Skocz do zawartości
YogiCK

[pilne] Pytanie O Myszke...

Rekomendowane odpowiedzi

http://trust.com/products/product.aspx?artnr=14178

 

Mam mozliwosc kupienia tej myszki za 20zl. I w zwiazku z tym mam pytanie do userow forum: co o niej myslicie??

Probowalem ja sklepie i mi nawet pasowala. Tylko jakiej jakosci jest jej sensor optyczny i jak jest z jej trwaloscia?? Zalezy mi na szybkiej odpowiedzi.

 

Pozdrowienia

YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy mi na opinii kogos kto uzywa tej myszki. Poza tym nie bardzo mam kase, a ta myszka akurat najbardziej mi przypadla do gustu. Poza ty ona jest optyczna. Nie czytales tej stronki z linku??

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos mi wreszcie odpisze?? Chyba ze nikt nie ma tej myszki :/

Tu raczej nikt ci takiej myszy nie poleci. Trust to generalnie badziewie, cos ala mediatech. Wg mnie szkoda nawet 20zl. Lepiej doplacic i kupic juz cos z nowych a4techow, albo najlepiej mx310 nowa za 50zl na allegro. Za 2 dychy dobrej myszy sie nie dostanie, a jesli juz koniecznie za te pieniadze to lepiej jakiegos logitecha najprostszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz lepiej wez jakiegos logitecha uzywanego np. M-BJ58 są tanie (~15 zł allegro) zwykły optic, podswietlany, scroll 2 przyciski

 

ja mam bj69 z 2002 roku i do dzis dziala bez szwanku..

 

np.

 

http://allegro.pl/item101143346_mysz_usb_p...e_scrollem.html

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...