Skocz do zawartości
Jacka

1/4 Mili # Bemowo 01/05/06

Rekomendowane odpowiedzi

czekam ;) na SR sobie poczytam

 

wlasnie skonczylem stroic RST na 0.4 bar. Potworny jest ten samochod coraz bardziej. Szkoda ze tylko do 4500rpm moge go narazie krecic bo ten silnik przy 4000rpm sie budzi....

 

na oko moge powiedziec ze 0-100 bedzie ok. 5.5s i 1/4 mili 13.5s na. Nie zejde wiele ponizej 5.9s ktore mialem 0-100km bo to przedni naped. Jesli zejdzie czas mniej bo jak bede musial zapiac 3'ke przed 100km to bedzie slabo z 0-100 :) 1/4 mili licze na wysokie 13 tki conajmniej. Ide pracowac nad ITB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam ;) na SR sobie poczytam

 

wlasnie skonczylem stroic RST na 0.4 bar. Potworny jest ten samochod coraz bardziej. Szkoda ze tylko do 4500rpm moge go narazie krecic bo ten silnik przy 4000rpm sie budzi....

 

na oko moge powiedziec ze 0-100 bedzie ok. 5.5s i 1/4 mili 13.5s na. Nie zejde wiele ponizej 5.9s ktore mialem 0-100km bo to przedni naped. Jesli zejdzie czas mniej bo jak bede musial zapiac 3'ke przed 100km to bedzie slabo z 0-100 :) 1/4 mili licze na wysokie 13 tki conajmniej. Ide pracowac nad ITB ;)

zrób sobie napęd quatro :PPP

 

 

tylko mnie nie słuchaj, bo jesteś do tego zdolny ;]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można sprawdzić kalendarz takich imprez? Tzn gdzie odbędą się kolejne wyścigi itp? Zawsze dowiaduje się po fakcie :?

Do stalowej troche daleko ale gdybym wiedział z tydzien do tyłu to kto wie...

Najlepiej by mi pasowało gdyby takie wyścigi zostały zorganizowane w Krakowie (nie licząc śląska i okolic) - może ktoś wie czy się tam przypadkiem nie szykuje podobna impreza? :)

będę wdzięczny za wszelkie info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

to walnij na filefactory.com te filmiki

chociaz patrząc po zdjeciach nic ciekawego tam nie było (chyba)

Edytowane przez Dawidsfuturx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na filefactory.com są limity na sciąganie.

 

Krystian (CRX TypeR) w profi wykręcił 13.01

Dino (Integra TypeR) w Turbo - 12.00

 

Wiecej nie pamietam bo finałów nawet nei oglądałem, szukałem cienia którego nie znalazłem :lol:

 

Na filmikach mam tylko przejadzy ludzi z Lublina :D

 

http://www.ktsw.vel.pl/zloty/stalowa400002/index.html

http://www.ktsw.vel.pl/zloty/stalowa40000/index.html

Edytowane przez Dejot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...