Skocz do zawartości
Neo_x

Colin Mcrae Rally: Dirt

Rekomendowane odpowiedzi

gierka nawet nawet szczegolnie quady . Pozytywnym aspektem jest ze wykorzystuje 2 jajeczne proce

na kreconej 8600 gt w 1024x768 chodzi niezle 30fpsow wiekszosc high

 

aczkolwiek widac ze to skopany port jak R6V

 

nie ma jak robienie gierki od podstaw na pc

Dokladnie tak wszystko na high

Frames: 1729 - Time: 60000ms - Avg: 29.817 - Min: 25 - Max: 33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to ja rozumie ze nie pogram ?

 

 

edit

no nic zaryzykuje test w najbliszy weekend ;) moze jakis faq bedzie z modami na more fps :)

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że względem dema coś poprawią... myliłem się. U mnie ustawienia ALL LOW i FPS ~17. Nie wiem, ale ja już sobie pograłem, zresztą większego arcade to już dawno nie widziałem. :angry:

 

P.S.

Ja chcę Ryśka 2! :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Myślałem, że względem dema coś poprawią... myliłem się. U mnie ustawienia ALL LOW i FPS ~17.

:blink: :blink:

 

To ja nie mam C2D z mialem kolo 25 na 7600 i SD3700 , ustawienia nie na low a max z wyjatkiem cieni :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zaczną się racki , dirt już w kiosku leży :)

 

To juz tak spaprali , ze do gazet daja :blink: :wink: :razz:

Hehe, szyfranci. Jak to mówią, pendem nabendem. Nigdy nie grałem w Colina, ale po wypróbowaniu demka strasznie się napaliłem na fulwerszyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zapodałem demko i sie załamałem. Dałem wszystko na full 1260x960 i miałem klatke na sekunde. Albo i mniej. A myślałem że sprzęt mam taki troche w miare a tu masz. w high i 1024 jakoś szło ale żeby aż tak zamulała ta gra? Silnik jest skopany chyba na maxa bo na moje oko to nie możliwe :mur:

Niemniej giera wygląda ok ale jest zdecydowanie trudniejsza od poprzedniczek, model jazdy troche inny no i jedno walnięcie w drzewo i po zabawie. Znaczy realizm sie wkradł w Colina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

full wersja w porownaniu do demka jest baardzo poprawiona... troszke inna charakterystyka jazdy.. zoptymalizowany engine.. gra u mnie nie tnie na srednich detalach... na wysokie az boje sie wlaczyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta instalka 11GB , trochu przegieli pale :/

Wyscig rewelka , tylko wymagania do ultry to chyba 8800GTX

niech ktos zapoda screeny z ultra ustawien 1280x .... i 45 fps na GTS , jestem ciekaw .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta instalka 11GB , trochu przegieli pale :/

Wyscig rewelka , tylko wymagania do ultry to chyba 8800GTX

niech ktos zapoda screeny z ultra ustawien 1280x .... i 45 fps na GTS , jestem ciekaw .

ja mam 43 fpsna gts i co?

 

http://www.youtube.com/watch?v=BrgtONCjcBU

 

moj filmek

Edytowane przez Rav85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta instalka 11GB , trochu przegieli pale :/

A ja sie dziwilem czemu mi zniknelo 10 gb dysku... nie wpadl bym na to ze colin tyle zajmuje...

 

Gra wygląda obłędnie...

Zgadzam sie... gry zaczynaja byc coraz bardziej fotorealistyczne... przez co nie musze wspominac ze wymagania co do sprzetu tak rosna ze malo kto moze sobie pograc na max detalach... nie qq? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

nie bylo wyraznej premiery a tu juz jutro pacz. ladnie dzis sie robi gierki, ladnie. to jak kupic grafe bez chlodzenia łahaha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...