Skocz do zawartości
IamWeasel

2x1gb

Rekomendowane odpowiedzi

W planach mam wymianę 2x512 Hynix D43 na jakieś 2x1GB. Prosiłbym o radę, bo mam pewne wymagania.

 

Hynixy chodzą max na 255mhz przy 3-3-3-8 2T. Napięcie standard. Komp chodzi cały czas na 244mhz i Hynixy są stuprocentowo stabilne. Chciałbym, żeby te nowe kostki tez były stabilne na 244mhz. Nie chcę też szaleć z ceną, niech będzie 650zł. Moga być używki.

 

Da się coś wykombinować?

 

Czy lepiej kupić tańsze zwykłe pamięci, dzielnikiem ustawić 200MHz i tyle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Polak_1991

Jak to możliwe? Przecież moje hynixy to budżetowe, tanie pamięci - seria DT i one sobie spokojnie radzą. Czy 1GB kreci się aż o tyle gorzej w porównaniu do 512MB?

raczej nie, to moze znajdz takie same hynixy z seri DT, moze tak samo sie bede kreciły, ale to tez loteria jak z prockami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licytuj To a jak cena przekroczy Twoje mozliwosci szukaj Samsugow UCCC na allegro czasami sie trafiaja wykorzystywane przez tanszych producentow niz G.Skill.

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie troche... tych gskilli nie wylicytuje się za 650 zł. Z resztą one robią zazwyczaj dużo więcej nż 244mhz i to inna połka. Coirsarze Value da się wyrwać za mniej niż 650 zł, a 230-240 mhz to powinny spokojnie robić. Sam się na nie przymierzam. Problem jest taki, że kiedyś były na Samsungach UCCC, a teraz nie wiadomo na czym, bo są remarkowane. Możesz spróbować jakieś hynixy z allegro po 299 zl, ale raczej będa słabsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...sam nie wierze... Zwracam honor wtedy. Rzeczywiście ostatnio poleciały strasznie te pamięci. Może kupi weźmie spółke po kostce ze mną? ;) W okolicach 300paru zł bym chętnie kupił.

Podłącze się pod temat. Co sądzicie o tym:

http://allegro.pl/item99484706_infineon_1g..._promocja_.html

Niezwykle tanie i jeszcze może da się pare mhz wycisnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...