Skocz do zawartości
letrev

Nowości Am2 / Am2+

Rekomendowane odpowiedzi

Prędzej bym obstawiał jakiegoś buga przy tłumaczeniu, 5GHz to by była sensacja i raczej trąbili by o tym równo.

Masz rację, sprawdziłem to, i w oryginale jest 2.30ghz. Ale na moje oko to te proce i tak polecą sporo powyzej 3ghz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, te nowe AMD w wykonaniu 0.65nm będą na AM2? <_<

Jasne już są jak wiesz. AMD nie inwestuje w 939, a i temat jest pod AM2

 

 

Te wyniki nowych Brisbane sa całkiem ciekawe, wiedzac ze te procki to nie taka nowa architektura jak Conroe (siedzacy w laboratoriach jeszcze przy procesorach thounderbird). Czytajac ten artykul musze stwierdzic, ze monopol Intela w pewnym sensie sie zakonczyl, teraz spadna Ceny!

Edytowane przez niko2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha :) wiem ze są wlasnie przeczytałem niusa :-P a będa semprony ? albo athlony 3000 :) bo te dwa jaja chyba drogie będa <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczego ? Czym oprócz wymiaru technologicznego Brisbane różni się od Toledo ?

Od toledo rózni się gniazdem i kontrolerem DDR2 ;)

 

Athlony i Semprony w 65nm beda za kilka miesięcy dopiero.

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno moze, ale nie sadze ;) no chyba za amd doda do swoich prockow jakies nowe rozwiazania, no bo tak czytam i czytam i wydaje mi sie ze poza wykonaniem nic sie nie zmienia..

 

a taki Athlonik jednordzeniowy na pewno nie przescignie 2-rdzeniowego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Zapomniałem jak to sie pisze ;) Zajrzyjcie na stronę DFI. Jest tam całkiem sporo płyt pod AM2, w tym model na nf550, który ma 2xpci-e...hmm, myślicie o tym co ja?

taa prawie same infity <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze żeby ten proc wyparł C2D, żeby był konkurencją dla C2D@3,5GHz to musiałby tak na moje oko robić jakieś 4-4,5Ghz a to raczej będzie trudne do osiągnięcia na jakimś normalnym chłodzeniu. A kibla nie każdy chce zakładać.

 

Jedynym mocnym atutem tego proca to pobór mocy i nic wiecej. Życze jak najlepiej AMD bo od zawsze lubiałem tą firme, niestety tym posunięciem raczej nie wywalczą palmy pierwszeństwa. Zobaczymy jeszcze co pokaże K8L, bo 0,065nm + dodany jakiś tam jeden blok w CPU może troszke powera dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera zmieniłem płytę na am2 i procka na amd2 i taki to szajs że nie da się go wogóle podkręcić jak dam na 2200mhz to jest bardzo nie stabilny stary na 939 kręcił się na 2800mhz

ja przeszedlem z s754 i tez nie jestem zadowolony, tak sie slabo to kreci ze hej... narazie mam zamiar wymienic plyte glowna,

zobaczymy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera zmieniłem płytę na am2 i procka na amd2 i taki to szajs że nie da się go wogóle podkręcić jak dam na 2200mhz to jest bardzo nie stabilny stary na 939 kręcił się na 2800mhz

To po cholerę zmieniałeś z s939 na am2? I proca 2800 mhz? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera zmieniłem płytę na am2 i procka na amd2 i taki to szajs że nie da się go wogóle podkręcić jak dam na 2200mhz to jest bardzo nie stabilny stary na 939 kręcił się na 2800mhz

Jaki proc / plyta :?:

 

Sam zmienilem Sepa 939 @ 2800 MHz na prawie takiego samego sepa am2 i z pamiecmi 1000+ dopiero costam zaczyna wyprzedzac 939; pozatym AM2 bedzie mialo 65nm a 939 juz nie :P

 

To po cholerę zmieniałeś z s939 na am2? I proca 2800 mhz? :blink:

Czasami idzie sprzedac 939 i kupic AM2 bez dokladania $ ...

Edytowane przez Spookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zmienilem Sepa 939 @ 2800 MHz na prawie takiego samego sepa am2 i z pamiecmi 1000+ dopiero costam zaczyna wyprzedzac 939; pozatym AM2 bedzie mialo 65nm a 939 juz nie :P

I co z tego? X2 65nm (kupiony w PL) pójdzie wyżej niż 2,8-3,0 na WC? Wątpię ....

 

Czasami idzie sprzedac 939 i kupic AM2 bez dokladania $ ...

Ale po co? Żeby mieć nieszczęsne DDR2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...