Skocz do zawartości
letrev

Nowości Am2 / Am2+

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawidsfuturx

ja jednego nei rozumie, juz troche czasu mineło od premiery am2, procki są dostepne, troche płyt jest, a zadnych testów oc płyt jak i sempków, czy tanszych athlonków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jednego nei rozumie, juz troche czasu mineło od premiery am2, procki są dostepne, troche płyt jest, a zadnych testów oc płyt jak i sempków, czy tanszych athlonków

ee...płyty są 4, i to 3 w cenie >350zl. Trzeba czekac na jakies low-budget EPoXy albo DFI dla ubogich.

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee...płyty są 4, i to 3 w cenie >350zl. Trzeba czekac na jakies low-budget EPoXy albo DFI dla ubogich.

Tu sie nie zgodze ze sa 4 plyty. W komputroniku i znaku maja 2 gigabyty ze zintegrowana grafika. Prawdopodobnie sam kupie taka plyte poniewaz chce zminic kompa a nie stac mnie na inna plyte + grafa :( Jak tylko ja dostane(ok koncowki czerwca poczatek lipca) to zdam relacje :wink:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu sie nie zgodze ze sa 4 plyty. W komputroniku i znaku maja 2 gigabyty ze zintegrowana grafika. Prawdopodobnie sam kupie taka plyte poniewaz chce zminic kompa a nie stac mnie na inna plyte + grafa :( Jak tylko ja dostane(ok koncowki czerwca poczatek lipca) to zdam relacje :wink:

Pozdrawiam

 

No dobrze, ale wiadomo ze na Gigabyte'cie z zintegrowaną vga czy tanim MSI się nie pokręci procka/pamięci za bardzo. No nic, pozyjemy zobaczymy co zaprezentują inni producenci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może faktycznie, kópowanie krzemu nie jest zbyt ciekawym zajęciem (tak mi sie wydaje choc nie wiem co to znaczy) :P

:lol:

 

//

 

imo amd dalo d, niestety to nie jest to czego sie spodziewałem, wejscie conroe jest sepktyakularne, a am2 jakos tak po cichu, bez echa. Wydajnosc mierna, wracam do niebieskich. dziekuje za CB i caloksztalt ;) moze z ddr3 bedzie cos ciekawszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

//

 

imo amd dalo d, niestety to nie jest to czego sie spodziewałem, wejscie conroe jest sepktyakularne, a am2 jakos tak po cichu, bez echa. Wydajnosc mierna, wracam do niebieskich. dziekuje za CB i caloksztalt ;) moze z ddr3 bedzie cos ciekawszego.

 

 

:mur: No teraz wypowiedziałeś się całkiem,całkiem :blink: Troche Reklamy i Kolesia mają :mur: I jak ta Polska ma trwać jak Wiary w ludziach nie ma :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro już są Semprony 2800+ za 269 zł. Cena chyba atrakcyjna :)

W gralu też są - procki tanie ale płyte drogie jak ... i do tego do kitu a co do intelka to masakruje wszytkich wynikiem 5,33 (chyba że wczoraj znów coś poszło) a Poland ? 9,17 :P pojade do ameryki i bez kręcenia zrobie rekor polski :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gralu też są - procki tanie ale płyte drogie jak ... i do tego do kitu a co do intelka to masakruje wszytkich wynikiem 5,33 (chyba że wczoraj znów coś poszło) a Poland ? 9,17 :P pojade do ameryki i bez kręcenia zrobie rekor polski :P

Bo w hameryce conroe na ulicy rozdają... :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

sempron 3000 tez ma taktowanie 1600mhz

co d otego najtanszego msi wg mnie nie powinnam iec problemów z htt320-350, co w przypadku mnoznika 9 jest ok, ale przy 8 nie syci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: No teraz wypowiedziałeś się całkiem,całkiem :blink: Troche Reklamy i Kolesia mają :mur: I jak ta Polska ma trwać jak Wiary w ludziach nie ma :wink:

 

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, czyli jakbym wierzyl w amd to by polska byla gora? lol, powiem, ze nie ejstem slepo zapatrzony ani w intela ani w amd, kupuje to co sie oplaca do oc, niestety, ale aktualne testy am2 pokazuja ze odstaje od conroe.

 

http://img384.imageshack.us/my.php?image=conroe5lf.jpg

 

niestety, ale przy tych samych mhz conroe jest wydajniejszy, a widziales kiedys amd robiacego 5 ghz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sempron 3000 tez ma taktowanie 1600mhz

co d otego najtanszego msi wg mnie nie powinnam iec problemów z htt320-350, co w przypadku mnoznika 9 jest ok, ale przy 8 nie syci

Tez tak mysle, tylko ze jedna rzecz mnie nurtuje:

 

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/pila/am2/tabelka-plyt.png

 

MSI Neo9-F i HTT regulowane w zakresie 200-300 HTT? WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja wole trochepoczekać i przekonać się co jaka mobo warta i wtedy ewentualnie przesiaść sie z s754...

 

 

kurde tylko musiały by być dobre do o/c mobo na nf550 ...

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://img384.imageshack.us/my.php?image=conroe5lf.jpg

 

niestety, ale przy tych samych mhz conroe jest wydajniejszy, a widziales kiedys amd robiacego 5 ghz?

Trochę ?!!?!

Conroe jeszcze nie zrobił 5Ghz max to 4,5

- bo nie ma CB

Edytowane przez gutman1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz to nie pisz… zrobił i to dawno…

real? :?

Wczoraj przeglądałem xs i jakość się "nie natknełem"

A stabilnie ?

bo jezeli nie to nawet normalka bo z ostatni screen jaki widziałem to 4,5 ghz na 5,33 przeszedł 16 mb :?

 

EDIT:

Sorry - własnie znalazłem 5 ghz - 1mb - 10.2 sekundy (lol)

Edytowane przez gutman1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

real? :?

Wczoraj przeglądałem xs i jakość się "nie natknełem"

A stabilnie ?

bo jezeli nie to nawet normalka bo z ostatni screen jaki widziałem to 4,5 ghz na 5,33 przeszedł 16 mb :?

 

EDIT:

Sorry - własnie znalazłem 5 ghz - 1mb - 10.2 sekundy (lol)

SPI16M na 5,33GHz ?! Skąd ty bierzesz te wyniki to ja nie wiem…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

am2 niczym nie powali - najwyzej ze śmiechu

 

procek poleciał na 2950 mhz przy 1.55V ( w biosie 1.5) wyniki podobne do opterona + winbondy (nawet ciut słabsze)

i to wg Ciebie słabo jak na pierwszego z brzegu proca? :blink: :P

Na boxie tyle poleciał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety zgodze się z przedmówcom ciekawy artykół http://pclab.pl/art19897.html

na AM2 nie ma dobrych płyt jak na razie i nie zapowiada się żeby były dość szybko a co do kręcenia procków na AM2 to się nie da niestety. W tym artykule prubowali i udało się o 2ooMHz wyżej nie stabilny nędza jakich :blink: :zonk: :sad: mało

Jesteś głupi? :blink: utrzymaj 3 GHz jedno rdzeniowca na boxowym coolerku, w ogóle na AC to jest TRUDNE. A co dopiero 2 rdzenie? Na PCLAB podkrecili aż o 350 MHz co jak na nich jest niebywałe...

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...