Skocz do zawartości
letrev

Nowości Am2 / Am2+

Rekomendowane odpowiedzi

Z modami Asus M2N-SLI, na XS Michal pytal i mody sie pokazaly, no ale cena nie normalna ;)

Własnie to znalazłem, jak i rowniez dowiedzialem sie, ze -E oraz -SLI Deluxe maja takie samo pcb ;)

 

Jakby ktoś chciał:

 

ASUS M2N-SLI Deluxe oraz ASUS M2N-E Vcore & Vdimm mods ;) oraz punkty pomiarowe Vcore i Vdimm

 

To co wyzej tylko, ze ołowkiem ;)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy athlon x2 3800+ leci na takich samych taktach pamieci jak 5000+?? dozbierałem troche kaski, ceny spadły i moge miec x2 ale nie wiem czy goodram 667 (2x512) bedą dobre.

Gr 667 będę dobre:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa jakies sensowne mobo z fajnym vdimm (lub rozpracowanymi modami) w normalnej cenie?

Całkiem niezłą płytką wydaje się być Epox MF570SLI. Vdimm 2.5V.

Tylko jeden problem. W PL nie idzie jej nigdzie dostać :mur:

Edytowane przez lukmek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam zamiar w najblizszym czasie zlozyc zestaw na am2, tylko nie wiem w jaka plyte zainwestowac.

zalezaloby mi na plycie posiadajacej mozliwosc podlaczenia 4 urzadzen ATA poniewaz wolalbym nie kupowac teraz nowego dysku na SATA( brak srodkow)

 

czy ktos ma jakies info na temat plyty Gigabyte GA-M55SLI-S4 nVidia nForce 550 SLI?

moze jakis link do testow bo ja nic nie znalazlem.

 

zalezaloby mi na tym aby plyta byla w miare niedroga, ale posiadala takze pewien potencjal podkrecania. Jesli nie ta plyta to moze jakies propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Jako że bardzo długo mnie nie było i nie pisałem teraz postanowiłem to powoli odrabiać :D

 

Mnie interesuje tylko Abit jezeli chodzi o Socket AM2, jak dla mnie firma od lat sprawdzona i kazda kolejna moja płyta była własnie z tej stajni, co nie znaczy że inne Moba sa złe itc.Wiem że w naszej kochanej Polsce zawsze trzeba długo czekac na nowości, skąd my to znamy heh Oto ta płyta:

1.

Abit KN9 Ultra Edition

 

Znając życie to W Polsce pojawi się na pewno w okolicach końca Sierpnia, ale jak mam napisane w Sigu kompacza będe składal we wrzesniu także raczej nie będzie z tym problemu i może wybiore wersje SLI.Co myślicie o tych nowych Abitach? kuzyn ostanio kupił tego Asusa M2N-E i ogólnie mówił że jest zadowolony ale nie robił specjalnych testów, jak jak podjade do niego to zobacze co i jak bo z niego dobry Overclockers nie jest :) Także ja mam troche czasu i poczekam na tego Abita a jak nie to wersje Sli wezme.Słyszałem o nowych mobo Asrocka podobno wersja AM2XLI-e się niezle kręci.No ale minie pewnie trochę czasu zanim więcej płyt głównych wyjdzie, będzie więcej testów i dla tych co niezdecydowani będzie z pewnością większy wybór.

 

Pozdrówka

Edytowane przez Desti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj do pronoxu Wrocław i dowiedziałem się, że mają już Epoxa MF570SLi. Ale jako, że nie jestem ich klijentem nie mogą mi udzielic informacji o cenie :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanko czy semprony na am2 posiadaja Cool'n'Quiet? Bo znalazlem tylko w opisie jakiegos ze sklepow ze maja, a nigdzie indziej nie znalazlem juz :mur: Napisalem do kolesia z siriusa i tez mi napisal ze nie wie bo nie moze nigdzie znalesc :angry: Takze jak ktos ma albo mial semprona to prosze o odpowiedz :)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj do pronoxu Wrocław i dowiedziałem się, że mają już Epoxa MF570SLi. Ale jako, że nie jestem ich klijentem nie mogą mi udzielic informacji o cenie :cry:

 

mam niedaleko to pojade i się popytam :) jak będzie w normalnej cenie to wezme

 

Brat się pytał handlowca pronoxu ktory hanlduje z nim, i mówił ze tej mobo jeszcze nie maja :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wiesz może kiedy mają dostawe albo cuś ?

 

O to się nie pytałem, ale spróbuje się dowiedzieć. Narazie w pronoxie są Gigabyte, ECS czyli złom ;/. Kurcze myslałem ze przez 2 miechy to będa juz jakies porządne płyty a nie...(co ja gadam, płyty są, ale nie w naszym kraju, bo po co :| ), za kilka dni sprzedaje mojego cpu + mobo i chcialem kupic cos na AM2 bo ceny prockow są smieszne...jedynie problem z płytami jest. Z tego co widziałem, za ok. 400zł jest jakiś Asus, sam już nie wiem, czy zmienic na 939 czy am2 + sredniawa płyta.

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AM2 bo ceny prockow są smieszne...

a co myslisz że podrożeją ??

tego co widziałem, za ok. 400zł jest jakiś Asus

to już lepiej asrocka Dual Sata i x2 wziaść na 939 ... Edytowane przez gutman1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzesiu: mam ten sam problem. Dzis kuzyn zabrał swojego kompa i siedzę na AXP Palomino :lol: :lol: . Kupiłbym AM2, tylko nie mam dostępu do dobrej mobo (czytaj Epoxa MF570SLI)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myslisz że podrożeją ??

to już lepiej asrocka Dual Sata i x2 wziaść na 939 ...

Śmieszne dlatego ze takie tanie ;) w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu.

 

Da rade coś kręcic na tym Asrocku??(tak żeby miec te 2.6ghz). W sumie to chciałbym mieć EPoXa, przywiązałem się do firmy :)

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej :) przecież asrock to hit tego lata i zeszłego też :) [939]

To fajnie ,bo jesli chodzi o regulacje napiecia procka to mozesz ją podnieść tylko i wyłącznie o wartość 0.05 V. Z V dimm tez nie jest za ciekawie . Pozostają Vmody ,ktorych nawet nie widzialem .

 

Czekam na tego Biostara albo Epoxa , bo cos ostatnio ludzie narzekaja ze im swiruje Asus M2N-E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KURCZAK napisz gdzie i za ile kupiłes swoją płytę

 

MILANS --- czy warto brać tego ASUS-a M2N-E /chodzi mi o oc antka 3000 == bo nie widzialem zebys go testowal na takim procku

 

A jeszcze mnie coś ciekawi --- co do płyty TEJ Z XLI -- tego MUTANTA :)

 

to dlaczego on ma HTT 390 A MULTIPLER 5 A WYNIK CORE SPEED 1950,2 -- jak się to ma do płyty MSI K9N NEO-F na której ci wyszło

HTT 300,3 MULTIPLER 9,0X CORE SPEED 2702,8

BO TAKIE CHYBA MIAŁES WYNIKI MILANS PRZY OC TYCH PŁYT

 

a potem piszesz , ze ta z XLI leprza -- więc nie jarzę dlaczego leprza skoro ma mniejsze core speed

aha i dlaczego miałeś sli ustawione wtedy przy oc na nf 550 na x 8

Witam po urlopie płyte kupiłem w znaku jeżeli cie to jeszcze interesuje kosztowała 395 teraz jest tańsza ale sklep solidny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam własnie cennik Action, i na co natrafiłem ? :) a na to:

 

/Płyty główne Socket-AM2 (AMD64)/ Foxconn FOXCONN C51XEM2AA-8EKRS2H nForce 590 SLI Socket AM2 668,08 814,96 Gwarancja 36 mies. Mała ilość

 

płytka fajna, szkoda tylko ze cena straszy ;/

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mi się dobrze zdaje to widziałem tu kogos z asrockiem w sigu, jak się ta płyta sprawuje (ta bez zintegrowanej vga)? bo w sumie jakbym kupił asrocka + sempron + ddr2 667 to bym sie zmiescil w 600zeta xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...