Skocz do zawartości
kamilo23

Matura 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz mam wyniki ;] Ogolnie jestem zadowolonyh matma: podst.- 88, roz.-74 i fiza podst.-86 i roz.-86 reszte zdalem i jestem happy :D Pochwalcie sie swoimi wynikami ;]

gratuluje!! Moim zdaniem nie masz co sie martwic o przyjecie na studia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dyrektro szkoły ma prawo mi dziś nie wydać wyników? Podobno doipero w środe chce je rozdawać. Jak to prawda, to go tam chyba zbesztam ładnie, bo jutro nie zamierzam brać wolengo w pracy.

 

--edit--

@Unio, moim zdaniem świetny wynik o jakim mogę tylko pomarzyć ;]

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Unio

Extra wynik ;-). Gdzie chcesz iść? Angielski Ci się nie liczy na uczelnię? Bo ja przeglądałem oferty, to angielski na większość uczelni wchodził.

 

@Pc juice

Do mojej wymarzonej szkoły liczy się infa w tym roku ;-). Bo jest do wyboru z tego co pamiętam fiza/infa. Dlatego zastanawiam się na co położyć nacisk, bo już ostatni gwizdek do wzięcia się do roboty, od razu mówię, że w LO z fizy super-orłem nie jestem ;-).

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za gratulacje ;]

wyniki matur mozecie rowniez sprawdzic na stronach oke(przynajmniej w krakowskim mozna), a wybieram sie na politechnike do stolicy, a tam biora pod uwage jedynie matme i fize, reszta tez mi calkiem niezle poszla z polaka mam 57% a z anglika 100% z podstawy i 52% z rozszerzonego co jest niezlym wynikiem biorac pod uwage ze do tych przedmiotow sie zabardzo nie przykladalem B-)

Edytowane przez Unio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za gratulacje ;]

wyniki matur mozecie rowniez sprawdzic na stronach oke(przynajmniej w krakowskim mozna), a wybieram sie na politechnike do stolicy, a tam biora pod uwage jedynie matme i fize, reszta tez mi calkiem niezle poszla z polaka mam 57% a z anglika 100% z podstawy i 52% z rozszerzonego co jest niezlym wynikiem biorac pod uwage ze do tych przedmiotow sie zabardzo nie przykladalem B-)

A na co konkretnie chcesz iść na PW? Ja też zdawałem matme + fizę i również startuję na warszawską polibudę (informatyka na MiNi lub elektronika z telekomunikacją na elce) . Jednak wyników się spodziewam gorszych... Pewnie jutro dopiero odbiorę, ale liczę tak na 80-90% z podstawy i 50-60% z rozszerzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za gratulacje ;]

wyniki matur mozecie rowniez sprawdzic na stronach oke(przynajmniej w krakowskim mozna), a wybieram sie na politechnike do stolicy, a tam biora pod uwage jedynie matme i fize, reszta tez mi calkiem niezle poszla z polaka mam 57% a z anglika 100% z podstawy i 52% z rozszerzonego co jest niezlym wynikiem biorac pod uwage ze do tych przedmiotow sie zabardzo nie przykladalem B-)

Unio do jakiej szkoly chodziles LO or TECH?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Zdane, ale słabo, spodziewałem się więcej:

 

polski

podstawa - 49%

rozszerzony - 30%

 

angielski

podstawa - 96%

rozszerzony - 56%

 

historia

podstawa: 49%

rozszerzony: 48%

 

Spodziewałem się więcej z angielskiego rozszerzonego zdecydowanie (na próbnej miałem ponad 70%), z podstawy z historii liczyłem na 55-65%.

 

Aha, wybieram się na filologię angielską, ale będę miał problemy żeby się dostać :/

Liczę na Kraków.

Edytowane przez weiss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dziobak

wybieram sie na ten makrokierunek na elce wiec moze bedziemy razem studiowac ;]

 

@KaxxL

Chodzilem do LO i nie zaluje tego wyboru, patrzac na wyniki matur gdzie w technikach mature zdalo zaledwie 60% to na twoim miejscu nie mialbym zadnych watpliwosci.

Z tego co slyszalem to u mnie w LO na 350 zdajacych 2 osoby oblaly wiec wynik calkiem niezly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Unio

Juz za pozno ;) ale tam gdzie ja poszlem zdawalnosc w LP to 93% to w techniku pewnie jeszcze lepsza ;) bo tam technikum zawsze bylo dobre zobaczymy...

A przyjeli mnie do mat-fiza do najlepszego LO

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mrjeremiasz szczerze radzę Ci fizyke, bo w tym roku była dużo prostsza od infy i możnabyło wiecej pkt za nią złapać. W dodatku na fizie masz podział podst/rozsz czego w infie nie było :?

 

Jeśli chodzi o moje wyniki, to są wystarczjąco dobre aby dostać się na wybrany przezemnie kierunek 8):D najlepiej wypadł anglik 92% podst i 49% rozsz, reszta powyżej średniej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pc juice

Patrzyłem w różne miejsca ;-) za opiniami i pewnie tak zrobię. Korki przez 2 i 3 klasę do matury i może coś z tego będzie ;-). Bo niestety moje liceum nie potrafi dobrze do matury przygotować uczniów :mur:.

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Nieco ludzi oblało w tym roku maturkę, z mojej klasy 3 osoby poległy na biologii, choć jestem na profilu biologiczno-informatyczno-językowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

YEAH !! wszystko zdane srednio po 70% !! teraz to tylko oblewac :D

Na mnie już Johnny Walker czeka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz 3piwka przed rozdaniem obalilem bo przybylismy do szkoly ok 10 a okazalo sie ze jeszcze wynikow nie bylo i dopiero o 12 dowiedzielismy sie co i jak... ale musze przyznac ze wiele osob z mojej szkoly nie zdalo i to takich po ktorych bym sie tego nie spodziewal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest zaje***cie :D Jednak były wyniki dziś, odebrałem i tak to się przedstawia:

matma podst - 100%, rozsz. - 82%

fizyka podst - 94%, rozsz. - 76%

polski podst - 70%, angielski podst - 98%

 

Jest dużo lepiej niż się spodziewałem i jestem z siebie zadowolony tymbardziej, że ukończyłem takie sobie średnie liceum na prowincji. :)

Edytowane przez Dziobak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polski ustny podst - 35% hyhy

polski pisemny podst - 63%

 

francuski dwujęzyczny ustny - 35%

francuski dwujęzyczny pisemny - 66%

matematyka po francusku - 70%

 

i dzięki temu mam certyfikat z ambasady i takie takie ;) w rekrutacji 100% z podstaw i najs przeliczniki na rozszerzony

 

matematyka podst - 84%

matematyka roz - 56%

 

angielski podst - 95%

angielski roz - 88%

angielski ustny roz - 95%

 

W sumie nie jest źle... Na akademię ekonomiczną w katowicach trzeba 120 pkt na informatykę/ekonometrię, ja będę miał 161 pkt ;) i na to chyba pójdę... na politecznice śląskiej na makrokierunek (automatyka, robotyka, informatyka, elektronika po angielsku wszystko na raz) trzeba ~60 pkt ja mam 67... Ale nie chce iść na polibude bo to głupie studia... AE to coś dla mnie ;) potem MBA i zbijamy kokosy hyhy. Ciekawe jakie miałbym wyniki jakbym się uczył cokolwiek do tej matury :lol2:

 

Bo niestety moje liceum nie potrafi dobrze do matury przygotować uczniów :mur:.

Do matury trzeba się przygotować samemu. Nie istnieją przedmioty których się nie da nauczyć z książek... czytasz, rozumiesz, ćwiczysz, zdajesz... U mnie chyba dobrze nas przygotowali bo co roku 100% zdaje. Czasami jakaś jednostka się wyłamie z reguły ;P Edytowane przez Sarkazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiadomo zawsze wszystko z[ciach!]e

 

polak podstawowy 44% wiadomo wyprawcowanie :mur:

ang podst 75% i roz 51% :mur: :mur:

hist podst 49% i roz 41% :rolleyes:

 

wybieram się na filologie angielską zobaczymy co z tego będzie.

 

Zawsze mogło byc gorzej, u mnie nie zdało 6 osób. :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

AP Kraków, Przemyśł,Krosno :wink:

Eł, ty jesteś z tego Leska koło Brzozowa?

Uuuu to niedaleko mieszkamy :)

 

Ja się wybieram na AP do Kraka i składam na uniwerek do Rzeszowa.

Ale będe miał problem z Krakiem, a dokładniej z zakwaterowaniem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kamilo23

Lesko w Bieszczadach ;-) ?

 

@weiss

Strzyżów koło Rzeszowa (tak bardzo koło :-P) ?

 

Widzę, że mam 'prawie' sąsiadów ;-) :-D :mrgreen:.

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak sie maja wyniki: polak podst 54% anglik podst 91% anglik rozsz 25% fiza 52% chodzilem do tech elektronicznego w klasie nie zdalo 4 osoby a to jest 14% wiec te ogolnopolskie dane mozna sobie wsadzic i wszyscy na angliku polegli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

@kamilo23

Lesko w Bieszczadach ;-) ?

 

@weiss

Strzyżów koło Rzeszowa (tak bardzo koło :-P) ?

 

Widzę, że mam 'prawie' sąsiadów ;-) :-D :mrgreen:.

Koło Rzeszowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak:

 

ang podst 99, rozsz 92, ustny rozsz 100 B)

 

mat podst 92, rozsz 58

 

fiz podst 90, rozsz 62

 

a polskim to sie moze nie bede chwalil.... :oops: Zdalem, ale przez ostatni tydzien mialem spore watpliwosci

 

 

 

u mnie cala szkola zdala, jak u was? [V LO wrocek rulz!]

 

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...