Skocz do zawartości
romek

Konkurs Na Nazwę Portalu

Rekomendowane odpowiedzi

Na Pure "nowa ekipa" dowodząca ma konkretne pomysły, zamiary i mam nadzieje że wszystko się fajnie rozwinie i będzie cacy. A tweak to już przeszłość jak dla mnie, właściciel ma naucze że trzeba się liczyć z współprowadzącymi i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że pewnie się komuś narażę :) , ale jak patrzę na te nazwy to faktycznie purepc jest najlepsze i nie dlatego że jest takie dobre, ale dlatego że jest lepsze od reszty. No i sie już trochę do tej nazwy przyzwyczaiłem :) . I nie mówcie mi, że jestem niewdzięczny czy coś, naprawdę doceniam to co robią admini, ale takie jest moje zdanie, a że mamy demokrację i od tego jest ten post to wyrażam swoje zdanie :) . Ale co zrobić, sytuacja jest taka sama jak jeszcze niedawno w Polsce, trzeba było wybierać mniejsze zło. Różnica polega tylko na tym, że sądząc po wynikach głosowania tutaj wygra mniejsze zło, a w Polsce dokładnie odwrotnie.......... :).

Edytowane przez St.Anger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portal przechodzi już końcowe testy.

Szata graficzna jaka jest taka jest ale za max 3 miesiące zobaczycie tą najbardziej wyczekiwaną. Graficy pracują :)

Planowany start za kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty przeczytaj to co bylo pisane kilkakrotnie

Marco ma wylozyc kase na 50 domen bo tobie wydaje sie to fajne

wcale by nie musiał, bo mój plan jeszcze by zakładał

-zablokowanie widoku wyników, tak zeby ktoś kto chciał podkupic domene nie wiedział jaką, bo wątpie aby wykupił wszystkie, zeby zrobić na złość

-ograniczył dostęp do wyników tylko najmniejszemu gronu zaufanych ludzi, tak zeby info o ewentualnej przewadze nie dostało sie w niepowołane rece osob, ktore by je mogły podkupić

-zakładajac, ze marco miałby dostęp do tych wynikow jako jedna z tych nielicznych osób, po 2 dniach juz by widział, ktore propozycje sa najbardziej popularne i wtedy z 4-6 najpopularniejszych (w zaleznosci od tego jaka jest roznica w przewadze jednej nad drugą) wykupić i czekać na rozstrzygniecie czołówki.

 

Ale jak juz mowiłem - marco nic nie ma wyłożyc. Juz losowanie trwa, juz domeny zostały kupione. Nic nikomu nie narzucam. Poprostu pisze jak ja bym to rozwiązał - that's all.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam karteczkę do urny z napisem PurePC.pl, chociaż uważam, że moje eXtremePC.pl też było niczego sobie...

P.L.V

Stalovy

A wklep sobie ten "swój" pomysł w pasek adresu przegladarki i wcisnij enter...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wiele razy upominałem a ludzie i tak mają bardzo duże problemy z przeczytaniem tekstu.

Prosić to można, ale jak nie mogą się wypowiadać a jak jest opcja odpowiedz to bardzo dobrze ją używają jak widać oczywiście bez przeczytania kto co wcześniej napisał i co zostało poruszone w temacie.

 

Szkoda mi słow i palców na pisanie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest może dokładny termin kiedy ta ankieta sie skończy? Poprostu czytając ten topic można odnieść wrażenie, że kręcimy sie w kółko. Co jakiś czas tylko ktoś wzdycha i pisze niepotrzebne posty.

 

Już nie moge sie doczekać purepc.pl (chyba to jest najbardziej prawdopodobna domena??) ...

Edytowane przez Dj paw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śledziłem całego topicu (tydzień bez komputera).

PurePC, niestety tylko z braku konkurencyjnej nazwy.

Największą zagadką jest dla mnie Tinker. :blink: Cóż to za ustrojstwo ?

z drugiej strony purepc jak poorpc ;D

Eee przecież różnica w wymowie jest i to spora.

 

A co do prób manipulowania wynikiem - :? żenujące. Brawo dla administracji za działanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co komentujesz wypowiedzi innych ale sam do pierwszego postu nawet nie spojrzysz...

"8. Wybrana przez Was nazwa zostanie ogłoszona dnia 7 maja 2006 roku w dziale: „O serwisie i forum”. Wraz z nią zostanie podane imię i nazwisko osoby, która wygrała konkurs."

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wklep sobie ten "swój" pomysł w pasek adresu przegladarki i wcisnij enter...

Ups, sorki... :mur: lama ze mnie, że tego nie zrobiłem; kajam się pokornie i zarzekam się, że nie będę przeskakiwał długich wątków co dwie strony, tylko czytał od deski do deski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam ale nie znalazlem badz przeoczylem to moze ktos mi powie. Czy bylaby taka mozliwosc i jesli tak to jak ona sie przedstawia zeby forum moglo z powrotem kozystac z domeny tweak.pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam ale nie znalazlem badz przeoczylem to moze ktos mi powie. Czy bylaby taka mozliwosc i jesli tak to jak ona sie przedstawia zeby forum moglo z powrotem kozystac z domeny tweak.pl?

Nie ma takiej mozliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej mozliwosci.

A sluchaj moglbys mi w ogole ta sytuacje rozjasnic albo powiedziec gdzie moge dokladnie dowiedziec sie co i jak przedstawia. :oops: Wiem tylko orientacyjnie jak sie ma sytuacja, ale szczegolow nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale sie zastanawiam czy mozna by odkupic jakos owa domene czy cos w tym stylu. A tam nic o tym nie ma. O to mi glownie chodzi czy sa (teoretycznie) metody odzyskania domeny tweak.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale sie zastanawiam czy mozna by odkupic jakos owa domene czy cos w tym stylu. A tam nic o tym nie ma. O to mi glownie chodzi czy sa (teoretycznie) metody odzyskania domeny tweak.pl

oczywiście że są metody - worek $ i mamy tamtą domenę :oops:

Myślę że jak jest nas ponad 50tyś zarejestrowanych i połowa rzuciła by więcej niż pare PLN to i tak L. nie oddałby nam Tweaka :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o takiej nazwie jak InPC?? Dla mnie to dajna nazwa,choć PurePC też jest dobre :)

:mur: :mur: :mur: przeczytaj pare stron wstecz :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...