Skocz do zawartości
marco

Niespodzianka Nr 1

Rekomendowane odpowiedzi

chłosta jakaś normalnie :]

wpadam sobie a tu mi jakoś kolorystycznie inaczej :]

ale fajnie, widać że ekipa się stara...

 

PS. Tak przy okazji to chciałbym zgłosić pewien problem tzn moje 0% ostrzeżeń.

Mam to od kiedy ktoś na mnie testował chyba i zostało mi tak :|

Można to skasować ? ? ? nawet przeniesienie forum to 0% wytrwało :]

 

Jeszcze jedno...

skóra PURE-BLUE ma czasami jakieś czarne "bar'y" zupełnie nie pasuje to do jej "niebieskawego layout'u"

 

W sumie to najbardziej mi jakoś się innovision podoba skin ...

 

(no i skoro jest już coś czerwonego to może i jakąś zieloną skórkę zmodzić ? no wiecie zawsze czerwone walczy z zielonym, ewentualnie niebieskie z zielonym ;) )

Edytowane przez letrev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj może Marco uruchomi skrypt do raportowania bledow. Bede staral (soniczku :*) sie w miare szybko je naprawiac. Raportujcie tez braki w przyciskach lub czerwone akcenty w niebieskim stylu.

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poca zmieniles plec :>??

 

Wracajac do skorki pure, zrobic czarne te literki albo przyciemnic i bedzie git. I wywalic te ramki po bokach. Koniec listy zadan :wink:

 

Tak pozatym logo pura zmieni sie?? Bo jak narazie jest z [gluteus maximus].

Edytowane przez S0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Narazie niespodzianka numer 1 jest dostępna - nowa domyślna skórka pod nazwą Pure (jeśli nadal macie obleśną domyślną Default z invision to rzućcie okiem na zmieniacz skórek na dole forum i wybierzcie na chwile ostatnią pozycje)

 

Oby się Wam podobała :)

mi się nie podoba :angry: jest obleśna chyba pod avatar ją robiłeś :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i już dużo lepiej....

 

teraz tak:

 

-wywalić te marginesy po bokach

-nieco przyciemnić tło

 

i mamy skina godnego defaulta... B)

 

 

Potem oczywiście wersje dark, desert itp mile widziane :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Tak przy okazji to chciałbym zgłosić pewien problem tzn moje 0% ostrzeżeń.

Mam to od kiedy ktoś na mnie testował chyba i zostało mi tak :|

Można to skasować ? ? ? nawet przeniesienie forum to 0% wytrwało :]

Standardowo każdy użytkownik ma 0% - czyli nie dostales zadnych % i jestes "czysty"..

 

Dzisiaj może Marco uruchomi skrypt do raportowania bledow. Bede starala sie w miare szybko je naprawiac. Raportujcie tez braki w przyciskach lub czerwone akcenty w niebieskim stylu.

Ban button plis.. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa skórka jest całkiem sympatyczna, mam tylko jedno ale - czcionka w postach jest szara, a w cytatach czarna. Moim zdaniem powinno być odwrotnie - czarna czcionka bardziej by pasowała do treści postów, a cytaty i tak się rzadko czyta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa skórka jest całkiem sympatyczna, mam tylko jedno ale - czcionka w postach jest szara, a w cytatach czarna. Moim zdaniem powinno być odwrotnie - czarna czcionka bardziej by pasowała do treści postów, a cytaty i tak się rzadko czyta ;)

Dokladnie, jak tak juz bedzie to przesiadka z czystym sumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi tam akurat szara czcionka pasuje do postów a czarna do cytatów, przynajmniej lepiej widać cytaty :P [; Zróbcie coś jeszcze z tymi marginesami i będzie super :) Ale i tak Pure-Blue roX [;

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyglądają chyba przeskocze z Darknessa na Pure czerowne a możeby Darknessa zmieszać z czerwonym Pure :) wtedy swój nie "skradziony jak ktoś głupi może posądzić" skin będzie miało odnowione forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słcuhajcie ja się nie znam , czy da się tak zrobić żeby bez logowania miec skórkę invision zamiast tej nowej (tragicznej dla mnie) ? Bo jak nie to tragedia , za każdym razem będe musiał się logować , żeby w normalnej skórce mieć forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

??? daj sobie automatyczne logowanie i po krzyku...

Ty tez dales sobie autologowanie w szkole, czy kafejce? W domu tak, ale nie kazdy siedzi na forum tylko w domu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hi all,

chyba jestem nie reformowalny i staroświecki ale najbardziej odpowiada mi desert ;]

 

pierwszy i wciąz jedyny dla mnie skin na tfiku, bez niego to już nie to samo [tylko cośmnie denerfują gify i krzywo ostatnio na nie patrze ale ok] ;]

 

best regards

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marco dzięki za niespodzianke bo naprawe super ;) Niebieski Pure (Poca postarałes sie z kolorkiem nawet w gust mój trafiłeś ;) ) jest śliczny a czerwony też ;) Fajnie że coś nowego sie pojawia na forum - juz sie nie moge następnych niespodzianek doczekać

Edytowane przez Drozda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko cos sie posypalo i na skrokach pure nie mozna w profilu zminic numeru GG i paru innych pozycji. Na innych skorkach wszystko ok. Nie wiem czy to tego wina bo nie siedze w tematach tych.

 

Ogolnie skorki bardzo eleganckie. Wole zielona. :) oklasky

 

PS. A bedzie zielona? Marco ja tez chce skorke pod avatka :D

Edytowane przez insektcc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanko - licznik postów pod grupą bedzie widoczny czy zostanie usunięty?

Zlikwidowany

 

Pure Blue jest extra. Dajcie go na default bo czerwony jest zbyt agresywny i duzo osob moze sie na poczatku zrazic.

Chyba jednak 3ci wariant pójdzie na default ;) Tylko troche zmniejszymy marginesy najpierw

 

Tylko cos sie posypalo i na skrokach pure nie mozna w profilu zminic numeru GG i paru innych pozycji. Na innych skorkach wszystko ok. Nie wiem czy to tego wina bo nie siedze w tematach tych.

 

Ogolnie skorki bardzo eleganckie. Wole zielona. :) oklasky

 

PS. A bedzie zielona? Marco ja tez chce skorke pod avatka :D

Faktycznie w Pure zapomniałem dodać edycji w profilu niektórych pól. Będzie jeszcze dzisiaj. Zielona też ale raczej w odcieniu zgniła zieleń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...