Skocz do zawartości
romek

Konkurs Na Nazwę Portalu

Rekomendowane odpowiedzi

! GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE !

Regulamin głosowania:
-----------------------------------------------------------------------------
1. W głosowaniu może wziąć udział każdy użytkownik forum PurePC.pl
2. Można oddać głos tylko na jedną z 4 proponowanych nazw.
3. Zabrania się nakłaniania innych użytkowników do głosowania na wymyśloną przez kogoś nazwę.
4. Zabrania się sztucznego podbijania statystyk oddanych głosów za pomocą zdublowanych kont. Po ujawnieniu takiego procederu karą jest ban na konto i numer IP.
5. W razie wyboru liczbą głosów nazwy PurePC.pl nagroda rzeczowa zostaje przeniesiona na następny konkurs.
6. Nastąpiło wiele zgłoszeń z podobnymi nazwami, a więc zgodnie z obowiązującym regulaminem konkursu, nagrodę otrzyma osoba, która przesłała jako pierwsza swoją wymyśloną nazwę.
7. Wybór nazwy (ankieta) będzie trwać do 6 maja 2006 roku włącznie.
8. Wybrana przez Was nazwa zostanie ogłoszona dnia 7 maja 2006 roku w dziale: „O serwisie i forum”. Wraz z nią zostanie podane imię i nazwisko osoby, która wygrała konkurs.
-----------------------------------------------------------------------------

Nazwa PurePC.pl (obowiązująca na dzień dzisiejszy) została dodana do ankiety z powodu wielkiego odzewu ze strony użytkowników, którzy już na tyle się do niej przyzwyczaili, że nie chcą, aby zniknęła. Wg regulaminu głosowania, jeśli PurePC.pl zostanie większością głosów wybrane to nagroda przechodzi na kolejny konkurs.

Nic więcej nie trzeba dodawać, tylko zapraszam do oddawania swoich głosów, nagroda czeka na szczęśliwca.

Nagroda: NZXT LEXA
Dołączona grafika

Sponsor Główny:
Dołączona grafika

------------------------
Update:
Ankieta trwa kilka minut a już pytacie co oznacza Tinker, więc tłumaczymy:
Tinker - to make a small changes to something in order to make it work better.
Znaczenie: wprowadzać małe/drobne zmiany, aby coś działało lepiej, w tym przypadku PC. Small changes to make it work better.
------------------------
Update:
Głosowanie zostało zamknięte. Wyniki zostaną podane za kilka godzin.
------------------------
Update:
Wyniki konkursu:

Dołączona grafika

Ogłaszam niniejszym, że nazwa PurePC.pl większością głosów została przez Was wybrana. Nagroda, która była do wygrania przechodzi na kolejny konkurs, który już za jakiś czas na naszym portalu i forum. Zapraszam serdecznie do śledzenia rozwoju forum i nowego portalu oraz wypowiadania się na tematy, które Was interesują.

Pozdrawiam
Redaktor Naczelny Edytowane przez romek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho dawanie PurePC do wyboru to przesada.

A reszta nazw dziwaczna .. hardinfo i dreamtech - zero orginalności.

Jeszcze TInker ma jakis sens, ale dziwnei brzmi. :/

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że są lipne, bo nie ma tam tych które JA proponowałem ;-)

 

Hardinfo może budzić hm... niezdrowe skojarzenia. Ale może to jakiś zepsuty jestem.

 

PS. Mojej żonie też się nie podobają :P

Edytowane przez rwerp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie na poczatku myslalem, ze purepc to lipna nazwa, ale widzac te to juz 100x wole to pure... ;]

Ja podalem nazwe xtreme tweak - prawda, ze ladna ? ;] A nie ma jej w ankiecie. ;] Dobra, mozecie ja dac na nazwe forum za free, budy nie chce. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie na poczatku myslalem, ze purepc to lipna nazwa, ale widzac te to juz 100x wole to pure... ;]

Ja podalem nazwe xtreme tweak - prawda, ze ladna ? ;] A nie ma jej w ankiecie. ;] Dobra, mozecie ja dac na nazwe forum za free, budy nie chce. ;]

Z tego co pamiętam, to nie mogło być słowa Tweak w nowej nazwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to nie mogło być słowa Tweak w nowej nazwie

No ja jak zwykle nie czytalem regulaminu. ;]

 

Mogliscie sie juz dogadac ze stara administracja hardtech.pl i pod ich szyldem zrobic to forum.

No to forum zostaje przy starej nazwie, moze to i lepiej, bo tak ciagle zmieniac.

Teraz pracujcie nad logo Panowie. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne jakie pasują to 1,2 i 4 :] Ale mi się najbardziej podoba ta ostatnia. Btw nazwa powinna być jak najprostrza i jak najłatwiejsza do zapamiętania. A PurePc moim skromnym zdaniem spełnia te kryteria :)

 

Tinker.pl - jakos nie bardzo się pokrywa z profilem tego forum.

 

He nikomu nie dogodzi. No ale mamy demokracje i zobaczymu co ciekawego gro userów naszego zacnego forum zdecyduje. Coś czuje ze bramka nr.4 wygra w cuglach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO:

Te nazwy to sooryy ..... (wstaw odpowiednie wyrażenie), bo kojaża się albo z betonem, lub z czymś innym ;).

Jestem za opcją wszystkie są do gluteus maximus, no może poza PurePC, bo do tej sie zacząłem przyzwyczajać i ujdzie, ale dopiero w bardzo gęstym tłoku...

Co za tym idzie głosu brak z mojej strony... Jakoś nie chce mi się wierzyć że wszystkie propozycje były takie hmm... nie ciekawe...

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi nazwa PurePC bardzo się podoba i skórka Pure również :) wszyscy już sie przyzwyczaili do tej nazwy. Ciekawe czy niektórzy niezaczną myśleć, że to moje Forum B)

Edytowane przez Pure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teorie spiskową-wybrano do finalu najlipniejsze nazwy. Dzieki temu wygra psioczone pure. nie trzeba będzie zmieniać domeny loga pure(jest już w nowej skurce itp)...

 

 

Serio proponuje dodać do ankiety opcje żadna z nazw nie jest dobra na nazwe portalu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu bęe siał defetyzm ale brakuje opcji-wszystkie nazwy są lipne...

gadając z forumowczami na gg to chyba ta opcja by wygrała :/

 

sorry ale sie na tych nazwach zawiodłem :cry:

Przepraszam ale czy ja się mylę czy komuś się priorytety pomyliły? Przecież nikt nie nakazuje wam na siłę głosować, więc jeśli nazwy się nie podobają to nie trzeba o tym pisać na lewo i prawo. Mi się nie podoba to nie głosuje i kropka.

Widać ile osób na jaki głosowało, a miało nie być widać <_<

Jednak IPB nie potrafi do końca tego czego po nim oczekiwaliśmy. Nie ukrywa wyników ankiety.

Ale nie martwcie się, nie będzie problemów z dublowaniem kont i podbijaniem statystyk, pilnujemy tego.

Imho dawanie PurePC do wyboru to przesada.

A reszta nazw dziwaczna .. hardinfo i dreamtech - zero orginalności.

Jeszcze TInker ma jakis sens, ale dziwnei brzmi. :/

Czy ja wiem czy dodanie było złe, przeczytaj kilka wypowiedzi na forum to zobaczysz czy użytkownicy nie chcieli dodania tej nazwy jako poza regulaminowej. Wg prośby to zrobiliśmy.

sorry panowie, ale nazwy są denne :(

 

buhahahahhahah tinker

Faktycznie lepiej było wybrać np.: www.pclab.pl, www.tweak.pl, www.tweak-rewolucja, www.tweakziom.pl, www.octeam.pl itp.

Panowie nazwy OC nie chcemy mieć ponieważ oznacza to tylko jedno, że będziemy musieli tworzyć serwis stricte o podkręcaniu a już dość takich serwisów jest na świecie. W regulaminie było jak wół napisane, zakazuje się użycia słowa Tweak lub podobnego brzmienia a tu ponad 50 zgłoszeń ze słowem Tweak. Pierw zastanówcie się co piszecie a później obrażajcie pracę innych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie jest "za" po prostu tamte sa jeszcze gorsze :|

 

wywalic ankiete i zalozyc nowa z opcja " zadna z tych nazw" :wink:

no wiesz są gusta i guściki :D ja już się przyzwyczaiłem do obecnej i kiepsko bym przyją kolejną zmianę. Imho sądze że większość userów mysli podobnie, a oponenci z czasem się do niej przekonają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak zwykle niezadowoleni , a moze sami wymyslicie lepsze Niezarejestrowane nazwy , narzekac to by karzdy potrafil ale robic to niema komu ........... Glos na "Pioo pis i" ;) - jak kazda nowa nazwa jaka by niebyla nieprzypasuje kazdemu ale w miare czasu kazdy sie do niej przyzwyczai ;)

Pzdr

Edytowane przez mR4ZI3L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie lepiej było wybrać np.: www.pclab.pl, www.tweak.pl, www.tweak-rewolucja, www.tweakziom.pl, www.octeam.pl itp.

Panowie nazwy OC nie chcemy mieć ponieważ oznacza to tylko jedno, że będziemy musieli tworzyć serwis stricte o podkręcaniu a już dość takich serwisów jest na świecie. W regulaminie było jak wół napisane, zakazuje się użycia słowa Tweak lub podobnego brzmienia a tu ponad 50 zgłoszeń ze słowem Tweak. Pierw zastanówcie się co piszecie a później obrażajcie pracę innych ludzi.

To może należało określic(że nie chcecie OC) przed podawaniem nazw (nie wiem,ale najbardziej poczytne wątki są o OC właśnie).Jeżeli serwis ma nie byc stricte o podkręcaniu to może Panowie określicie o czym ma głównie byc?

 

P.S.

Moje propozycje były www.maxoc.pl,www.xtremeoc.pl,może nie były dobre,ale wydawało mi się ze głównie na tym forum tym się zajmujemy. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...