Skocz do zawartości
letrev

Nowości Am2 / Am2+

Rekomendowane odpowiedzi

do 50 to boxowy bym wolal, za 70 freezer, za 120-130 jest chyba scythe ninja plus, a za 170 scythe infinity:)

popieram w całej rozciągłości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś kolejnego Athlona 3000+, 0635 czyli bardzo swiezy, ale nie chciał robić 2.7ghz @ 1.45v, wiec od razu schowałem do pudełka ;)

Takiemu to dobrze :wink: Mi tak nie bylo dane ale na szczescie tak zle nie trafilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli raczej wycodzi na to ze nie ma reguly (w stosunku do daty wyprodukowania) ktory procek sie lepiej kreci . Trzeba miec duzo szczescia (chociaz w sumie im starszy tym lepszy-jak wino :P)

Edytowane przez kiecha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj coś widze, że temat przycichł :lol2:

To ja napisze : w końcu się dogadałem ze swoim komputerem ( przypominam problem z maxtorem na sata2, płyta biostara 6100 na am2)nowy bios załatwił sprawę i przy okazji poprawił problem z c'n'q hehe B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj coś widze, że temat przycichł :lol2:

To ja napisze : w końcu się dogadałem ze swoim komputerem ( przypominam problem z maxtorem na sata2, płyta biostara 6100 na am2)nowy bios załatwił sprawę i przy okazji poprawił problem z c'n'q hehe B-)

nooooo strasznie tu sie cicho zrobilo

@master powiedz mi cos o tej Twojej plycie

to ta http://www.allegro.pl/item130770795_plyta_...0_nowa_gwa.html ??czy ta http://www.allegro.pl/item130085556_biosta...sata_f_vat.html ?

szukam czegos "taniego" pod AM2

powiedz mi w paru zdaniach co o niej myslisz, czy bys ja polecil za ta cene, co sie da zrobic z OC itp

dzieki z gory!

Edytowane przez hardwin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooooo strasznie tu sie cicho zrobilo

@master powiedz mi cos o tej Twojej plycie

to ta http://www.allegro.pl/item130770795_plyta_...0_nowa_gwa.html ??czy ta http://www.allegro.pl/item130085556_biosta...sata_f_vat.html ?

szukam czegos "taniego" pod AM2

powiedz mi w paru zdaniach co o niej myslisz, czy bys ja polecil za ta cene, co sie da zrobic z OC itp

dzieki z gory!

W sumie to ani ta ani ta tylko ta :lol2:

Płytka w sumie fajna, na początku tylko robiła problemy z dyskiem :? (maxtor sata2), ale nowy bios załatwił sprawe i jest git B-) . Co do oc to nie wiem narazie bo niedawno przeszłem na a64 i za bardzo sie nie znam :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja teraz mam koło siebie Asusa M2N4-SLI.

Dużo osób go poleca, ale mało kto z forum maiał z nim stycznoś.

Na początek mogę powiedzieć że max HTT wynosi 290MHz.

Nie jest to max na pewno, bo obojętnie co w biosie ustawię powyżej 290 Mhz to i tak winda ładuje sie na HTT 290.

Jest to raczej wina biosu, bo ma jakąś blokadę.

Mój bios to 301, tego nowego beta ze strony Asusa nie flashowałem, ale chyba spróbóję.

 

jakieś pytania odnośnie tej mobo to proszę pytać, bo nie będę miał jej długo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile max V mozna dac na memkch?? No i na procka?

Mialem ta plyte przez weekend(odeslalem to badziewie spowrotem jak zobaczylem jakie ma mozliwosci) Na memki mozesz dac (UWAGA) 1.8V normalnie poszalec mozna, a na procka to nie wiem ale napewno nie duzo wiecej niz 1.35V :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem ta plyte przez weekend(odeslalem to badziewie spowrotem jak zobaczylem jakie ma mozliwosci) Na memki mozesz dac (UWAGA) 1.8V normalnie poszalec mozna, a na procka to nie wiem ale napewno nie duzo wiecej niz 1.35V :]

Co Ty miałeś za biosa?

Vmem- max 1,95V

Vcore- max 1,35V

 

Żadna rewelacja, ale płyta bezproblemowa i tania z SLI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie bez wchodzenia w szczegoly, ktora ? :

 

Microstar K9N Diamond

 

Asus ROG Crosshair

 

Gigabyte GA-M57SLI-S4

 

CPU bedzie X2 3600+

Jezeli wchodzą w gre tylko te trzy, to ASUS. Jednak DFI Infinity pod względem o/c zjada te płytki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prosilem o podawanie innych modeli mobo, tylko co z tych ktore podalem.

 

A tak btw : plyt firmy DFI nie uzywam.

Dobra - pierwsza wypowiedz za Asusem ( imho tez tak mysle )

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Skąd taka uraza do DFI ;)?

 

Asus fajna mobo, pełno bajerów, ogolnie wypas z tego co widać...tylko cena "troche" spora, za to przecież mozna kupic cos pod c2d. Gigabyte odpada, słabe o/c i ogolnie gigabyte nie robi za udanych płyt pod amdki...MSI to juz w ogole, pełno problemów, zreszta wystarczy zajrzec do tematu o MSI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Skąd taka uraza do DFI ;)?

 

Asus fajna mobo, pełno bajerów, ogolnie wypas z tego co widać...tylko cena "troche" spora, za to przecież mozna kupic cos pod c2d. Gigabyte odpada, słabe o/c i ogolnie gigabyte nie robi za udanych płyt pod amdki...MSI to juz w ogole, pełno problemów, zreszta wystarczy zajrzec do tematu o MSI.

Uraza :D Imho nawet nie, ale nabawilem sie tymi plytami za czasow 939 i styknie mi. Co nie ustawisz to dziala :lol:

 

Czyli bedzie jednak Asus, GB za bardzo nawet nie bralem pod uwage :)

 

MSI K9N Platinum mialem zaraz jak sie pokazala w PL i mobo tragedia byla, ale 3GHz na screena z 3000+ wyciagnalem B-)

 

 

C2D mi sie juz znudzilo - ile mozna sie bawic tymi prockami. Nudne troche sie to zrobilo i czas pouzywac AMD troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

 

Pierwsze wrazenie - jaki mul, po przesiadce z E6700@duzo. System chodzi wolniej, itp, itd.

 

Zdziwinie takze na sam poczatek : instaluje SP2 a mobo podnosi taktowanie proca przy obciazeniu, pomimo, ze w biosie wsio wylaczone i ustawione na manual :blink: I tak oto z 2.3GHz na powitanie, w polowe instalki SP2 mialem 2970MHz :huh: i wsio dzialalo. Ciekawa mobo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodawaj jakies SuperPi :> BTW, po co Ci dwa procki? :)

Drugi dla Matiza, bedzie siedzial na M2N32-SLI :wink:

 

Spokojnie, musze poznac co i jak bo w biosie tak nawalone, ze ohohoh. Najbardziej mi sie podoba fukcja odpowiedzialna za Vdimm :blink: 3.45V mozna dac na ram. Co na to DFI :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi dla Matiza, bedzie siedzial na M2N32-SLI :wink:

 

Spokojnie, musze poznac co i jak bo w biosie tak nawalone, ze ohohoh. Najbardziej mi sie podoba fukcja odpowiedzialna za Vdimm :blink: 3.45V mozna dac na ram. Co na to DFI :lol2:

:blink: No to inżynierowie Asusa popłyneli. Tyle to ja nie mogłem dac na swoje DDR1 jak miałem EPoXa na 754, a tu na DDR2 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...