Skocz do zawartości
LordVader20

Homepage Pod Ocene

Rekomendowane odpowiedzi

Może na początek zacznę od strony graficznej. Jeśli chodzi o grafikę to nieprzypadła mi ona zbytnio do gustu. Po pierwsze strona jest moim zdaniem zabardzo unowocześniona, przyciski pod logiem są zbyt duże i ogólnie treść właściwa strony jest zbyt przyciemniona.

 

Mimo tego, że strona została zakupiona od firmy oferującej szablony i tworzona była w transistionalu to w kodzie roi się od błędów ( odsyłam => validator ). Forum nie zamierzam oceniać, nie ma tam niczego co Ty sam byś stworzył ( przepraszam, poza wstawieniem kodu od licznika stat4u i poustawianiu nazw forów ).

 

Chciałbym powiedzieć jeszcze coś na temat firmy od której kupiłeś szablon. Wydaje mi się to trochę dziwne że firma oferująca szablony nie stworzyla sama własnego ( widziałem gdzieś już taki ze zmienionymi kolorami ). Na dodatek te ceny. Nie wiem jak Wy, ale ja nie sprzedałbym swojego ( nawet jakiegoś zwykłego ) szablonu za 2zł bo takie też tam sprzedają. To daje do myślenia.

 

Na drugi raz, nie dawaj do oceny stron których sam nie stworzyłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 2 zł to sprzedają tylko dlatego, by były jakieś pieniądze z ich interesu. Jak widać ceny rzutują w znaczny sposób na wykonaniu i poprawności skryptu, a to daje wiele do myślenia... tzn. rób sam [przy okazji się czegoś nauczysz].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W validatorze sa bledy przez skrypt newsow ktory generuje kod w HTML (a nie chce mi sie co dodam newsa przerabiac kod na XHTML) i przez button stat4u i forum. A szablon kupilem bo nie umiem nic niestety w programach graficznych. a wlasciciele po to daja do sprzedania szablony zeby mozna bylo je kupowac.

Edytowane przez LordVader20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem całkiem, sam bym takiej nie zrobił*

Tylko ten system newsów nie za ładny

4/10 ;)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
* = Zakładając, że grafike na samej górze sam zrobiłeś
Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona oparta o szablon... przynajmniej nie jest to koleja "porażka w ramkach". Szablon mi się podoba. Forum rzeczywiście mógłbyś dostosować kolorystycznie do strony.

Jedna uwaga: strona jak i forum stoi na hostingu 60free, gdzie limit wielkości bazy danych wynosi 4 mega. Jeżeli forum się rozrośnie to nawet 60 mega Ci nie wystarczy. Nic tak nie zużywa bazy jak właśnie forum.

Strona + forum - 4/10 - brak konkretnej treści

Edytowane przez pLi5k3n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, to chyba jportal tak? bo to logo to standardowy jportalowski styl d4u. Ogólnie ok, ale każdy jPortal tak wyglada. No i forum chyba nie powinno byc takie wybielone 5/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie pustki......

Daj program to go umieszcze. Ta strona nie robi za serwis downloaderski, bo takich w sieci sa tysiace.

że firma oferująca szablony nie stworzyla sama własnego (widziałem gdzieś już taki ze zmienionymi kolorami)

http://d4u.pl oferuje ten szablon w trzech wersjach kolorystycznych.

Zakładając, że grafike na samej górze sam zrobiłeś

Edytowalem Photoshopem tekst w logu. Byl jakis przykladowy to wrzucilem swoj.

OK, to chyba jportal tak? bo to logo to standardowy jportalowski styl d4u. Ogólnie ok, ale każdy jPortal tak wyglada

To nie jPortal, to byla strona w XHTML (statyczna) ktora moimi umiejetnosciami przerobilem na PHP.

 

Ps. @pLi5k3n: forum jest oparte na plikach TXT, a nie na bazie MySQL. (*ale niedlugo ponoc bedzie mozliwosc zeby forum stalo na MySQL*)

 

Ps2. http://d4u.pl/szablony-sms-more-1033.html

Edytowane przez LordVader20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to nie wielki serwis jakiś download.pl, czy coś. Przynajmniej byś nie dawał kategorii, do których nie możesz przynajmniej 1 rzeczy wrzucić. Mogłeś napisać np. Jak masz ciekawy program to mi go podeślij, czy coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teksta juz umiecilem, zeby podsylali ludzie cos swojego. Ale nie rozumiem czemu po mnie jedziecie o ten szablon. Kupilem go bo mi sie spodobal, sam nie umiem nic w programach graficznych. Szbalony sa po to zeby je kupowac i korzystac z nich! I to ze uzylem szablonu nie znaczy ze sam jej nie stworzylem! Przeciez jej nie skopiowalem od kogos! Wiec nie wiem o co sie czepiacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że stworzyłeś sam nie cały serwis. Miałeś szablon wykupiony, ale to nie problem. Lecz reszta nawet nie przystaje do wyglądu tego szablonu. To popraw i będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika porażka, raz że to szablon, a 2 że poprostu bardzo słaby, ale właściwie wszystkie szablony są słabe.

Zawartość strony trzyma poziom grafiki, ale po stronie domowej nie można zbyt wiele oczekiwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje programy

 

Narazie pustki. :( Ale niedługo zagoszczą tu pierwsze programy... muszę je tylko napisać.... :)

to po co w takim razie ten dział? :) Strona pusta.. Przerośnięta forma nad treścią imho.. nie ma nic ciekawego a zbytnio rozbudowana od początku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Środa 3rd Maj, 2006

Przeglądnij php.net i wyedytuj sobie żeby wywalić ten dopisek a dać zwykłe, polskie 3 (niby liczebnik porządkowy, ale w tym przypadku bez kropki).

Do tego maj pisze się z małej litery. Właściwie powinno się zresztą pisać "maja" w dopełniaczu, więc masz trochę zabawy z edycją skryptu obsługującego datę.

 

Tak, wiem, jestem upierdliwy...

Niestety słowo "wredny" jest zarezerwowane dla jakiegoś moda, czy kogoś tam... nieważne (no offence Sikor ;) ).

Co do szablonu... wygląda mocno plastikowo, a przez to bardzo ciężko dla oka. Inna sprawa, że jest trochę nieprzemyślany- menu z samej góry powinno być imo zamienione z tym ze środka, bo to nie dodatkowe linki tworzą stronę, a to co masz na samej górze. A niestety- zrobiłeś z głównych linków coś pokroju dodatku do strony.

 

 

P.S. Środa też z małej litery, chyba że jest to początek zdania ;)

Zresztą - prawidłowa data: środa, 3 maja 2006. Tu na forum też jest spierniczony miesiąc, ale nikt się na razie nie przyczepił. Zaraz zgłoszę do flyspraya, będzie miał Marco zajęcie :lol:

Edytowane przez MareCeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...