Skocz do zawartości
marco

Niespodzianka Nr 1

Rekomendowane odpowiedzi

marco

mam jeden mały szczegół który móglbys poprawic w tej skórce ''pure'' chodzi mi o numeracje stron na samej górze tematu czy dało by sie tak zrobic aby strona na ktorej obecnie sie znajduje ten kwadracik był jakos wyróżniony innym kolorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marco

mam jeden mały szczegół który móglbys poprawic w tej skórce ''pure'' chodzi mi o numeracje stron na samej górze tematu czy dało by sie tak zrobic aby strona na ktorej obecnie sie znajduje ten kwadracik był jakos wyróżniony innym kolorem

Przydałoby się. Zbyt często się na tym łapię ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SimooN

Aktualna strona jest innego koloru.

Tak, ale bez odpowiednich ustawień na monitorze tego po prostu nie widać.. :blink:

Dokładniej: nie widzać tego wyraźnie na 5 z 7 monitorów na których testowałem. Właściwie tylko na CRT było widać bez dłubania w ustawieniach, żaden z (tanich) LCD "nie widzi różnicy" - jednemu nie pomogło nawet zwiększanie kontrastu/jaskrawości (stary LCD Sony 15').

Moim zdaniem trzeba zmienić z szarości na jakiś lekki kolor, albo rozjaśnić prawie do białego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkich skinach się zmieniło logo. Tylko, że na różnych skinach różnie wygląda. Ale to chyba różnice w wielkości na różnych skinach. Pewnie będzie to jeszcze dopracowane. Czyli co, konkursu na nowe logo nie będzie :wink:

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak to jakie? Ten zgrabny prosty napisek ktory tam ladnie zdobil pure-blue. A to twoje logo jedynie w desert mi sie podoba. Tam jest git. Ale w innych jakos mi nie pasuje

Edytowane przez insektcc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzialem na darknessie. Wlayczlylem pure-red i zostawilem. I tak z lenistwa pobyl dni pare i sie przyzwyczailem. Tak samo jak z nazwa.

A to logo z "kratka" jest bardzo fajne :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez urazy i z całym szacuneczkiem dla pracy włożonej prze IamWeasel, ale to z linka bardziej sie podoba :P ... chociaż to na krateczce niczego sobie .. róbcie jak na guglach .. zależnie od okazji zmiana logo :P

 

RE5PECT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowal bym aby na dole forum nad wyborem skorki i jezyka dac dodatowy pasek nawigacji. Ten sam ktory znajduje sie na gorze.

Znacznie ulatwia prouszanie sie po forum. Jak ktos przeczyta temat to chcac wrocic do dzialu nie musi przewijac calej strony.

 

Zeby nei bylo watpliwosci mowie o:

 

PurePC.pl - Forum Dyskusyjne > Inne > Ośla łączka

 

itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ty nie wiedzialem :o

Wiem, ze da sie przewijac, rownei dobrze moge zaprogramowac dodatkowy klawisz myszy aby przewija na sama gore. Nie zastapi to jednak dodania nawigacji na dole, sam uzytkuje jeszcze inne forum z ta ze wlasnie nawigacja, i jest o wiele prosciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prawej stronie, mniej-wiecej na tej samej wysokosci co wybor skory i jezyka (troszke wyzej), masz rozwijane menu z cala struktura forum - mozna skoczyc od razu do dowlnego dzialu. Zeby wrocic do obecnie czytanego, wystarczy nacisnac przycisk "Idź", znajdujacy sie obok tej listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to wszystko wiem :] Uzywam IPB od kilku lat. Lecz zadna z opcji powyzje nie zastapi dodatkowej linijki nawigacji. Skina nie szpeci wogole a jest naprawde przydatny. Zrobcie sobie jakis test to zobaczycie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...