Skocz do zawartości
kamilo23

Matura 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o asy w rękawie, czy w głowie?

Oczywiście chodzi o wykorzystanie głowy !

 

Co do wyników, u nas też było mówione : NIE ZDACIE, SŁABO WAM POSZŁO blee blee itp. Ale nie było źle. Naprawdę trzeba było się postarać żeby nie zdać, albo tak jak niektórzy odemnie, po prostu nie przyjść na maturę ->głównie ustne.

Edytowane przez humax5400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Oczywiście chodzi o wykorzystanie głowy !

 

Co do wyników, u nas też było mówione : NIE ZDACIE, SŁABO WAM POSZŁO blee blee itp. Ale nie było źle. Naprawdę trzeba było się postarać żeby nie zdać, albo tak jak niektórzy odemnie, po prostu nie przyjść na maturę ->głównie ustne.

Jak można nie przyjść na maturę ustną? Co mieli innego do roboty, szczyt lenistwa i olewki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiego mam stresa i sięboje, kurde zaraz się zacznie jak starsi zobaczą wyniki i będą jojczeć. :-|

Spokojnie, na bank będzie wszystko dobrze.

 

I jeszcze jedno: Przy składaniu papierów na studia, jak będziesz stał w kolejkach aby je złożyć, nie słuchaj bzdur które gadają ludzie na około. Ja jak składałem papiery, to wszyscy mi tam mówili ja to miałem tyle i tyle % ! Ja byłem załamany, myślałem że mogę zapomnieć bo każdy ma więcej odemnie. A co się okazało. Przyjmowali 70 osób ... chętnych było 1000 osób ! Czyli można przyjąć że lekko ponad 10 osób na 1 miejsce. Byłem 12-sty na liście rezerwowej. Czyli z tej pozycji można spokojnie się dostać, bo dużo osób rezygnuje... a dlatego przyjmowali 70 a nie 100 tak jak było na początku mówione, bo reszta podobno nie miała tak świetnej matury jak to 70 osób. Ale później i tak wzieli reszte , czyli 100 osób :lol: - > i tak tam nie poszedłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

jakiego mam stresa i sięboje, kurde zaraz się zacznie jak starsi zobaczą wyniki i będą jojczeć. :-|

U mnie pewnie będzie tak samo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na Obieg i nie ma wyników. Teraz wszedzie na studia jest konkurs świadectw nie ma szans bo średnia 3,5 za dużo dst. i juz opierdziel. Tak samo teraz że nie weiadomo jak napisałem czy dużo punktów.

 

Teraz to już nie wiem czy jestem w 79% zdanych czy 21% nie ale myśle do cholery że aż taki głupi nie jestem. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shit, a ja się przeszedłem do szkołki i widzę tam napis "Rozdanie świadectw maturalnych w środę 12.07, od godz. 9" :? Czy szkoła może sobie tak odłożyć termin sama? Niby już tyle czekałem to i jeden dzień też mogę, ale dlaczego mam mieć wyniki później od wszystkich :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Było sie uczyc.

Mnie się wydaje, że dobrze napisałem, ale mam stres, bo zawsze jest odwrotnie cokolwiek w życiu zrobię.

 

Shit, a ja się przeszedłem do szkołki i widzę tam napis "Rozdanie świadectw maturalnych w środę 12.07, od godz. 9" :? Czy szkoła może sobie tak odłożyć termin sama? Niby już tyle czekałem to i jeden dzień też mogę, ale dlaczego mam mieć wyniki później od wszystkich :mur:

Jak szkoła tak ustaliła to musisz się niestety ustosunkować do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shit, a ja się przeszedłem do szkołki i widzę tam napis "Rozdanie świadectw maturalnych w środę 12.07, od godz. 9" :? Czy szkoła może sobie tak odłożyć termin sama? Niby już tyle czekałem to i jeden dzień też mogę, ale dlaczego mam mieć wyniki później od wszystkich :mur:

U nas było to samo ! Jak przyszły wyniki to dopiero jakoś następnego dnia, albo dwa dni po szkoła rozdawała te wyniki.

 

Ale my mieliśmy ogólnie wyniki zdecydowanie wcześniej z tego co pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było sie uczyc.

Nawet nie wiesz co ty gadasz. Myslisz, ze ludzie poszli tak sobie pisac tescik bez przygotowania? Np. ja glupi nie jestem ale zawalilem polski - zabraklo mi 3 punkty do zdania, nie wiem czemu - pojutrze jade do OKE i to sprawdze bo mam takie prawo. Natomiast z angielskiego mialem 99% z podst. i z rozszerz. 69%.

 

Reszte zdalem slabiej ale jednak zdalem. Ustna zdalem ponad moje oczekiwania. Takze nie pisz mi, ze "Było sie uczyc.". Teraz nie pozostaje mi nic innego jak wyjechac za granice...albo rozpoczac jakies studium policealne.

 

Jakas wielka tragedia sie nie stala, ale zawsze troche szkoda calego tego wysilku... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz co ty gadasz. Myslisz, ze ludzie poszli tak sobie pisac tescik bez przygotowania? Np. ja glupi nie jestem ale zawalilem polski - zabraklo mi 3 punkty do zdania, nie wiem czemu - pojutrze jade do OKE i to sprawdze bo mam takie prawo. Natomiast z angielskiego mialem 99% z podst. i z rozszerz. 69%.

Skąd wiesz czy zdałeś skoro na OKE nie ma jeszcze wyników ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Widzieliście ile ludzi w tym roku biologii nie zdało, w tamtym roku coś 94% zdało, a w tym już 77%!

 

Ja zdawałem historię, liczyłem sobie punkty i mam na pewno zdaną, ale co mi ze zdania ja potrzebuję dobrych wyników. Najgorzej będzie chyba z polskim, niewiadomo kto się trafi do oceny.

 

Dobra, godzina prawdy, zaraz idę po świadectwo do szkoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem tak: życzę jak najwyższych wyników ;-). Mnie to czeka za 1,5 roku.

 

P.S. Zdawał ktoś maturkę z fizyki i/lub infy? Jeżeli mógłby powiedzieć coś o wynikach to byłbym dozgonnie wdzięczny...

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...