Skocz do zawartości
letrev

Nowości Am2 / Am2+

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rafifeo

mi sie wydaje ze to jest brak. ja bym zglosil. jesli okaze sie ze tak ma byc to ok, jesli nie to beda musieli albo plyte wymienic (lol) albo tylko to jakos przymocowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam tak samo Na Asusie. I nie ma problemu z włożeniem grafiki. Trzyma Dobrze. :D Pozdro . Płyta zamówiona.

Acha i na tej płycie AsRocka nie ma aktywnego chłodzenia chipsetu. Jaki wentylek polecacie zamotnować na ten chipset ??

Edytowane przez serenity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoją DFI zamontowałem wentyl do VGA - TITAN - TTC-CUV3AB(DIY)

W biosie ustawiłem tak że kręci się mniej więcej na 5-6V czego efektem jest cisza a i strasznie się nie grzeje bo radiator jest miedziany...

Link -> http://www.titan-cd.com/eng/vga/cuv3ab.htm

 

Trzeba by tylko sprawdzić czy pasuje rozstaw dziurek ...

Edytowane przez letrev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge ale nie wiem po co. Ten obok ide: 324, ez2a605 ten u gury to: l6714, 9917f v1, mys 99613

chyba o te numerki ci chodziło bo nic wiecej tam nie ma oprucz znaku ST

Edytowane przez NeoMagNeT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Acha i na tej płycie AsRocka nie ma aktywnego chłodzenia chipsetu. Jaki wentylek polecacie zamotnować na ten chipset ??

Żaden. Wszystkie płyty AM2 są na pasywnym chłodzeniu - nowe chipsety są chłodniejsze od nForce4 więc nie ma potrzeby zwiększania chałasu pochodzącego od kompa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecej niz 60*. końcówki żeberek radiatorasą tak gorące, że można się oparzyć wiece mają około 60*. radiator ma około 3-4 cm wysokosci i jest z aluminium. wnioskowac mozna wiec ze czipset jest o wiele bardziej gorący. ja proponuje walnąc na ten radiatorek jakis coolerek 4x4 i puscic na 5V - powinno byc cicho i chłodniej ;) (tek tez zrobie u siebie ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałam dzisiaj Płyte AsRocka i płyta ma obsługe SLI bo ma ten mostek do łaczenia kart w SLI .

Dodaje fotke . Trochę marna ta fotka :P.

 

Dołączona grafika

 

OK Przepraszam.

Edytowane przez serenity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XLI == prawie jak ==> SLI

 

PRAWIE robi wielką różnicę :)

 

SLI= 2 X 16 (linii)

 

XLI = 2 x 8

 

poprawcie mnie jesli sie mylę / a dotego jeszcze sprawa sterowników -- nie wszystkie obsłużą NVIDIĘ W SLI na tym mutancie Z XLI

 

 

dziwi mnie , że firma dosłała ci MOSTEK SLI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sli to tez 2 linie po 8, dopiero na plytach pod 939 z dodatkowym mostkiem masz 2*16. jak w nowych nf570 i 590 to wyglada tego nie wiem.

 

co do graf to mozesz miaec racje, ale niestety nie mam jak tego zweryfikowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...