Skocz do zawartości
letrev

Nowości Am2 / Am2+

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że chieftec hpc 420 df nie jest nową konstrukcją ale żeby na niepodkręconym sprzęcie nie dawał rady niemożliwe zresztą kiedy jak miernik dorwe to sie zobaczy nie mierzyłem jeszcze nigdy napięć.Mi się wydaje że najpierw zrobie porządnie formata a potem będe testował no i mam jeszcze pytanie w biosie jest jakas opcja plug&play i mam ją ustawioną na no od początku jak miałem s3trio pisało że też karta jest non plug&play czy to ma jakiś związek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że najnowsze stery wgrałeś. U mnie kiedyś była podobna sytuacja na SocketA - gry miały arty a 3DMark się wieszał. Nowe stery pomogły. Mówisz że nie robiłeś formata - to właśnie może być problem ze sterami. Powodzenia życzę i gratuluję nowej platformy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn robiłem formata ale jeszcze nowej grafy nie miałem i wrzuciłem s3 trio 64v na jeden dzień najnowsze stery już były do wszystkiego oprócz grafy oczywiście a tylko wrzuciłem nową i zonki myśle że od tego wszystko sie pokaszaniło.A co mi tam jutro zrobie formata na nowo to zdam relacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

nie zdziwiłbym sie jakby dali rabat dla posiadaczy golfów II po tjuningu

szczerze powiedziawszy to to am2, nei jest tkaie złe jak go wszyscy maluja, jak dla mne dobra platworma, chociaz z dobrego procka na s939 sie raczej nie opłaca przesiadać ( dobry tj >2.7ghz przy dobrym, niskim napieciu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Mam małe pytanie odnośnie wskazań napięcia proca. Mam sprzęt jak w opisie. Napięcie w biosie ustawiłem na 1,350 natomiast cpu-z, everest czy sandra pokazują 1,440. Co przekłamuje?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MILANS, pisałes ze masz tez asrocka z integrą. Robiłes na niej jakies testy juz? Jak tak to jakie ma oc??

lool. nawet nie wiedziałem ze to integre ma :P dorwałem juz aparacik więc prace ruszą gwałtownie do przodu. jak przerobie jeszcze jedno msi + ecs to sie wezme za asrocka

 

Witam wszystkich,

 

Mam małe pytanie odnośnie wskazań napięcia proca. Mam sprzęt jak w opisie. Napięcie w biosie ustawiłem na 1,350 natomiast cpu-z, everest czy sandra pokazują 1,440. Co przekłamuje?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

to wina czujników na asusie. ogolnie to nawet nie ma co sie nimi sugerowac bo tak przekłamują ze brak słów :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lool. nawet nie wiedziałem ze to integre ma :P dorwałem juz aparacik więc prace ruszą gwałtownie do przodu. jak przerobie jeszcze jedno msi + ecs to sie wezme za asrocka

to wina czujników na asusie. ogolnie to nawet nie ma co sie nimi sugerowac bo tak przekłamują ze brak słów :/

Fakt na tym moim asusie z podpisu na nowym biosie tez jakieś kosmiczne temperatury i prędkości wiatraków pokazuje może zrobią jakiegoś nowego w końcu poprawionego, mam pytanko na boxie jakie temperatury powinienem mieć w biosie ustawione qfan na optimal czyli na średnich i temperatura proca dochodzi nawet do 50 stopni w stresie pasta arctic ceramique nie ufam tej szarej co była czy to zdrowe dla procka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomcat cos o biostarkach wiadomo? wiemy ze w imperium juz 374 :) pisz jak bys cos znlalazl bo jakis taki zorientowany sie wydajesz w tym temacie ;)

 

ja jednakl po zastanowieniu leze do niebieskich- mam już celka 352, memki wylicytowałem, poluje na mobacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i doszedłem do tego dlaczego nie wykrywało mi dysku i komp nie chciał ruszyć to nie karta pod pci mi pomieszała tylko ustawiłem w biosie dla pamięci 1t i lipa komputer zamarł nawet do biosu nie chciało czasem wejść ale bios zresetowałem zworką i poszło bez problemu.Tak to jest jak sie coś samemu namiesza :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do LP NF4, to ten model oferuje "małe" maksymalne napięcie na CPU. :D

Nieprawa - weż pod uwage to, że am2 wymaga mnie V więc na jedno wychodzi - ale dowalili z memV ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...