Skocz do zawartości
Novy

Wyswietlanie obrazu TV na Radeon 9000 Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnosnie tej karty, wiem ze ma mozliwosc niezaleznego wyswietlania obrazu na tv i monitorze ( na tv film a na monitorze np word ). Wlaczylem w zakladce Overlay Theater Mode i gdy odpale film na tv rzeczywiscie uruchamia sie wpelnym ekranie na monitorze mam w okienku. Niestety nie mam mozliwosci odpalenia na monitorze jakiegokolwiek okienka, worda, przegladarki www bo na tv w tym samym czasie film znika i tu moja prosba o pomoc :) na GF 4 MX bez problemu udalo mi sie tak odpalic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz dzisiaj na jakims forum odpowiadalem na podobne pytanie :)

 

ja uzywam ZoomPlayer... mozna wsadzic go do traya i obraz na TV dalej bedzie widoczny, a jak chcesz np odpalic go z WMP to musisz wlaczyc opcje zawsze na wierzchu i ustawic jak najmniejsze okienko zeby nie przeszkadzal zbytnio... a jezeli masz jeszcze problem z napisami na TV w trybie teatralnym to zainstaluj program DivXG400 on przechwyci napisy i odpowiednio je ustawi na TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam pytanie.... czy na gf3 ti200 gainwarda tez mozna wyswietlac 2 obrazy naraz?? tzw na monitorze i tv?? :) to rozniez dotyczy o normalna prace na kompie.. i np... do tego ogladanie divxa na tv :)

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz dzisiaj na jakims forum odpowiadalem na podobne pytanie :) 

 

ja uzywam ZoomPlayer... mozna wsadzic go do traya i obraz na TV dalej bedzie widoczny, a jak chcesz np odpalic go z WMP to musisz wlaczyc opcje zawsze na wierzchu i ustawic jak najmniejsze okienko zeby nie przeszkadzal zbytnio... a jezeli masz jeszcze problem z napisami na TV w trybie teatralnym to zainstaluj program DivXG400 on przechwyci napisy i odpowiednio je ustawi na TV

Dzieki :) ide poszukac tego zoom playera i zobaczyc jak dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...