Skocz do zawartości
letrev

Nowości Am2 / Am2+

Rekomendowane odpowiedzi

a jaka plyte mozna brac do MAX 600zl na am2 ? z poczatku siedzial by na niej zwykly a64 3000+, pozniej chcialbym wrzucic cos mocniejszego

 

Asus M2N-SLI DELUXE ujdzie ?

Edytowane przez d-d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka plyte mozna brac do MAX 600zl na am2 ? z poczatku siedzial by na niej zwykly a64 3000+, pozniej chcialbym wrzucic cos mocniejszego

 

Asus M2N-SLI DELUXE ujdzie ?

Daj spokoj z płytą za 600zł, za 350zł masz DFI ktore jest lepsze od tego Asusa...za 600zł mozesz sobie kupic mobo pod core2duo ale nie na AM2, szkoda kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka plyte mozna brac do MAX 600zl na am2 ? z poczatku siedzial by na niej zwykly a64 3000+, pozniej chcialbym wrzucic cos mocniejszego

 

Asus M2N-SLI DELUXE ujdzie ?

Patrzac po klopotach podobnej M2N-E to bym nie ryzykowal mobo z chipem 570 na dzisiaj.

Jak chcesz asusa w tych granicach cenowych to lepiej zaryzykowac Asus M2N4-SLI (nie ma tak glosnego wiartaczka jak DFI)

za 376 zl w W-wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzac po klopotach podobnej M2N-E to bym nie ryzykowal mobo z chipem 570 na dzisiaj.

Jak chcesz asusa w tych granicach cenowych to lepiej zaryzykowac Asus M2N4-SLI (nie ma tak glosnego wiartaczka jak DFI)

za 376 zl w W-wie.

Ten asus to taka sama tragedia jak M2N-E...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no czasem ja ;)

 

wydajnosc... nie mam do czego porównac ale z testów w sieci wynika, że niewiele ustempuje x2 3800+

 

co do poboru prądu to standard 1.2-1.25 - proc grzeje sie mniej niż taki athlon 3000+ na stock. problem ze schłodzeniem rozpoczyna sie przy wysokich vcore i taktach rzedu 2.7 ghz.

 

co do oc to narazie sie duzo nie bawiłem ale robi te 2.7ghz @ 1.5V (stabilne oczywiscie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do M2N32-SLI Deluxe to moge ja osobiscie polecic kazdemu...0 problemow i 0 niespodzianek.chodzi tak jak w podpisie 24/7, w 100% stabilna rowniez przy wyzszym HTT (niestety proc sie troszke z bardzo grzeje wiec nie uzywam go powyzej 3Ghz - czekam na FWC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiście m2nsli jest tak slaba jak msn-e

to na boxie;]

post-132503-1156539339_thumb.jpg

jedyny problem jaki z nia mialem to wlasnie wspomniane bootowanie ale da sie przezyc z tym;)

Edytowane przez czesl4f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiście m2nsli jest tak slaba jak msn-e

to na boxie;]

 

jedyny problem jaki z nia mialem to wlasnie wspomniane bootowanie ale da sie przezyc z tym;)

273HTT...co to jest : P

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do M2N32-SLI Deluxe to moge ja osobiscie polecic kazdemu...0 problemow i 0 niespodzianek.chodzi tak jak w podpisie 24/7, w 100% stabilna rowniez przy wyzszym HTT (niestety proc sie troszke z bardzo grzeje wiec nie uzywam go powyzej 3Ghz - czekam na FWC :)

wszystko sie zgadza ale ona kosztuje tyle samo co ds3 pod c2.

6300 kosztuje w esc 699 zl czyli sprzet z c2 kosztowal byl tylko 100 zl wiecej.

od sprzetu z tym asusem i x2 wiec bez sensu jest pakowac sie w am2 za taka cene.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie .

Pstanowiłem kupuje am2.

Mam dylemat co do wyboru płyty głownej a raczaej chipstów.

Jak sie ma sprawa nforce 4 vs nforce 5 . Slyszlem nforce 4 lepiej sie kreca niz 5. Zadaje takie pytanie ponieważ wyszła taka płyta jak dfi ultra cos tam na nforce 4 i to jest to co oczekuje od płyty ale tu wlasnie moj dylemat ponieważ pracuje poza granicami naszego pieknego kraju mam dostep do płyt ktorych w Polsce brak np abit 570 ultra czy epox 570 sli i są one na nforce 5 jak wszyscy wiedza, wiedz dlaczego sie uwsteczniac i kupowac płyty z nforce 4 . A pytanie brzmi dokładnie tak czy za słabe wyniki oc płyt z nforce 5 dosepnych w naszym kraju (asrock.gb,asus,msi) odpowiedzialny jest chipset czy to jest tak moze ze te płyty są do bani a nie sam chipset. Jakiego htt mozna sie spodziewać na dobrej płycie z 5. Może ktos ma jakis linki do testo tych płyt . A swoja drogą to na jakim poziomie produkty robi teraz abit. Kiedys byla to marka wrecz kultowa a jak jest teraz gdyz zniknela z rynku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie .

Pstanowiłem kupuje am2.

Mam dylemat co do wyboru płyty głownej a raczaej chipstów.

Jak sie ma sprawa nforce 4 vs nforce 5 . Slyszlem nforce 4 lepiej sie kreca niz 5. Zadaje takie pytanie ponieważ wyszła taka płyta jak dfi ultra cos tam na nforce 4 i to jest to co oczekuje od płyty ale tu wlasnie moj dylemat ponieważ pracuje poza granicami naszego pieknego kraju mam dostep do płyt ktorych w Polsce brak np abit 570 ultra czy epox 570 sli i są one na nforce 5 jak wszyscy wiedza, wiedz dlaczego sie uwsteczniac i kupowac płyty z nforce 4 . A pytanie brzmi dokładnie tak czy za słabe wyniki oc płyt z nforce 5 dosepnych w naszym kraju (asrock.gb,asus,msi) odpowiedzialny jest chipset czy to jest tak moze ze te płyty są do bani a nie sam chipset. Jakiego htt mozna sie spodziewać na dobrej płycie z 5. Może ktos ma jakis linki do testo tych płyt . A swoja drogą to na jakim poziomie produkty robi teraz abit. Kiedys byla to marka wrecz kultowa a jak jest teraz gdyz zniknela z rynku?

nFroce 4 i nForce 5 kręcą sie podobnie, DFI króluje narazie w przypadku AM2 + nF4. Słabe podkręcanie płyt głownych na nF5 wynika z tego, ze płyty głowne są słabe i niedopracowane. HTT mozesz osiągnąć takie samo na nF5 jak na dobrej mobo na nF4, w tym raczej nie ma róznic. A co do Abita...teraz nie warto kupowac mobo tego producenta, only DFI/EPOX do o/c. BTW, jak masz dostep do mobo Epoxa na 570sli to kupuj, swietna płytka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='22 sie 2006, 16:22' post='2283084']

Szukałem, szukałem. Ale do cholery nie znalazłem. Może gdyby nie było tu tematów po 60 stron to byłoby łatwiej :mur:

 

Mianowicie: Jak kręcą się Sempy pod AM2? Athlony wiem, że świetnie, ale interesują mnie Semprony - 2800 lub 3000. Ktoś zna odpowiedź?

Moj Sempron 3000+ idzie na M2N-E z 1.6 na 2.36 bez podnoszenia napięć;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poszukuje pliku z BIOSem do plyty ASUS M2N32-SLI Deluxe Wi-Fi. Na stronie w dziale DL nie ma.

 

I pytania:

 

1. Czy nowe BIOSy poprawiaja kompatybilnosc z pamieciami do tej plyty?

2. Jaki BIOS najlepiej uzyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pomijając różnicę w cenie, i WiFi w modelu M2N32-SLI Deluxe, jest sens porywać się na Crosshair ROG ? W czym tkwi wyższość faktyczna ROG (no layout trochę inny jest, PCI nad PCIX/16 cieszy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...