Skocz do zawartości
Neo_x

Colin Mcrae Rally: Dirt

Rekomendowane odpowiedzi

Odswiezanie na CRT? :|

Jeśli to do mnie, to nie odświerzanie, mam ustawione w dxdiag 85 i w gierce tak samo.Sprawdzałem.

Ale mniejsza z tym, wyrzuciłem już to cholerstwo z dysku, jeszcze tylko pyknołem 3 rundki po necie sprawdzić multi i out z dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zagrałem i jedyne co powiem to tyle. Nigdy nie widziałem takiej grafiki na PC...imao TDU sie chowa...ta gra jest wspaniała !!!!! Na low detalach ta gra wygląda lepiej niz jakakolwiek wyscigówka na HIGH o_O

Pomijam juz fakt ze na tak wysluzonym sprzecie jak giga ramu, P4 2,6 i 7600GT 256 AGPx8 DA SIE W TO GRAC !!!!. Juz nie mogę się doczekac premiery...next genowa wyscigówka na blaszaku. KOSMOS. Pozdro all :D :D

Stwierdzenie ze bez 8800 nie da sie konkretnie pograc jest mocno przesadzone [; mykam dirtowac :D

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zagrałem i jedyne co powiem to tyle. Nigdy nie widziałem takiej grafiki na PC...imao TDU sie chowa...ta gra jest wspaniała !!!!! Na low detalach ta gra wygląda lepiej niz jakakolwiek wyscigówka na HIGH o_O

Pomijam juz fakt ze na tak wysluzonym sprzecie jak giga ramu, P4 2,6 i 7600GT 256 AGPx8 DA SIE W TO GRAC !!!!. Juz nie mogę się doczekac premiery...next genowa wyscigówka na blaszaku. KOSMOS. Pozdro all :D :D

choć jeden jest zadowolony :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zagrałem i jedyne co powiem to tyle. Nigdy nie widziałem takiej grafiki na PC...imao TDU sie chowa...ta gra jest wspaniała !!!!! Na low detalach ta gra wygląda lepiej niz jakakolwiek wyscigówka na HIGH o_O

Pomijam juz fakt ze na tak wysluzonym sprzecie jak giga ramu, P4 2,6 i 7600GT 256 AGPx8 DA SIE W TO GRAC !!!!. Juz nie mogę się doczekac premiery...next genowa wyscigówka na blaszaku. KOSMOS. Pozdro all :D :D

Stwierdzenie ze bez 8800 nie da sie konkretnie pograc jest mocno przesadzone [; mykam dirtowac :D

Eee... Sory ale nie mogę tego zostawić bez komentarza :). No faktycznie jest co podziwiać te krzaki, drzewa i kamienie na low wyglądają świetnie... grafika roku, prawie jak w crysis. Next Gen?... no tak każdy ma swój świat i swoje zabawki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

grafika na LOW wygląda dobrze ale gra chodzi przeciętnie 20-30fps...

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też trochę pograłem i muszę powiedzieć że kuleje model jazdy. Jeździ się łatwo w ogóle nie czuć ciężaru pojazdu. Grafika zachwyca tylko na replayach bo w czasie jazdy nie jest już tak super. Wszystko się świeci nawet piasek kole w oczy. Gram 1024x768 aax2 wszystko na ultra/high tylko cienie mam na medium i śmiga mi powyżej 27fps :D . Jak odpaliłem wszystko na maxa było 3 fps. Każda zmiana w opcjach grafiki wymaga restartu dema inaczej zmiany nie zadziałają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Gram 1024x768 aax2 wszystko na ultra/high tylko cienie mam na medium...

a właśnie mam pytanie bo jak ja chce ustawić np coś na medium a cienie na na low to ustawia mi sie od razu wszystko na medium i aax4 jak chce zmienic na aax2 to znow mam wszystko na low automatycznie a ja chce z osobna poustawiac wszystko ale sie nie da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Eee... Sory ale nie mogę tego zostawić bez komentarza :). No faktycznie jest co podziwiać te krzaki, drzewa i kamienie na low wyglądają świetnie... grafika roku, prawie jak w crysis. Next Gen?... no tak każdy ma swój świat i swoje zabawki :)

Mam podobnego sprzeta jak kolega wyzej. Daj cienie na low , 1024x768 i lepsze detale. Smiga na 7600 bez problemow.

 

Gra jest denna , nie bede powtarzal sie kolejny raz. Model jazdy? Brak. Zenada trwajaca nieustannie od czesci 02 , ale jeszcze do 04 gralo sie w miare. W to nie da. Widok z kokpitu jest ok ale sterowanie jest tragiczne. Jakby ktos walil w auto w bok...Porazka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

A mi sie podoba :D zawsze byłem za CMR, bo jest to najlepsza symulacja na PC.

Sterowanie jest super, zwłaszcza podczas niewielkich wzniesień na drodze ( odrazu kułka zaczynają się ślizgać ).

Niestety u mnie ledwo chodzi na 800x600 i medium, ale zauważyłem, że po podkręceniu grafy fps idzie w gure :D

Może uda mi się to jakoś ustawić i będzie miodzoio.

 

Proszę was o więcej optymizmu co do tej gry, i nie zapominajcie o tym że to tylko "beta"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1280x1024 fsaa 4x/full

 

SUBARU IMPREZA:

2007-05-26 07:25:25 - DiRTDemo

Frames: 2947 - Time: 74214ms - Avg: 39.709 - Min: 30 - Max: 49

 

MITSUBISHI LANCER:

2007-05-26 07:27:26 - DiRTDemo

Frames: 2964 - Time: 65083ms - Avg: 45.542 - Min: 37 - Max: 53

 

BUGGY:

2007-05-26 07:29:10 - DiRTDemo

Frames: 2083 - Time: 52493ms - Avg: 39.681 - Min: 33 - Max: 46

 

ogolnie gierka wyglada ladnie, ale nic specjalnego :|

procek @ 3.4

pamiec @ 850

gfx @ 648/1000

Edytowane przez -mess-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie podoba :D zawsze byłem za CMR, bo jest to najlepsza symulacja na PC.

Hehe, a to dobre, najpierw poszukaj w słowniku słowa "symulacja", a pozniej takie brednie wypisuj, pozniej załatw sobie Richard Burns Rally i sprawdz co to znaczy symulacja.

 

 

Wracajac do tematu, pogralem troche na X360 u kumpla:

 

- graficznie jest bardzo ładnie, model zniszczen jest swietny,

- model jazdy to tragedia, nawet jak na arcade (dodam, ze lubilem np. Colina 5), tak jak ktos juz napisal "samochod na szutrze chamuje jak bolid F1 na asfalcie".

- ogolnie lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mi demo zawiesza komputer podczas uruchamiania.

 

Zna ktoś rozwiązanie ?

Konfig jak w podpisie Win XP.

 

Pozdrawiam.

Pewnie firewall coś blokuję i jest kicha, wyłącz powinno pomóc :) pzdr

 

BTW. Proszę o zaprzestanie porównań do RBR i pisanie, że CMR to symulacja :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRa jak narazie jest wysmienita :). Grafa na ultra +, 1280x1024 :). Wszystko na max, piekna grafika, podoba mi sie, jedyne co mnie gryzie w tej grze, to, ze kiedy bagaznik sie otwiera po rozbiciu to wystajaca trawa, widoczny kurz z przednich opon, lub kiedy ogladamy replay, i spadamy gdzies do rowu i staramy sie wyjechac stamtad, to kamera podarza za nami, lecz widzimy... pusta droge. Reszta spox ;]. Czekamy na full wersje ;]

 

EDIT: Zapomnialem dodac, ze fps'y nie spadaja ponizej 30 ;]

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciaglem Demko , odpalilem ..um

Graficznei cacy , w koncu ktos pomyslal ze bariery po bokach drogi tez mozna niszczyc :)

Ogolnie gierka graficznie chyba bije wszystko co do tej pory wyszlo w temacie wyscigow

niestety jezdzi sie troche dziwacznie :/

Wszystko na max z tym ze 1024x768 z AAx2 wyglada cacy fps nie spada ponizej 30fps

zaraz pokombinuje z ustawieniami bez AA tak zeby smigalo powyzej 40fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem, odpaliłem i co widzę 11 do 17 fps podczas wyścigu. To już się w pale nie mieści :damage_wall:

 

Sempron 2800@2300

1,5GB RAM

7900GS 630/725 (zimą 640/735)

 

detale na ultra high, multisampling x4 1024x768

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Ściągnąłem, odpaliłem i co widzę 11 do 17 fps podczas wyścigu. To już się w pale nie mieści :damage_wall:

 

Sempron 2800@2300

1,5GB RAM

7900GS 630/725 (zimą 640/735)

 

detale na ultra high, multisampling x4 1024x768

A co Ty sie spodziewales po takim sprzecie :blink: Edit - ma ktos normalnego linka, z ktorego idzie pelnym laczem i nie musze sie rejestrowac ?? Bo strasznie mnie ciekawi jak to bedzie mi chodzic i czy rzeczywiscie jest tak jak mowicie. Edit - dobra, jest na gameshellu. Zobaczymy co ta gierka potrafi :) Edytowane przez laeskrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ty sie spodziewales po takim sprzecie :blink: Edit -

przestań głupoty wypisywać,

 

niby..

Sempron 2800@2300

1,5GB RAM

7900GS 630/725

 

..to juz kompletny złom? człowieku tu chodzi o optymalizacje kodu-dzis rzadkość w grach PC

 

na takim sprzecie gra powinna hulać bez problemu.

Problem tkwi w ludziach tworzacych takie pomyłki, mistrzowie kodu sa z nich tacy jak z koziej [gluteus maximus] trąbka

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowie siedza na optymilizacju kodu do konsol,a na PC robia pod sprzedaz sprzetu,zalosna prawda.

Tak tylko, że ta gra nie działa zadowalająco ani na x360, ani na 8800 GTX.

 

Pozwolę sobie zacytować post mess-a

1280x1024 fsaa 4x/full

 

SUBARU IMPREZA:

2007-05-26 07:25:25 - DiRTDemo

Frames: 2947 - Time: 74214ms - Avg: 39.709 - Min: 30 - Max: 49

 

MITSUBISHI LANCER:

2007-05-26 07:27:26 - DiRTDemo

Frames: 2964 - Time: 65083ms - Avg: 45.542 - Min: 37 - Max: 53

 

BUGGY:

2007-05-26 07:29:10 - DiRTDemo

Frames: 2083 - Time: 52493ms - Avg: 39.681 - Min: 33 - Max: 46

 

ogolnie gierka wyglada ladnie, ale nic specjalnego :|

procek @ 3.4

pamiec @ 850

gfx @ 648/1000

@laeskrad

Jak dla mnie na takim kompie średnio 40 klatek i 30 minimalne to jest szczyt bezczelności w postaci wydania tego dema.

 

/z tego co słyszałem to na Xbox 360 działa 100%plynnie bez żadnych przycinek.A ta gra wygląda jak kupa ,obrzydliwy blur i inne swiecidełka :lol2:

Na x360 działa podobnie jak na kompie u messa widać spadki fps, a 50 fps to raczej nie osiąga chyba, że w menu. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Tak tylko, że tak gra nie działa zadowalająco ani na x360, ani na 8800 GTX.

Na 8800GTS i GTX chodzi zadowalajaco

@His - sprzet bylby dobry, gdyby nie ten proc dwuletni :P Jak Sandiego 3700 to za malo a co dopiero zabytkowy sempron nie nadajacy sie do dzisiejszych gier nawet na low. Dzis tylko C2D. Taka prawda. Sam musze zmienic tego spowalniacza 8800gtsa, ale poki co to grafa mi troche nadrabia.

Edytowane przez laeskrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Na 8800 to gra powinna pływać, a nie chodzić "zadowalająco".

Poza tym nie ma sie co uszkiwać, 7900gs do ULTRA HIGH? Panie, z czym do ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko, że ta gra nie działa zadowalająco ani na x360, ani na 8800 GTX.

/z tego co słyszałem to na Xbox 360 działa 100%plynnie bez żadnych przycinek.A ta gra wygląda jak kupa ,obrzydliwy blur i inne swiecidełka :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wcale nie chodzi zadowalająco na g80, o pływaniu nie wspomnę :D Mam w sumie najsłabszą grafę z rodziny, ale do rzeczy... Ustawienia w których TDU śmiga tzn. wszystko na maks. w grze + 4xAA i 16xAF (ze sterów) i rozdziałka 1440x900 ta gra z cieniami na high (ultra się kaszani) chodzi żenująco i spadki do 20fps to normalka (chociaż tylko tam wstępnie testowałem) :D Ogólnie może GTX coś potrafi (w co wątpię), bo dla mnie płynność to grubo powyżej 40fps, a płynięcie obrazu zaczyna się od 60fps :) Smutne, ale prawdziwe chcesz grać w coś na kompie z ładnym obrazem płać! I to słono :D pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Witam,

mi demo zawiesza komputer podczas uruchamiania.

 

Zna ktoś rozwiązanie ?

Konfig jak w podpisie Win XP.

 

Pozdrawiam.

Tak, zakup normalnej karty graficznej a nie jakies 7100 nadajacej sie do biura. Przetestuj na tym 6800gt (jesli ja jeszcze masz) i dobrze ja podkrec, po czym wylacz cienie. W ogole po co cienie w grach wlaczac na high :P Edytowane przez laeskrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko, że ta gra nie działa zadowalająco ani na x360, ani na 8800 GTX.

nie wiem jak z tym czyms dziwnym bo nie probowalem ale przy wyscigu subarynka i lancerem dziala fantastycznie na x360 Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na xO jedyne zauważalne spadki fps są w wyścigu buggy'im. Reszta, jak pisze kucyk jest nonstop płynna, nie jest to stała ramka 60fps ale uczucie prędkości towarzyszy przez cała rozgrywkę.

 

Na moim desktopie w sensownej rodzielczości (od 1440x900 wzwyż, panel 22") i z AAx4 jest mocno średnio i gra się _mniej_ komfortowo, niż na xO. Wiadomo, x2@2.9GHz to cpu, które niecałkowicie nadąża za g80 gtx, ale i tak jest to sprzęt kosztujący tyle, co 3-4 xO. A efekty jakie są, każdy widzi.

 

Tak jak napisał ali- do komfortowej gry w nadchodzące tytuły na PC w max. detalach + eye- candies potrzebne będzie SLi, czy kogoś to boli, czy też nie.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUBARU

1280x1024 Detale ULTRA cienie MEDIUM:

Min - 17 Max - 25 Avg - 21

a64 2.5hgz+-

No to porownanie co daje procek i podkrecona grafa

2007-05-26 17:09:16 - DiRTDemo

Frames: 2371 - Time: 86200ms - Avg: 27.505 - Min: 17 - Max: 64

max fps ponad dwukreotnie wyzszy

gra pod vista sredni fps 5klateczek mniej.

 

Ustawienia w jakich gram gra moim zdaniem wyglada spoko i w miare plynnie chodzi

1280x1024 2x AA 16x AF Detale LOW cienie MEDIUM:

SUBARU : Min - 24 Max - 37 Avg - 30

2007-05-26 17:20:28 - DiRTDemo

Frames: 2933 - Time: 69834ms - Avg: 41.999 - Min: 23 - Max: 118

 

ustawienia medium 2xAA 16xAF 1280x1024

2007-05-26 17:26:31 - DiRTDemo

Frames: 2407 - Time: 77635ms - Avg: 31.004 - Min: 22 - Max: 71

proc i podkrecenie daje skok z low na medium

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...