Skocz do zawartości
romek

Konkurs Na Nazwę Portalu

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam ze nadeszlo mnostwo propozycji nazw w konkursie i dziwie sie ze tylko takie zostaly wyselekcjonowane :cry:
oraz
Też mi szkoda, ale taki był regulamin konkursu... Następnym razem można zmienić na 5 czy nawet 10 propozycji, o ile będzie następny raz.
oraz
Zdecydowanie PurePc - jeżeli mam wybrać z zaproponowanych - a zaproponowane są słabe.

 

 

Szkoda, k.... mać, że nie chciało Wam się przeczytać całego topiku. Szczegółnie regulaminu zamieszczonego na pierwszej stronie. Ale do marudzenia jesteście pierwsi.

 

Trzeba było samemu coś zaproponować, jak był na to czas. 2114685[/snapback]

Teraz to juz po ptakach...

 

No w sumie tak, bo sonda nie zostanie zmieniona. Jednak gdyby wyskoczył z jakąś na prawdę rewelacyjną nazwą, która bardzo spodobała by się większości, to można by to rozważyć. Myślę jednak, że taki tok wydarzeń raczej nam nie grozi ;)

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze skonczmy juz pisac ze propozycje sa do [gluteus maximus] bo to nic nie zmieni a robimy z siebie i PUREPC bande dzieciakow ktora nie wie co chce w oczach sponorow,reklamodawcow i innych serwiso...

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie :) Czekamy teraz na wyniki i tyle :) Wszystkie watpliwosci, obawy itp zostaly przeciez rowiane :)

 

Moze skonczmy juz pisac ze propozycje sa do [gluteus maximus] bo to nic nie zmieni a robimy z siebie i PUREPC bande dzieciakow ktora nie wie co chce w oczach sponorow,reklamodawcow i innych serwiso...

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje propozyje dałem, bo je wysłałem w formularzu na stronie z konkursem. Zagłosowałem w ankiecie i nie marudzę, bo nie mam powodu. Jest jak jest, a poza tym nie widzę powodu bym wykupywał domenę. Widocznie moja propozycja się nie spodobała i trudno.

 

A regulamin czytałem, co wynika chociażby z postu, który przytoczyłeś ULLISSES.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jakoś wpadłem na overclockers.pl

porażka

dla mnie martwica

forum ma aż 3465 użytkowników, najwięcej on line 200

...

ciekawe czemu tam się nic nie dzieje ...

Yotomeczek, Forum nam dość dobrze prosperuje, od czasu zmian dla niezalgowanych Użytkowników podwoiliśmy liczbę rejestracji na forum, w rozwoju pomagają nam również Uzytkownicy forum - za co im serdecznie dziękuję.

 

O stronie głównej napiszę tylko tyle, że jesteśmy na etapie planowania. Z punktu widzenia reklamy, postrzegania marki i PR nie ma sensu reklamować się z przedsięwzięciem, jeżeli nie jest ono postawione na dobrych podstawach i nie funkcjonuje w sposób porządany - dla wielu liczy się wygląd, jako pierwsze wrażenie, tym nasza strona główna odbiega jeszcze od ideału, lecz pracujemy nie tylko nad nią.

 

Dziękuję za zainteresowanie, jednakże uzywanie wyrażeń "martwica" czy "porażka" jest chyba drobną przesadą w słowach, i zapewniam, że mało się u nas nie dzieje - wystarczy chociażby przejrzeć tematy poradnikowe w dziale FAQ, jak również prowadzone dyskusje w innych działach forum.

 

Jednym z punktów naszych starań jest organizacja - zgodnie z nazwą serwisu - konkursów promujących overclocking, chłodzenie, modding - na pewno w przyszłości będziecie mogli liczyć na konkursy organizowane przez nas, naszych partnerów wraz z współpracą z serwisami konkurującymi w tej niszy z Overclockers.pl.

Edytowane przez Allen3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat niech sobie zostanie ...

przynajmniej wiadomo jakie odczucia mają forumowicze ...

 

Natomiast link do głosowania bym przylepił przynajmniej na stronie głównej ponieważ " Mamy 59 368 zarejestrowanych użytkowników "

podczas gdy " Suma głosów: 582 " ...

 

delikatne żenua :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat niech sobie zostanie ...

przynajmniej wiadomo jakie odczucia mają forumowicze ...

 

Natomiast link do głosowania bym przylepił przynajmniej na stronie głównej ponieważ " Mamy 59 368 zarejestrowanych użytkowników "

podczas gdy " Suma głosów: 582 " ...

 

delikatne żenua :)

Z tego 150 z jednego IP. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek staje na rzesach i macha uszami, zeby wszystko dograc i zebysmy wystartowali z jak najlepszej pozycji.

Ja osobiście bardzo to doceniam, i mój poprzedni post w tym wątku nie miał na celu dokuczania jemu i innym adminom, czy też pomniejszania ich zasług, ale tylko wywnętrzenia swoich wątpliwości w klimacie szczerej dyskusji ;-) Jemu i reszcie adminom wielkie dzięki za zrobienie imponującego forum (teraz się komuś narażę :)) nie tylko o podkręcaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat niech sobie zostanie ...

przynajmniej wiadomo jakie odczucia mają forumowicze ...

 

Natomiast link do głosowania bym przylepił przynajmniej na stronie głównej ponieważ " Mamy 59 368 zarejestrowanych użytkowników "

podczas gdy " Suma głosów: 582 " ...

 

delikatne żenua :)

To być może zasługa długiego weekendu. Pewnie od jutra zacznie przybywać głosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast link do głosowania bym przylepił przynajmniej na stronie głównej ponieważ " Mamy 59 368 zarejestrowanych użytkowników "

podczas gdy " Suma głosów: 582 " ...

 

delikatne żenua :)

Szkoda, że 58 000 z nich nie istnieje... :mur:

 

Dużo więcej głosów już nie będzie. Wystarczy rzucić okiem na inne ankiety. Kilka widziałem i nie przypominam sobie w żadnej 1000 ludzi lub więcej...

No chyba że nie były tak znaczące i ludzie nie głosowali, bo im się nie chciało..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo więcej głosów już nie będzie. Wystarczy rzucić okiem na inne ankiety. Kilka widziałem i nie przypominam sobie w żadnej 1000 ludzi lub więcej...

No chyba że nie były tak znaczące i ludzie nie głosowali, bo im się nie chciało..

Może i nie będzie więcej głosów, ale tekst na stronie głównej jest co najmniej nie na miejscu, jeżeli ankieta trawa już od kilku dni.

 

Przyjmowanie zgłoszeń zostało zakończone. W ciągu 24 godzin pojawi się ankieta w której czytelnicy podejmą decyzje co do nazwy witryny!

Jeżeli ktoś nie wchodzi na forum i do działu o Serwisie, to IMHO trudno jest zczaić gdzie i jak można wziąć udział w ankiecie.

 

 

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwestia jest taka, ze ankieta powinna byc bardziej widoczna ;) (znaczy sie na stronie glownej jest tylko napisane ze ankieta bedzie wystawiona w ciagu 24h --> ten napis ciagle tam jest)

 

no i fakt faktem ze te propozycje domen troche pozerskie, ale ja sam lepszych pomyslow nie mialem (wyslalem jeden, ktory chyba sie nie spodobal ;] - juz go nawet nie pamietam :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do widoczności ankiety to sam od siebie powiem ze trafiłem na nią zupełnie przez przypadek, stara mszy i zamiast „754/939/940” trafiłem w „O serwisie i forum” piwo miało tu drugorzędne znaczenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez wzgledu na nazwe, dla mnie liczy sie forum i jego zawartosc, owszem nazwa powinna przyciagac nowych uzytkownikow, dzialac jak chłyt maketintowy...ale do pure.pl juz sie jakos przyzwyczailem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orazoraz

Szkoda, k.... mać, że nie chciało Wam się przeczytać całego topiku. Szczegółnie regulaminu zamieszczonego na pierwszej stronie. Ale do marudzenia jesteście pierwsi.

 

Trzeba było samemu coś zaproponować, jak był na to czas. Wykup domenę, zaproponuj ją tutaj i może komuś się spodoba...

Wyslalem swoje propozycje jesli o to ci chodzi, nie twierdze ze te moje byly jakies dobre, po prostu myslalem ze moze jednak byly ze dwie ciekawsze od tych w ankiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat niech sobie zostanie ...

przynajmniej wiadomo jakie odczucia mają forumowicze ...

 

Natomiast link do głosowania bym przylepił przynajmniej na stronie głównej ponieważ " Mamy 59 368 zarejestrowanych użytkowników "

podczas gdy " Suma głosów: 582 " ...

 

delikatne żenua :)

Jakbyś chciał to byś zauważył że wcześniej o tym wspomniałem.

 

Co do rozreklamowania ankiety:

Kazdy kto wpisałby purepc.pl w przeglądarce byłby automatycznie przekierowywany tutaj do tego tematu. Jak dla mnie to by było najskuteczniejsze rozwiązanie. Jest jeszcze wiele osób które nie głosowały poniewaz nie wiedza o tym. Spodziewały się zapewne jakiejś wielkiej ankiety, gdzie wszyscy będa o niej trąbić. A jednak utworzono jedynie jeden temat. Oczywiście doceniam to co zrobiliście do tej pory ale można jeszcze cały projekt ankiety "doszlifować" i uzyskać to co było celem.

 

Mam nadzieję że napisałem to zrozumiale.

 

Pozdrawiam

Trolu609

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nicko13 :

Wszystkie nazwy lipne,łącznie z PUREPC !! nie głosuje bo nie ma w ankiecie zadnej dobrej nazwy

sorry mate ale nabijasz posty czymś takim ?? może za ostro ale wyluzuj bo teraz nie chodzi o to czy ci sie nie podoba czy wręcz przciwnie ale raczej o to żeby czy to PPC czy ten DT nie przypominał burdelu ogarniętegop pozarem ... a raczej dyskusja o nich ... kurcze nie wiem czemu dużo ludzisków staje okoniem, nie podba się jakakolwiek nazwa to albo napiszcie <rzeczowo> dlaczego albo się nie wypowiadajcie bo to zakrawa wg. mnie na kpine nieco .. taki ot tak .. nabijanie pościków kosztem wolnego podforum bo czemu by nie ,... może się mylę ale po prostu czasami takie nieodparte wrażenie miewam ..

 

RE5PECT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh widze że niektórzy to nie potrafią docenić tego do Marco,Romek i reszta chłopaków (znaczy sie cała władza ;) ) stoją na glowie żeby te forum wyglądało pożądnie, chcąc dlla nas jak najlepiej zrobili ten konkurs żebyśmy mieli prawo do zadecydowania o nazwie tego forum - bardzo mi taka postawa spodobała bo inni (czyt. ludzie o innym charakterze i którym by zwisała opinia urzytkowników) mogli by walnąć byle jaką nazwe i było by pozamiatane i nikt nie marudził by. Są też takie osoby (możliwe że twórca nazwy - nie złapałem za ręke ale z domysłów tak wynika) które za wszelką cene chcą aby ta nazwa zwyciężyła (wiadomo o co mi chodzi) i zakładają konta oraz oddają głosy - uwazam taką/takie osoby/e za nie inteligentnego i oszusta... Nic nie moze byc Fair w tej Polsce :( Poza tym nazwa jaka bedzie taka bedzie.. z czasem każdemu pasowac zacznie. I na koniec chciałem podziękować Romkowi i Marco - za to że sie staracie utrzymać to forum przy życiu, za to że stoicie na głowie aby to miało ład i skład i że chcecie dla nas użytkowników jak najlepiej.

A do was ludzie powiem jedno... doceńcie to w końcu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał do glosowanie wszystkie propyzcje jakie spełniały wymogi regulaminu propozycji i dał mozliwość głosowania np. na 4 pozycje. Wtedy by sobie czlowiek wybierał 4 takie ktore mu pasuja i wtedy ta, ktora by zdobyla najwiecej by wygrala. Do tego jeszcze glosy userow z rejestracja przed glosowaniem.

Ale teraz to sobie moge gadać, a i tak nikt nowego glosowania pewnie nie zrobi ;p

 

a tinker brzmi jak trinker :P

 

z drugiej strony purepc jak poorpc ;D

 

 

zróbcie nazwe labPC i bedzie fajno xD :lol:

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał do glosowanie wszystkie propyzcje jakie spełniały wymogi regulaminu propozycji i dał mozliwość głosowania np. na 4 pozycje. Wtedy by sobie czlowiek wybierał 4 takie ktore mu pasuja i wtedy ta, ktora by zdobyla najwiecej by wygrala. Do tego jeszcze glosy userow z rejestracja przed glosowaniem.

Ale teraz to sobie moge gadać, a i tak nikt nowego glosowania pewnie nie zrobi ;p

 

a tinker brzmi jak trinker :P

 

z drugiej strony purepc jak poorpc ;D

 

 

zróbcie nazwe labPC i bedzie fajno xD :lol:

A całego topiku to nie chciało się czytać :mur: Jak dzieci normalnie :mur: Chyba polecą procenty i ZPP jak jakiś adm/mod tutaj wpadnie :P

 

A tak na marginesie to ten koleś co zakładał te konta prezentował sobą naprawdę niski poziom wszystkiego :mad:

Żadnych wartości :mur: dla kasy sprzedał by matkę chyba :P

 

A BTW. to sposób w jaki adm./mod. rozwiązała ten problem wydaje mi się najodpowiedniejszy, wcześniej myślałem o innym rozwiązaniu lecz po głębszym zastaniowieniu muszę przyznać im racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla kogo najlepsze?

Chyba tylko dla Pana L. ktory dalej moglby sobie siedziec i inkasowac kase za to ze ludzie wszystko za niego robia.

Masz nawet przyklad nagrod. Taka blachostka jak pojsc na poczte albo wezwac kuriera to juz byl wysilek ponad jego mozliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...