Skocz do zawartości
letrev

Nowości Am2 / Am2+

Rekomendowane odpowiedzi

powaga? wolniejszy od radka 9550 zrobionego na 9600 , ma pokrecona pamiec na 540mhz i rdzen na 400! czyli bedzie wolniejsza ta zintegrowana! a skad ta pewnosc? wow

Ta integra to gf6100, więc nie można tu wiele wymagać, będzie wolniejsza nawet od niepodkręconego radka 9550.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://proline.pl/shop.php?prodid=GIGA+GA-M51GM-S2G
co mysilcie o tej plycie? a propo radka na sempie 2600+ pykalem w king konga i silent huntera 3 na max detalach w 1280x1024 rozdzielczosc! Edytowane przez abramm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://proline.pl/shop.php?prodid=GIGA+GA-M51GM-S2G
co mysilcie o tej plycie? a propo radka na sempie 2600+ pykalem w king konga i silent huntera 3 na max detalach w 1280x1024 rozdzielczosc!

jesli Ci zalezy na zint. grafie to w tej cenie ujdzie

ale wogole plyty mATX to raczej masakra

dzialaja dobrze ale praktycznie zerowe mozliwosci czegokolwiek

OC tak slabe ze przydalo by sie poprostu kupic mocny proc

sa poprostu o tyle wygodne ze sa idealne na "platformy przejsciowe" albo do biura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli Ci zalezy na zint. grafie to w tej cenie ujdzie

ale wogole plyty mATX to raczej masakra

dzialaja dobrze ale praktycznie zerowe mozliwosci czegokolwiek

OC tak slabe ze przydalo by sie poprostu kupic mocny proc

sa poprostu o tyle wygodne ze sa idealne na "platformy przejsciowe" albo do biura

Niestety teraz to nie jest prawda ;) Pod 939 jest DFI na chipsecie ATi ktora nadaje sie do podkrecania tak jak modele LanParty. Na AM2 jest ABIT w formacie mATX i oc jest rowniez na dobrym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli teraz mi sie zakręcilo w glowie!! jedni polecaja drudzy odmawiaja! na forum koles mi pisal ze dobrze ta plyta sie sprawuje czy mial ktos z nia stycznosc? jedni tez odradzali wlasnie msi ze wzgledu na slabe mozliwosci oc! i masz babo placek!!! co teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety teraz to nie jest prawda ;) Pod 939 jest DFI na chipsecie ATi ktora nadaje sie do podkrecania tak jak modele LanParty. Na AM2 jest ABIT w formacie mATX i oc jest rowniez na dobrym poziomie.

I nie zapominajmy o biostarze, który gorszy nie jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli teraz mi sie zakręcilo w glowie!! jedni polecaja drudzy odmawiaja! na forum koles mi pisal ze dobrze ta plyta sie sprawuje czy mial ktos z nia stycznosc? jedni tez odradzali wlasnie msi ze wzgledu na slabe mozliwosci oc! i masz babo placek!!! co teraz?

Wszystkie produkty MSI pod AM2 mozesz sobie darowac, bardzo problematyczne i słabe o/c. Wiecej w wątku o tych płytach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o problematyczność płyt MSI pod AM2 to bym się kłócił, mam K9N Neo-F i żadnych problemów natury kompatybilności i stabilności nie ma. Powiem więcej, jest stabilniejsza niż reszta płyt jakie miałem.

Natomiast jeżeli chodzi o O/C to niestety nie polecam jej w tej materii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://proline.pl/shop.php?prodid=GIGA+GA-M51GM-S2G
co mysilcie o tej plycie? a propo radka na sempie 2600+ pykalem w king konga i silent huntera 3 na max detalach w 1280x1024 rozdzielczosc!

Ta plyta to porazka, mam ja w robocie.żadnych, powtarzam żadnych mozliwosci o/c.W biosie mozna tylko zmienic kilka podstawowych timingow pamieci/

 

Jesli chcesz kupic gigabyte to kup TO.

 

To jest to jedno "S" wiecej rozumiane przez producenta joko "Speed".Przenosi sie to na jakiej HTT=292. tyle u mnie ta plyta zrobila bez zadnego nawiewu na chipset. jakby ja popeiscil to zrobila by wiecej.

 

Ja za te pieniadze kupilbym tylko Biostara Tforce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spinacz! ta plyte mi tez juz proponowali i chyba ja wezme do tego atklona 3500 i mam nadzieje ze troszke sie pokreci to wszystko!! warto dac jakis wentyl na mostki tej plyty? zeby zwiekszyly sie efekty oc?

Edytowane przez abramm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli Ci zalezy na zint. grafie to w tej cenie ujdzie

ale wogole plyty mATX to raczej masakra

dzialaja dobrze ale praktycznie zerowe mozliwosci czegokolwiek

OC tak slabe ze przydalo by sie poprostu kupic mocny proc

sa poprostu o tyle wygodne ze sa idealne na "platformy przejsciowe" albo do biura

Mylisz się i to bardzo.

Są 2 super płytki matx pod Am2 z możliwościami OC zaraz po DFI

Abit NF-M2 nView: (mój typ :wink: )

CPU: 1.35v to 2.0v

DDR2: 1.75 to 2.5

Chipset core: 1.2v to 1.6v

SB Aux Core: 1.5v to 1.74v

Hyper Transport: 1.2v to 1.4v

 

oraz Biostar Tforce 6100

 

U nas mało popularne może dlatego, że właśnie ludzie myślą, że matx to shit. A okazuje się inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się i to bardzo.

Są 2 super płytki matx pod Am2 z możliwościami OC zaraz po DFI

Abit NF-M2 nView: (mój typ :wink: )

CPU: 1.35v to 2.0v

DDR2: 1.75 to 2.5

Chipset core: 1.2v to 1.6v

SB Aux Core: 1.5v to 1.74v

Hyper Transport: 1.2v to 1.4v

 

oraz Biostar Tforce 6100

 

U nas mało popularne może dlatego, że właśnie ludzie myślą, że matx to shit. A okazuje się inaczej :)

super, wlasnie chcialem sie mylic

ale ten Abit NF-M2 to jakas drozyzna! 370 zeta????

"troche" duzo jak na mATX

 

ten biostar cenowo bardzo zacheca 250zł

mowisz ze OC na nim jest dobre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oc raczej dobre. Suchyjastrzab wykręcił ja na ponad 440htt , :-P więc nie jest źle. Ja z kolei swojego proca na 2.7GHz :D

ja chce taka plyte kupic wszyscy polecaja
http://www.allegro.pl/item146847928_gigabyte_m55plus_s3g_am2_ddr2_pci_ex_k_graficzna.html
aha! jak ma sie ta zintegrowana karta co? da sie pograc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chce taka plyte kupic wszyscy polecaja

http://www.allegro.pl/item146847928_gigabyte_m55plus_s3g_am2_ddr2_pci_ex_k_graficzna.html
aha! jak ma sie ta zintegrowana karta co? da sie pograc?

 

Ta integra nawet niezła. Ja gram na niej w carbona na 640x480 i pare detali na high i mam koło 25~30klatek max. A ta na gigabycie podobno się jeszcze kręci no to już wiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...