Skocz do zawartości
letrev

Nowości Am2 / Am2+

Rekomendowane odpowiedzi

Zainteresowala mnie plyta Asus M2N4-SLI http://sklep.benchmark.pl/pelny_30388.html?print=1

na starszym chipsecie nForce4 SLI, z racji posiadania 2 kontrolerów ATA, ktos ma moze cos o niej powiedziec czy dobrze sie na niej podkreca proca i nie ma z nia problemow.

Edytowane przez grz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie pożądna płyta pod am2. Juz zaczynam zbierac forse, bo asrock to raczej nie do oc.

Życie pokaże :wink: - ja bym się zbytnio nie napalał - jak ASUS i Abit pierniczy swoje płyty to i DFi też coś może...

 

Coś mi się wydaje że dla chętnych na dobre AM2 to jeszcze trzeba trochę więcej czasu poczekać. Może kwartał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie pokaże :wink: - ja bym się zbytnio nie napalał - jak ASUS i Abit pierniczy swoje płyty to i DFi też coś może...

 

Coś mi się wydaje że dla chętnych na dobre AM2 to jeszcze trzeba trochę więcej czasu poczekać. Może kwartał.

Na xtremesystems wykręciła się całkiem ładnie. I jest tania. Teraz wiem jaką bede miał płyte pod AM2 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na xtremesystems wykręciła się całkiem ładnie. I jest tania. Teraz wiem jaką bede miał płyte pod AM2 :]

plz link :)

 

To DFI wygląda całkiem nieźle ->

http://www.madshrimps.be/forums/showthread...?threadid=25618

 

i stosunkowo tanie :)

 

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=1...roducts_id=5062

 

EDIT:

 

I płyta pozamiatała :) 359 zł V-CPU 0,8-1,85V; V-mem do 2,5V; HTT 350 :)

 

http://www.dfi-street.com/forum/showthread.php?p=559054

 

http://www.lejabeach.com/pics/dfiultra2m2072606-9.jpg

 

EDIT2: 433 :)

 

THX grzesiu

Edytowane przez Spookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze czemu tu wszyscy narzekają na AM2..owszem ma pewne problemy z kompatybilnością pamięci ale bez przesady...moj Asus chodzil bez problemu na Goodramach, Kingstonach, Corsairach VS a teraz na XMSach2 i 0 (słownie ZERO) problemów...OC rewelacyjny 333x9 na 1,525 i wszystko stabline...niższy model mimo zlych recenzji tez ma niezle przeblyski http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=102595

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ty wogóle czytałeś topic, do którego link mi podałeś? ;-)

Ponawiam pytanie: Czy wiadomo coś o planach wprowadzenia na rynek przez Asrocka modelu 939 Dual Sata2? (Nie chodzi mi o obecną już płytę AM2-XLI-eSata2, tylko o coś z portem AGP+PCIe.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ty wogóle czytałeś topic, do którego link mi podałeś? ;-)

Ponawiam pytanie: Czy wiadomo coś o planach wprowadzenia na rynek przez Asrocka modelu 939 Dual Sata2? (Nie chodzi mi o obecną już płytę AM2-XLI-eSata2, tylko o coś z portem AGP+PCIe.)

 

Juz tu ktos podał link chyba z 2 strony wcesniej ze jest taka mobo z asrocka ale czy juz wyszla to nie wiadomo wystarczy tylko troszke poczytac :wink:

Edytowane przez Kosiarz_1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie lamersie pytanie

1. Czy teoretycznie jest jakas różnica w OC miedzy nforce 570 a 590

2. Jak byscie nie patrzyli na kase jaką płyte byście kupili pod socket am2 ( z tych nawet nie dostępnych w naszym kraju bo mam taką możliwość) :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Teoretycznie nie.

2. ASUS RoG (Ring of Gamers) ;)

RING? RoG = Republic of Gamers

 

ja bym się jeszcze zastanowił nad tym foxconnem. jest on troche tańszy bo kosztuje coś koło 700 zł (asus 900 ale ma lepsze chłodzenie, lepszą dzwiekówke i kilka bajerów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie test dfi. grzesiu, jak bedziesz miał to na samym początku napisz czy mozna zmieniac vcore i mnoznik na sempronie no i czy działa cnq. Chce zmienic tego asrocka na cos lepszego choc teraz zaczołem wyciagac htt 270

Edytowane przez NeoMagNeT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak jest w końcu z tymi pamięciami DDR2 800Mhz w nowej DFI Infinity? obsługuje ta płyta? (w opisie przedmiotu na esc.pl nie pisze że obsługuje, to samo na stronie producenta a ci kolesie z extremesystem testowali 800Mhz) a Ty grzesiu jakie masz RAMY?

 

pozdro B-)

Edytowane przez gosu001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak jest w końcu z tymi pamięciami DDR2 800Mhz w nowej DFI Infinity? obsługuje ta płyta? (w opisie przedmiotu na esc.pl nie pisze że obsługuje, to samo na stronie producenta a ci kolesie z extremesystem testowali 800Mhz) a Ty grzesiu jakie masz RAMY?

 

pozdro B-)

Jutro będe miał GoodRam 2x512 667. Testy będą pewnie wieczorem, bo najpierw musze złozyć kumplowi który kupuje odemnie graty kompa, potem jechac do brata po dfi/cpu/ram i złozyc sobie.

 

No, nareszcie test dfi. grzesiu, jak bedziesz miał to na samym początku napisz czy mozna zmieniac vcore i mnoznik na sempronie no i czy działa cnq. Chce zmienic tego asrocka na cos lepszego choc teraz zaczołem wyciagac htt 270

Ok, wszystko napisze. BTW, htt270 :lol: ? To jakaś tragedia, nawet 2.4ghz to nie daje :/ Ten Asrock to jednak padlina jest :P

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grzesiu:

a Ty jak sądzisz, pamiątki 800Mhz pójdą na tej DFI? B-). Ja zamierzam kupić 2x512MB 800Mhz Geil

Na extremesystems testowali na 800MHz i chodziły, więc pewnie będą chodzić, kupuj śmiało 800stki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, asrock to naprawde złomek. Narazie testuje spi 16Mna 275HTT, na 280 nie dawał rady <_< . Przydałoby sie podniesc vcore,

 

a co do vcore to looknijcie na fotke: :blink:

post-137011-1155143042_thumb.jpg

 

CPU-Z zle pokazuje. Przy 2v zamiast procka miałbyś kłęby dymu i troszkę zwęglonego laminatu :]

Wiem, przeciez asrock nawet nie byłby wstanie podac takiego napięcia.

Edytowane przez NeoMagNeT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, asrock to naprawde złomek. Narazie testuje spi 16Mna 275HTT, na 280 nie dawał rady <_< . Przydałoby sie podniesc vcore,

 

a co do vcore to looknijcie na fotke: :blink:

 

CPU-Z zle pokazuje. Przy 2v zamiast procka miałbyś kłęby dymu i troszkę zwęglonego laminatu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, asrock to naprawde złomek. Narazie testuje spi 16Mna 275HTT, na 280 nie dawał rady <_< . Przydałoby sie podniesc vcore,

 

a co do vcore to looknijcie na fotke: :blink:

post-137011-1155143042_thumb.jpg

Wiem, przeciez asrock nawet nie byłby wstanie podac takiego napięcia.

Najlepiej zgonić na asrocka. Może poprostu nie potrafisz podkręcić lub trafiłeś padake procka? Eh bo asrock to odrauz jakieś [ciach!]o... n/c

 

Wracając do tematu, to DFi jest kuszącą propozycją w połączeniu z x2 i dobrym ramkiem można zbudować wypas pcetka. Jak zakupie podziele się wrażeniami. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zgonić na asrocka. Może poprostu nie potrafisz podkręcić lub trafiłeś padake procka? Eh bo asrock to odrauz jakieś...

Ale mówisz tak bo masz ASrock'a...czy testowałeś/porównywałeś z innymi DFi,Abit,Asus,MSi itp??? :D :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...