Skocz do zawartości
Gość Polak_1991

Sprzedaz Strego Kupno Nowego Kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Polak_1991

witam mam zamiar spowrotem przejsc na AMD:) zamierzam sprzedac procka,plyte,grafe, telefon, i kupic plyte grafe i procka: AMD Athlon 3000+ Venice s939, Gigabyte k8nf-9, Leadek 6600 128/128 lub Gigabyte 6600GT lub 7600GS ale raczej bedzie Leadek 6600 128/128 i do tego moj stary ram:) , jesli ktos by chcial cos w tym zmienic to prosze pisac swoje sugestje.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw dobry tylko moze zamias 6600 wez 6600ge od galaxy troszke drozsze. a jesli jednak bedziesz bral leadteka to upewnij sie czy ma pamieci hynix bo ja trafilem na samsungi i chociaz maja 3.6ns to strasznie kiepsko sie kraeca z 500mhz na 610mhz przy rdzeniu na 520mhz to jest max :-/

Edytowane przez Fisher15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Polak_1991

aha. sie zoba czy ale chyba wemze Venice i asrock dual sata 2 bo z grafa moga byc problemy;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Polak_1991

to moze bedzie AMD Athlon 3000+ BOX Venice s939-461zł apollo.pl

/Asrocka 939SLI-eSATA2 -249 apollo.pl

Radeon x700pro 319zł - allegro.pl

 

Sprzedaz celerona i asusa z podpisu -400zl(wydaje mi sie malo moze na allegro pujdzie drorzej??) karfre graficzna za 120zl, i telefon za 420zl a 200zł bedzie mi jeszcze trodno zkombinowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się uparłeś na AMD to jak pisałeś weź Asrocka bo to naprawdę dobra płyta, a co do grafy to zależy ile Ci kasy zostanie. Możesz brać x700pro, albo 6600ge, a jak Ci zostanie trochę więcej to wyrwij x800GTO 256/256. Zależy za ile uda Ci się sprzedać swój obecny sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Polak_1991

obecny sprzet to za grosze a braknire mi około 250zł a u mnie z kasa ciezko jeszcze mnie czeka wymiana rowera, chyba zeby zamiast rowera mama mi kupila grafe to wtedy bym sobie wziol jakas inna plyte, myslalem jeszcze nad kupieniem pD805 i narazie zostawic to co mam bo sie nie opłaca kupywac czegos co jest akurat na teraz minimalne :cry:

EDIT: coś sie rombłem w liczeniu Płyta głowna 250zł. Procka za 190zl. telefon 420 i grafike za 120zl to wychodzi 980zł no licze 950 gdyby mi zostało. to AMD Athlon 3000+ Venice s939 kosztuje 458zł w apollo.pl, płyta głowna Asrock SLI-EDUAL2 249zł wychodzi 707zł to mi zostanie około 250zł co mozna za to kupic?? bo ja bym narazie kupił sobie np x300 i poznije kupił 2x7600gs(we wakacje jade do Niemiec to sobie zarobie na te karty)

EDIT2: np ta

Edytowane przez Polak_1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...