Skocz do zawartości
letrev

Nowości Am2 / Am2+

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie pytanko czy nie będzie konfliktu lub jakichś problemów po podłączeniu dysku i nagrywarki dvd pod jeden kanał ide bo na asusie m2n-e jest tylko jeden.Na mojej płycie z podpisu po takim podpięciu transfer dysku spadał na ata 100.Mam dylemat teraz czy brać porządnego asusa czy dobrego asrocka z athlonem 3000 i 2x512 goodram pro 800mhz tak to bym musiał jeszcze dysk opchnąć i wymienić na serial ata bo mam jeszcze do tego dvd rom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@s_noopy, dzięki za odpowiedz, nie chciało mi sie czytac bo jestem chory i litery mi sie zamazują :sad: A tak nawiasem mówiąc to zamówiłem tego asrocka. Jak bede miał to powiem ile htt udało mi sie wycisnac z niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i fajno-posłałem maila do imperium i paru innych sklepów w sprawie biostara tf 550 i otrzymałem zwrotnego z linkiem do już dodanej do cennika plytki :

 

 

http://www.imperium.net.pl/biostar-tforce-...774c67a39049b95

 

 

 

musze jednak przyznać ze ciut drogo-spodziewałem sie cenby niższej niż asusa na nf 570 a tutaj jest drozej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja troszeczkę z innej beczki :]

 

Pojawiły się w sprzedaży AMD X2 4200+ - AM2 - 35W tylko stało się to co chyba każdy przewidywał ale nie chciał tego doświadczyć ...

Mianowicie takie procki są przeszło 50$ netto droższe od wersji "normalnej" 65W...

 

Nie pozostaje nic więcej jak czekać na jakieś obniżki (wyjście Conroe)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Przyjemny ten Biostar ale żeby wołać za niego 400zl?

 

No nic pierwszy Polski sklep który ma go w swojej ofercie. Tydzień, dwa i powinno być taniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i fajno-posłałem maila do imperium i paru innych sklepów w sprawie biostara tf 550 i otrzymałem zwrotnego z linkiem do już dodanej do cennika plytki :

http://www.imperium.net.pl/biostar-tforce-...774c67a39049b95

musze jednak przyznać ze ciut drogo-spodziewałem sie cenby niższej niż asusa na nf 570 a tutaj jest drozej...

Ten Biostar bedzie znacznie lepszy niz Asus.

 

Ta plyta pochodzi z najwyzszej serii tej firmy : TForce.

 

I mozliwosciami oc przebija Asus-a.

 

;)

Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na XS jest topic o tym biostarku, click. Ogólnie płytka ma fajne bajerki, np. zapamietywanie kilku konfiguracji ustawień biosa (coś jak CMOS Reloaded w DFI) bardzo przyjemny stuffik, wyświetla bieżace alphy w biosie, mnie sieogólnie podoba tylko musi stanieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Niemiec

 

jak by ten model był na nf 570 to ok ale tak jest ok 70 ziko droższa od msi, droższa od asusa na nf 570..do tego ma tylko alc 850 i max 2.2v na mem...

 

do tego to biostar..tak wieć pewnie będzie moja..tylko musi stanieć te 30-40 ziko :P

 

 

na niedroga płytke pod intela powoli przestaje liczyc.. mam dać 900 ziko za mobo to wole mieć za to a64+mobacza i jeszcze coś zostanie...

 

kurde co tak puzno x 3600 wchodzi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziko...?! :blink: :lol:

 

Przepraszam ale nie wytrzymałem. O ile wiem w Rzeczpospolitej Polskiej obąwiązuje waluta Polski Złoty; zl, zł, PLN... n/c

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena biostarka na zachodzie to 80$ także u nas już niedługo stanieje do poziomu ~300zł. Według mnie to bardzo ciekawe mobo pod AM2. Czekam aż ktoś zamówi i zrobi jakieś fajne testy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i fajno-posłałem maila do imperium i paru innych sklepów w sprawie biostara tf 550 i otrzymałem zwrotnego z linkiem do już dodanej do cennika plytki :

http://www.imperium.net.pl/biostar-tforce-...774c67a39049b95

musze jednak przyznać ze ciut drogo-spodziewałem sie cenby niższej niż asusa na nf 570 a tutaj jest drozej...

czyli co? tylko imperium ma??

 

musze poczytac o roznicy miedzu 550 a 570 :/ ale NIC MI SIE NIE CHCE, bo sie roztapiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na razie imperium zareagoało ma mojego maila...

 

współprace z biostarem mają np ntt ,action, bestcom-pewnie za jakiś czas sie u nich pojawi, ale warto ich mailami pogonic..

 

 

 

 

co do rónic między nf 550 a 570 to właśnie sam sie zastanawiam....

 

ide poczytać arta na pclabie :P

 

http://pclab.pl/news20175.html

 

 

o biostarku mało jest. widaz zignorowali płytke myslać ze to jakiś krzak ale są opisane chipsety to sie poczyta...

 

 

Najprostszy nForce 550 stworzony został głównie z myślą o procesorach Sempron. Oferuje tylko podstawową paletę funkcji, a pozbawiony został opcji takich jak LinkBoost, FirstPacket czy DualNet.

 

czyli jak dla mnie nie ma pierdół- kwestia lana i jak na schemacie 4 sata anie 4 obslugiwanych przez chipset...

 

szkoda tylko,ze biostar na codecu zaoszczdziło i zamiast azalii mamy dobrze znany alc 850 co jeszcze na k8ns np miałem :P to chyba jedyne czego mi brakuje w biostarze- mogli dać te pare zieloncy n więcej na najnowszy codec...

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej kupic SB LIve za pare zeta i miec porzadny dzwiek w kazdej mobo? Zrobilem tak ok rok temu i nie musze sie martwic czy cos bedzie mi popierdywac czy nie. Dla mnie moga dawac tam codec z czasow 486, aby taniej bylo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie to przy moich głośnikach i alc 850 starczy :P

 

chodzi tylko,ze ta mobo kosztuje 400 złotyvch wiec coś tam od niej już wymagam...

 

 

tylko wytłumACZY MI KTOś CZEMU w Stanach kosztuje ten biostak ok 80 dolcow a uu nas 400 złotych ? :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~80$ * 3,15zł + marża dystrybutora/hurtowni + marża sklepu = ~400 zł :P

Dziwisz się? Rozwazasz/rozwazałeś zakup intela core duo..? W przypadku takiego rozwiazania z wielka przyjemnoscia jak sadze zapłącił bys za bardzo rpzyzwoita płyte za około 400-500 zł.. cena jak sadze jak nabardziej normalna jak za nowa płytke ktora daje mozliwosci.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tia tylko na razie dobra mobo ale nie jakaś topowa na lga z obsługą conorka to ok 650 ziko..

 

tam 400-500 to była by okazja...myslec mysle ale coś mnie do amd znowu ciagnie... :wink:

 

 

chyba zę 930 bęa po 450 złotych a biostarki na 965 bęa fajne i tanie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie myśle nad AM2 teraz mam kilka pytań do was:

1)Chłodzenia z s754/939 pasują na AM2??

2)Konkretna płytka do O/C oczywiście pod AM2 co polecacie

3)Różnica między Sempem a Athlonem jest tylko w ilości cache czy jeszcze czymś innym??

Edytowane przez Sajrus-World

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...