Skocz do zawartości
kamilo23

Matura 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Napewno zdacie, ja tak samo myślałem jak pisałem swoją maturę w zeszłym roku. Myślałem że z polskiego nie zdam, chciałem mieć 40% i już, bo bzdury totalne pisałem, a jednak otrzymałem 2 razy tyle. Angielski to nie ma co gadać bo to banał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O j.polskim to ja teraz myślę tak jak Ty humax kiedyś... Będę zadowolony z każdego wyniku powyżej 30% :? Więcej mi nie potrzebna :wink: Tam, gdzie składam papiery na studia wymagają tylko j.obcego i matmy, a o te przedmioty się nie boję.

Ale ciiiii :razz: Zobaczymy co będzie jutro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno zdacie, ja tak samo myślałem jak pisałem swoją maturę w zeszłym roku. Myślałem że z polskiego nie zdam, chciałem mieć 40% i już, bo bzdury totalne pisałem, a jednak otrzymałem 2 razy tyle. Angielski to nie ma co gadać bo to banał.

Dokladnie. Mialem tak samo :wink:.

Czlowiek sie bal z polaka, a poszlo, w ogole o duzo lepiej :). Z anglika najlepiej, z gegry i histy tez niezle, szczegolnie na rozszerzonym :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Ja pisałem z historii, podstawa była bardzo trudna, rozszerzony o wiele łatwiejszy.

 

Polski wydaje mi się poszedł mi lepiej niż na próbnej, a wtedy zdałem. Ale mam stresa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem z historii, podstawa była bardzo trudna, rozszerzony o wiele łatwiejszy.

 

Polski wydaje mi się poszedł mi lepiej niż na próbnej, a wtedy zdałem. Ale mam stresa :(

Tez mialem to wrazenie, ze podst. byl trudniejszy niz roz., ale okazalo sie inaczej :?.

 

Hista: 80% podst. / 65% rozsz.

 

:wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos w ogole pisal z historii i wosu z Was ? trudna byla matura z tych przedmiotow w tym roku ? a jak z polskim ?

Ja pisałem WOS - > proste było , tylko trzeba było się mniej więcej orientować o co chodzi. Ale wszyscy zdali, nawet kolesie którzy kompletnie nic z tego nie wiedzieli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem WOS - > proste było , tylko trzeba było się mniej więcej orientować o co chodzi. Ale wszyscy zdali, nawet kolesie którzy kompletnie nic z tego nie wiedzieli ;)

Nie raz byly przypadki, ze kolesie w ogole zero na temat danego przedmiotu wiedzieli, oceny 2,1,2,1,3,2,1,2 itp :wink:, a zdawali i zdobywali wiecej punktow od osob, ktore mialy 6,5,4,5,4,6,5, itd. I na sam koniec wynikow takie osoby po 80-90%, a te ktore naprawde wiedzialy duzo 40-605 :huh: :blink:. Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom. To zależy od szczęścia i od inteligencji. Bo np. z języka polskiego pisałem o Potopie którego wogóle nie czytałem (wiem że wstyd!) ale napisałem bardzo dobrze ;) To o czymś świadczy. A osoby które czytały, i miały 4-5 z polskiego napisały dużo gorzej. Umiejętność wykorzystania tego co się ma - > dlatego takie wysokie punktacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

20% ludzi nie zdało. Bardzo dużo.

 

Skąd macie te nieoficjalne wyniki?

Ja mam stresa teraz jak cholera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Że niby gdzie? Daj jakieś info jeśli masz bo na CKE nic nie ma.

W systemie OBIEG na stronach OKE, ja mam oddział w Krakowie - oke.krakow.pl, podajesz PESEL i hasło, w szkole rozdawali, ja niestety zgubiłem hasło i dopiero jutro się dowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...