Skocz do zawartości
letrev

Nowości Am2 / Am2+

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wie ktoś która z tych płyt na dzień dzisiejszy jest najlepsza? Może się ktoś o nich wypowiedzieć?

Abit KN9 SLI

Asus M2N-E

Asus M2N SLI Deluxe

Gigabyte GA-M55SLI-S4

Gigabyte GA-M57SLI-S4

MSI K9N Neo-F

MSI K9N Platinum

MSI K9N ULTRA-2F

 

Ciekawi mnie jeszcze to: AsRock AM2XLI-ESATA2

Czyżby ta płyta była następcą słynnego Asrocka 939Dual SATA2? :D

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie bo na am2 raczej nie będzie anty HT a dopierow K8L o którym niewiadomo czy z podstawką AM2 będzie pracowal.

Zanim bedzie K8L maja byc dwie lub trzy wersje X2 65 nm. Pierwszej optymalizacji mozna spodziewac sie w 65 nm.

 

Co do X2 3600+ 65 W to bardzo prawdopodobne bo dwurdzeniowy 31W Turion z 2x256 KB L2 jest oficjalnie u AMD

http://www.amdcompare.com/us-en/notebook/

 

Asrock prawdopodobnie nie zamiscil X2 3600+ w liscie procesorow do nowych plyt AM2 dla zabawy.

 

W majowym oficjalnym cenniku AMD ten turion (T-L50) kosztuje 184$ a najtansze X2 3800+ 303$.

Trudno zgadnac jaka cene wyznaczy AMD (a raczej rynek) na najtansze X2 po wejsciu core 2 duo.

 

Jedno jest pewne: musi byc konkurencyjna a to czy bedzie to X2 3800+ czy X2 3600+ to odzielna sprawa.

Edytowane przez dwaIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten X2 3600+ będzie tylko na AM2, czy też zamierzają go wprowadzić jeszcze na S939?

Dotychczas nic nie wskazuje na to ze ma byc na s939 bo Asrock umiescil X2 3600+ tylko w spisie CPU do AM2 oraz

stepping wspomnianego turiona jest identyczny jak CPU pod AM2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się na 754, jakis dual core dla biedaków... ;)

Ja bym wolał DFI LP nf4 z pcx dla 754 :P ;(. Przez to agp muszę się przesiadać powoli, narazie jest taki zamęt z tym wszystkim iż nie wiadomo w co się pakować, także czekam aż coś konkretnego się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się na 754, jakis dual core dla biedaków... ;)

Dual core na 754 to raczej nie bedzie skoro turion zmienil podstawke z 754 na S1 pod dual core.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie to jeszcze musi dojść ;) jutro chyba będe musił się rozstać z ASUSem :( a tak mi sie z nim dobrze współpracowało

 

btw.. nie chce ktos kupić sempa 2800+ ? (Am2) - robi 2600 mhz na stock voltage

Edytowane przez MILANS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie to jeszcze musi dojść ;) jutro chyba będe musił się rozstać z ASUSem :( a tak mi sie z nim dobrze współpracowało

 

btw.. nie chce ktos kupić sempa 2800+ ? (Am2) - robi 2600 mhz na stock voltage

Ja bym kupił jakby była porządna mobo na am2 ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się marzy TEN EPoX, zobaczcie na sekcje zasilania :>. 2 gniazda IDE wiec nie bede musiał zmieniać dysku, wyświetlacz kodów, ogółem full wypas 8)

czy epox sie nauczy w końcu i da gniazdo zasilania w normalnym miejscu????

a swoją drogą fajny fajny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy epox sie nauczy w końcu i da gniazdo zasilania w normalnym miejscu????

a swoją drogą fajny fajny :)

mi to ulozenie gniazdka w epoxie bardzo odpowiada. kable zasilajace puszczalem w szynach wzmacniajacych a pozniej schodzily bezposrednio nad gniazdo zasilajace, zero balaganu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy epox sie nauczy w końcu i da gniazdo zasilania w normalnym miejscu????

a swoją drogą fajny fajny :)

Mam nadzieje, że gniazdo pozostanie tak jak jest ;) Ja mam tak ułożony kabel, że zupełnie nie przeszkadza w przepływie powietrza, bynajmniej w mojej obudowie, a w przypadku gdyby gniazdo było po prawej stronie, byłoby gorzej. Kabel mam puszczony pod obudową wentylatora 120x120x38, wcześniej w takiej "ramce" w obudowie...Także grunt to dobra buda ;)

 

mi to ulozenie gniazdka w epoxie bardzo odpowiada. kable zasilajace puszczalem w szynach wzmacniajacych a pozniej schodzily bezposrednio nad gniazdo zasilajace, zero balaganu.

o własnie, chodziło mi o te szyny wzmacniające, tam są takie fajne wgłebienia, idelane na kabel 12v i ten gruby ;p

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...