chciał chłopak cię wycwanić i zamiast wstawiania emotek bezpośredni link do nich jako obrazek to w połowie tekstu już obrazków nie pokazywało a same linki, eh...

 

Coraz więcej tych ograniczeń, i więcej i więcej. Jedno FAQ trzeba było na pół podzielić bo znowu za dużo znaków w poście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2853720[/snapback]

Chciał chłopak ładnie wypunktować sobie temat który pisze to dostał komunikatem po twarzy:

A jak chciał chłopak cię wycwanić i zamiast wstawiania emotek bezpośredni link do nich jako obrazek to w połowie tekstu już obrazków nie pokazywało a same linki, eh...

 

Coraz więcej tych ograniczeń, i więcej i więcej. Jedno FAQ trzeba było na pół podzielić bo znowu za dużo znaków w poście...

Szczerze mówiąc te ograniczenia to defaulty z invision board'a których nie ruszaliśmy od czasu instalacji. Postaram się coś pogrzebać ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Raportować możesz, tylko zastanawia mnie po cholerę w każdym temacie który raportujesz nabijasz sobie posta podając link do odpowiedniego forum czy tematu (kręcą Cię cyferki?)

Chyba raportujesz o doklejenie/przeniesienie do odpowiedniego tematu/forum?

Raport wystarczy, a tak sugerujesz żeby user założył identyczny temat czy napisał identyczny post tylko że w odpowiednim miejscu.

Tyle raz musiałem usuwać Twoje posty po doklejeniu czy przeniesieniu do odpowiedniego działu że odechciewa się.

Słuchaj, kiedyś pisałem raporty-potem pisałem z romkiem i chyba fipą albo innym moderatorem żebym podawał link (w poście) a potem raportował. Nie interesują mnie cyferki. Czy może jeszcze coś jest niejasne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tą natarczywość Grzech'a 1990 zauważyłem w większości postów jest tak, że kogoś upomina i dokleja link, ja to odbieram jako staranie się o posadę moderatora ;)

 

 

Wyszukaj w poscie? blink.gif

mój błąd, zmęczenie dało się we znaki ;) Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, ale akurat ten typ dbania o porządek zwrócił moją uwagę, ja odebrałem to jako podlizywanie się moderacji i tyle, a dbać owszem może, nie zabraniam przecież, tylko czasami jest to zbyt natarczywe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

też tą natarczywość Grzech'a 1990 zauważyłem w większości postów jest tak, że kogoś upomina i dokleja link, ja to odbieram jako staranie się o posadę moderatora ;)

mój błąd, zmęczenie dało się we znaki ;)

Można, ale akurat ten typ dbania o porządek zwrócił moją uwagę, ja odebrałem to jako podlizywanie się moderacji i tyle, a dbać owszem może, nie zabraniam przecież, tylko czasami jest to zbyt natarczywe.

NIE PODLIZUJĘ i NIE STARAM sie o stanowisko moderatora. Zresztą nie mogę. Jeżeli dostałbym propozycję odrzuciłbym ją ze względu na to że jestem zbyt nerwowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE PODLIZUJĘ i NIE STARAM sie o stanowisko moderatora. Zresztą nie mogę. Jeżeli dostałbym propozycję odrzuciłbym ją ze względu na to że jestem zbyt nerwowy.

Chyba kazdy, obecny moderator tak mowil. :D

Tak szczerze mi tam Grzechu_1990 nie przeszkadza, udziela sie wiecej w tematach dla poczatkujacych, gdzie nieraz trzeba praktycznie narysowac niektorym odpowiedz, robi w jakis tam sposob dobra robote a, ze kogos boli, ze ma wiecej postow od niego to juz inna sprawa.

Poza tym nie podoba sie to wrzucic do listy ignorowanych i po klopocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slavOK o ile pamietam, to juz drugi raz widzisz w kims uporczywe staranie sie o status moderatora (nie posadę...). To chyba tez cos znaczy, nie?

no i co fipciu nie miałem racji :D przecież Ci się udało ;)

 

btw. gdzie jest licznik postów :mrgreen: ?

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

btw. gdzie jest licznik postów ?

Nie ma. <_<

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
W profilu masz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co fipciu nie miałem racji :D przecież Ci się udało ;)

 

btw. gdzie jest licznik postów :mrgreen: ?

Dobrze, w takim razie trzeci, bo licze tez temat FAQ kolegi z PCLaba. No chyba, ze Cie z kims myle, ale nie wydaje mi sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, w takim razie trzeci, bo licze tez temat FAQ kolegi z PCLaba. No chyba, ze Cie z kims myle, ale nie wydaje mi sie.

No chyba tak, bo na forum PCLab'a się nie udzielam ;)

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Szczerze mówiąc te ograniczenia to defaulty z invision board'a których nie ruszaliśmy od czasu instalacji. Postaram się coś pogrzebać ;>

Było by miło, te ograniczenia w zupełności wystarczą do przeciętnego posta ale podczas pisanie czegoś długiego (np. FAQ) sprawa się już komplikuje, a dzielnie na pół czy inne sztuczki raczej nie poprawiają czytelności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było by miło, te ograniczenia w zupełności wystarczą do przeciętnego posta ale podczas pisanie czegoś długiego (np. FAQ) sprawa się już komplikuje, a dzielnie na pół czy inne sztuczki raczej nie poprawiają czytelności.

Zostały solidnie zwiększone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaka karta powinna być za pisanie w "ekstremalnym" o nie ekstremalnych rzeczach? Jak wół jest napisane u góry , a 90% nowych użytkowników tego nie przestrzega. Prawie co dziennie jest nowy nieekstremalny temat typu "jak podkręcić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaka karta powinna być za pisanie w "ekstremalnym" o nie ekstremalnych rzeczach? Jak wół jest napisane u góry , a 90% nowych użytkowników tego nie przestrzega. Prawie co dziennie jest nowy nieekstremalny temat typu "jak podkręcić"

Ależ jest to zdefiniowane jasno przez regulamin i mamy tutaj IV.1 oraz przy okazji często bonus z IV.4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość DamnIt

Szykuje się może jakaś świąteczna lub noworoczna amnestia jeżeli chodzi o zbanowanych użyszkodników ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...