Skocz do zawartości
letrev

Nowości Am2 / Am2+

Rekomendowane odpowiedzi

a tabliczkę mnożenia to nie łaska sobie przypomnieć? 9.5 x 260 = 2 470

jeśli 260 to max jakie można ustawić w biosie to niestety na więcej nie licz.

sprawdź na stronie producenta płyty czy najnowsze wersje biosu obsługują połówkowe mnożniki - jeśli tak to będzie śmigał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

W apollo pisze że mnożnik to 10x. Ech widać żę czeka mnie wymiana na np abita k9n. A co do Vcore to 1.4v styknie na jakieś fajne oC? Szkoda że mnożnik to nie 11.5 bo już by mi śmigał na 3GHz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jesli nie obsluguja, to nie da sie procka na 9x ustawic? ;)

teoretycznie powinien wstać ale nie wiem czy płyta zapoda mu odpowiednie napięcie :-| ale nawet gdyby to chyba i tak wstanie..

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

To ja mu dam np 1.35V a bios wgrałem najnowszy ale nie pamietam czy obsługuję mnożniki połówkowe... PS jaka będzie dobra mobo dla tego x2? Abit k9n styknie? Chodzi mi o coś max 250 i żeby robiło troche więcej HTT niż moje cudowne MSI :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nic lepszego nie dostaniesz niz ABIT KN9 do 250 zl (nawet do 300 zl)

 

tylko ow ABIT jest wybredny co do pamieci i nie wiem czy twoje "IMRO" beda dzialac bez problemu...

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mu dam np 1.35V a bios wgrałem najnowszy ale nie pamietam czy obsługuję mnożniki połówkowe... PS jaka będzie dobra mobo dla tego x2? Abit k9n styknie? Chodzi mi o coś max 250 i żeby robiło troche więcej HTT niż moje cudowne MSI :P

jesteś pewien że w biosie nie można ustawić wyższego HTT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

W biosie da rade ustawić chyba max 260.. Każdy pisze że max tej mobo to 260 a gość na XS zrobił 280. Wiesz jutro z Ciekawości zobacze jaki jest jej max. Co do abita to i pamieci bym zmnienił ale musiałbym mnieć dopływ gotówki. Myśle że kingstony lub GR 2x1gb podejdą chociaż licze że moje no-name także

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W biosie da rade ustawić chyba max 260..

człowiekuuuu, siejesz zaaamęt! i fani MSI powinni Cię w tym momencie zlinczować ;) ucz się wyrażać zrozumiale i dosłownie! nie pisz głupot - zwłaszcza takich. jeśli mówimy o max - to rozumiemy, że bios pozwala na ustawienie wartości nie wyższej niż 260. tymczasem z tego co teraz napisałeś wynika, że to tylko max Twoich osiągnięć z tą płytą - powinieneś odrazu o tym wspomnieć :angry:

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli mówimy o max - to rozumiemy, że bios pozwala na ustawienie wartości nie wyższej niż 260.

Ja rozumiem raczej że to jest max co można wycisnąć z tej płyty a nie max ile można se w biosie ustawić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Napisałem że na dzień dzisiejszy max 260 dalej nie testowałem. Nie wiem czy są fani tej mobo ;] Dobrze bybyło jej nie zmnieniać i kupić tego x2 i 2x1gb i mnieć looz bo patrze że ten abicik po 300zł chodzi

 

W biosie max bodajże mogę wpisać 330 ale nie jestem pewien :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kamil2201

tym ze jest na nForce 5xx i ma wiecej sata II (zreszta od czego masz google :P)

 

no i btw nie polecam KN9 Ultra bo jest gorsza od KN9 jesli chodzi o oc i ogolnie (nie ma to jak sprawdzony nForce 4 i 100 zl w kieszeni)

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Przecież jej max HTT będzie taki sam jak na moim a64 i tym x2 Jutro ją ustawie odrazu na 270 i zobacze jak to przyjmnie. A i czy można ustawić w biosie na x2 pełne dzielniki?

 

Jeśli mam mnieć 100zł w kieszeni to pewnie że wole zwykłego kn9. Co jeszcze jest godnego uwagi? Bo moge mnieć asusa m2n? Lepszy będzie ten abit? Rozchodzi się o OC głownie ;D

 

 

Jeśli mam mnieć 100zł w kieszeni to pewnie że wole zwykłego kn9. Co jeszcze jest godnego uwagi? Bo moge mnieć asusa m2n? Lepszy będzie ten abit? Rozchodzi się o OC głownie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

SLi mnie nie interesuje bo nie mam kasty na SLI. Niech ktoś kupi ten procek i da jakiegoś testa.. Jak będą chodzić w okolicach 3GHz to z zamkniętymi oczami biore ;] I jutro podam jakie max HTT robi moja mobo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SLi mnie nie interesuje bo nie mam kasty na SLI. Niech ktoś kupi ten procek i da jakiegoś testa.. Jak będą chodzić w okolicach 3GHz to z zamkniętymi oczami biore ;] I jutro podam jakie max HTT robi moja mobo

otwórz oczy i naucz się używać google, a wszystkiego się dowiesz - masa ludzi kupiła te procki i wyraziła o nich swoją opinie (choćby newegg)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic straconego - w ofercie hurtowej Action masz normalną pozycję z wyszczególnieniem 65nm w nazwie (dla 3600+ 90nm jest oddzielna). cena sklepowa ~330 zł brutto :)

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko 330 to nie 290, ale pożyjemy zobaczymy moze jeszcze stanieja , chociaz nie liczyłbym na to przed świetami.

Apropos co powiecie na temat płytki pod am2 asus M2R32MVP

http://www.komputronik.pl/Plyty_glowne/Asu...pelny,id,31768/

dobra ta płyta czy raczej lipa?

Edytowane przez Tomasz76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...