Skocz do zawartości
letrev

Nowości Am2 / Am2+

Rekomendowane odpowiedzi

Gość razorex

1GB to w dzisiejszych czasach podstawa :wink: Jak komp dla 12-latka to nie wiem czy F.E.A.R , ale inne gierki (odpowiednie dla tego wieku ;) Też wymagają dużą ilość pamęci :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komp już kupiony

 

Troche zmian zaszło:

 

Proc: PROCESOR AMD SEMPRON 2800+BOX (AM2) 64 bit

Mobo: MSI K9N NEO zamiast ASROCK AM2XLI-eSATA2, którego nie mieli

Grafa: GALAXY GeForce 7300GT 256MB DDR2/128bit TV/DVI PCI-E

Pamieci: ELIXIR DDR2 512MB PC533

Hdd: HDD SAMSUNG 160GB HD160JJ 7200 SATAII 8MB CACHE (ASAP)

DvdRW: BENQ DW-1655 black

LCD: Benq T705

Buda: jakaś taniocha z zasilaczem 400W (akurat :lol: )

 

Wszystko 2100zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AM2 staje się powoli coraz popularniejsze

 

W związku z tym chciałem przypomnieć o tym wątku: A64-sp2004/prime-full Stable-zestawienie Wyników: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=143350

 

Umieszczajcie w nim wyniki swoich procków. Informacje te pomogą w wyborze kolejnym userom. Serdecznie zapraszam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jako, że będę miał w najbliższym czasie trochę (dużo) gotówki do wydania, a mój sprzęt raczej nie jest najwyższych lotów zdecydowałem się na modernizacje(a raczej całkowitą zmianę).

 

Miałem już ułożony zestaw pod S939, lecz niestety premiera AM2 i Conroe bardzo zbiła mnie z tropu. Dobrze, że gotówka przyjdzie później, niż planowałem. Mam czas na zmianę.

 

Przejdę do rzeczy. Jako, że gotówki będzie sporo a możliwości OC mojego aktualnego PC są na wyczerpaniu, proszę o rade. Potrzebuje najbardziej stabilnej płyty pod AM2. Cena raczej nie gra roli (chcę przeznaczyć około 1200zł na mobo, no ale jeżeli ma być jakieś rewelacyjne, to dam troszkę więcej).

 

Nie gwarantuje, że kupię podaną przez was płytę, bo Conroe kusi coraz bardziej, ale jeśli przez najbliższe 2 tyg. nie znajdę odpowiedniej płyty(stabilnej i wydajnej) pod Core2 Duo, to mój wybór padnie na AM2.

 

Z góry dziękuje za rady.

 

Pozdrawiam.

 

PS. TAK, TE PIENIĄDZE CHCĘ WYDAĆ NA KOMPUTER! Proszę, nie piszcie, abym kupił np. samochód. Sam wiem, w co chcę inwestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej :) przecież asrock to hit tego lata i zeszłego też :) [939]

Dobra dobra to mi powiedz jaka płyta główna jest hitem tego lata na AM2 do 350 zeta no góra 400 zeta :wink: najlepiej na jednordzeniówki bo opłaca się je kupić

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Dobra dobra to mi powiedz jaka płyta główna jest hitem tego lata na AM2 do 350 zeta no góra 400 zeta :wink: najlepiej na jednordzeniówki bo opłaca się je kupić

jednordzeniówki sie opłaca? A to ciekawe - jak X2 3800+ są za 600zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi,

 

No zajefane wyniki ma ten Asrock, tak poza tym to już od Socka939 robią fajne płytki z tym że na Socketa A mieli nieudane.Widze że Biostar tez się wziął do roboty, płytki z serii TForce mają dobre OC ale jak się to ma do rzeczy czas pokaże...

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napewno lepszy technologia 65nm robi swoje.

:lol: A gdzie Ty widziałes procki AMD w 65nm? Nie ma takich procków. Samael'owi chodziło o wersje low-voltage 65W...imho moze kręcić sie lepiej, coś w stylu Bartonów Mobile na Socket A...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: A gdzie Ty widziałes procki AMD w 65nm? Nie ma takich procków. Samael'owi chodziło o wersje low-voltage 65W...imho moze kręcić sie lepiej, coś w stylu Bartonów Mobile na Socket A...

 

nie wymagaj za duzo od ludzi ;] czytanie ze zrozumieniem kuleje dosc mocno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co sadzicie o tej płytce Epoxa http://www.komplett.ie/k/ki.asp?sku=323108. Godna uwagi?

A tak wogóle to ktos ma jakies informacje kiedy dfi,epox czy foxconn wprowadzą cos na nforce 5 ultra . Czepili sie tych płytek z sli i nic na ultra nowego nie wychodzi.

Dobra płytka, czytałem recenzje na jakiejś stronce i wypadła niezle...oczywiscie w Polsce EPoXów na AM2 nie ma, jest za to FOXCONN ale za to w cenie hi-end mobo pod conroe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra płytka, czytałem recenzje na jakiejś stronce i wypadła niezle...oczywiscie w Polsce EPoXów na AM2 nie ma, jest za to FOXCONN ale za to w cenie hi-end mobo pod conroe...

Pracuje w Irlandii i tą płytke moge sobie kupić zastanawia mnie tylko ta róznica miedzy normalnym x2 czy 65 w róznica w cenie w sumie nie duża ale zawsze. A tak wogole czym sie kierować przy kupnie procka na am2. Sa jakies serie które lepiej sie kreca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuje w Irlandii i tą płytke moge sobie kupić zastanawia mnie tylko ta róznica miedzy normalnym x2 czy 65 w róznica w cenie w sumie nie duża ale zawsze. A tak wogole czym sie kierować przy kupnie procka na am2. Sa jakies serie które lepiej sie kreca.

Ogólnie procki na AM2 się kręcą dobrze, serii zadnych raczej "wybranych" narazie nie ma (ale jeżeli chcesz się cos więcej dowiedzieć, zadaj pytanie na xtremesystems czy innym forum zagranicznym, bo w Polsce mało kto ma cpu na am2..). Ja bym wybrał wersje 65W, ale poszukałbym jeszcze informacji na temat o/c tych prockow w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...