Skocz do zawartości
exe1987

Świezy Xp I Problemy Z Netem.

Rekomendowane odpowiedzi

No więc ostnio formatowałem dysk i reinstalowalem XP. Lecz po ponownym zainstalowaniu net chodzi bardzo słabo. Jak prędkość WWW mogę jeszcze przeżyć, to aby coś śćiągnąć trzeba mieć stalowe nerwy. Wygląda to mniej więcej tak: Ściągam coś, przez 10 sec leci fajnie a poźniej transfer spada do 0.01 i tak sobie leci, lecz gdy wstrzymam pobieranie i dam dokończ znowu leci przez 10 sec dobrze i poźniej wraca... i tak w kółeczko.

Dodam, że pod knoppixem necik śmiga bardzo dobrze stąd też myślę, że jest to problem windowsa.

 

Pare odpowiedzi na pytania które napewno zadacie.

 

1. System instalowalem 4 razy z dwóch innych płyt (Jeden to angielski z SP2)

2. Instalacje przebiegały bez problemów.

3. Net kulał wcześniej nie tak bardzo ale kulał, dlatego zdecydowałem się na reinstal.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi bo mam dość :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. System instalowalem 4 razy z dwóch innych płyt (Jeden to angielski z SP2)

2. Instalacje przebiegały bez problemów.

3. Net kulał wcześniej nie tak bardzo ale kulał, dlatego zdecydowałem się na reinstal.

Myślę, że to nie wina samego systemu. sprawdź jakie masz pingi do bramy internetowej o raz pingi do serwerów internetowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...