Skocz do zawartości
Neo_x

Colin Mcrae Rally: Dirt

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem (nadal mam) ten sam problem co niektórzy z Was. U mnie jak pisałem wcześniej pojawia się czarny ekran i nic, zero komunikatów itd. po chwili pociskam spacja, alt, i windows i jakoś dziwnym trafem odpala się menu i gra działa.... Pokombinujcie może też pomoże:-)

 

ps. inna sprawa czy warto?...

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra zapowiada sie rewelacyjnie. Odpalilem ja na A64 2.6 ghz, 1gb ram i Gf 6600. Nawet na low nie uzyskalem odpowiedniej ilosci klatek na sekunde do komfortowego grania. Z ciekawosci jednak odpalilem gre z wszystkimi efektami na high. Wiadomo zobaczylem pokaz slajdow, ale grafika jest przepiekna, szczegolnie widac to na powtorce. Wypadajaca trawa z buksujacych kol - ssie :) Czas zainwestowac w lepsza grafe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest jakaś powalona między ustawieniami ULTRA a LOW jedynie różnica jest widoczna w liczbie FPS. Nie miałbym nic przeciwko temu żeby w CYSYIS"ie coś takiego było z tym że crysis wygląda jak wygląda a DIRT to kupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest jakaś powalona między ustawieniami ULTRA a LOW jedynie różnica jest widoczna w liczbie FPS. Nie miałbym nic przeciwko temu żeby w CYSYIS"ie coś takiego było z tym że crysis wygląda jak wygląda a DIRT to kupa.

szanowny kolega to, albo cos ze wzrokiem, albo sprzetem ma jak nie widzi roznicy pomiedzy LOW, a ULTRA ;P

 

Dołączona grafika

 

jak tak ma wygladac "zlozonosc" Crysis to ja podziekuje ;)

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaaaa.... ale się uśmiałem. Dobrze wygląda ten buggy po prawej. :D

W gruncie rzeczy to ta gra wygląda jak żadna inna tego rodzaju więc jechanie po grafice jest spowodowana tylko i wyłącznie tym jak ona chodzi na kompach. Może jeszcze coś dadzą radę z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie ten colin wyglada jak swego czasu xpand rally, ten wszedobylski bloom mnie rozpie...la ;) dlaczego to sie tak niektorym podoba? czy nie ladniej by wygladaly ostre jak zyleta tekstury i do tego piekny MOTION blur (podkreslam slowo motion) jak w tdu. Na replayach kamera skierowana w bok samochodu pedzacego posrod drzew na ktore dziala motion blur, no cos pieknego. A tu mamy lsd blur

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tak jest blur , bloomy , lejące się shadery i inne cuda wianki robią większe wrażenie niż super textury. Ale do textur na samochodzie nie można się przyczepić , jedynie mnie wkurza mało szczegółowy asfalt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie ten colin wyglada jak swego czasu xpand rally, ten wszedobylski bloom mnie rozpie...la ;) dlaczego to sie tak niektorym podoba? czy nie ladniej by wygladaly ostre jak zyleta tekstury i do tego piekny MOTION blur (podkreslam slowo motion) jak w tdu. Na replayach kamera skierowana w bok samochodu pedzacego posrod drzew na ktore dziala motion blur, no cos pieknego. A tu mamy lsd blur

Ostre jak żyleta to były w Flatout'cie 2 ;d.

 

U mnie jak u każdego demo chodziło fatalnie. Dało sie grać na medium (z particlami na high aax4iafx8) ale nie w buggy. W buggy to miałem 10 fps po starcie i tak przez 15 sec wyścigu az sie stawka nie rozrzedziła :lol:. Mnie tam oprócz braku jakiejkolwiek optymalizacji dobijał modlel jazdy. Bardzo sredni nawet jak na arcade i własciwie tylko z kokpitu da sie jeździć jakotako. Najlepsze są hamulce :lol:. WTF is this z 100 z hakiem hamuje na szutrze w 1s ? ;0. Nawet jak poprawią działanie gry (raczej nie ma co marzyć) to i tak z tym modelem to ja sobie daruje tego Colina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos z posiadaczy 7900gs zrobic test SUBARU w ustawieniach 1152x864 LOW cienie MEDIUM 2x AA 8x AF

Moj wynik to Min - 26 Max - 46 Avg - 37

Ja dam ci porownanie na innym procku i podkreconej grafie tez 8600GT

2007-05-28 03:35:28 - DiRTDemo

Frames: 2910 - Time: 60000ms - Avg: 49.500 - Min: 41 - Max: 58

 

ustawienia 600/1600

2007-05-28 03:18:23 - DiRTDemo

Frames: 3951 - Time: 97378ms - Avg: 40.573 - Min: 35 - Max: 49

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bylo czy nie, bo nie chce mi sie wszytskiego czytać , ale demo lepiej chodzi na moim kompie z siga, niż na drugim kompie[K2]: E4300@3ghz, 2gb ram, x1950pro, aż sie zdziwiłem.

Na K2 gdy ustawiłem 1024, wszystko ULTRA było może ze 2fps, u mnie jest jakieś 15. Po podkreceniu może jakoś by i chodziło.

 

Karty bez oc. Gra chyba bardziej optymalizowana, pod Nvidie, bo obie karty są mniej wiecej szybkie jednakowo.

 

Aha sterowanie kompletnie skopane.

Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są hamulce :lol:. WTF is this z 100 z hakiem hamuje na szutrze w 1s ? ;0.

Też miałem o tym wspomnieć :D Zakrętu to ni groma nie przejedziesz poprawnie na klawie bo heble trzymają jak głupie i kto to widział taką przyczepność na szutrze ? z czymś takim to nawet po ścianach można jeździć a przecież nie oto chodzi O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zassałem, zainstalowałem, pograłem 10 minut (więcej czasu brak)

na ustawieniach 1280/1024 wszystko na medium, blur wyłączony, fraps pokazywał (przy lancerku) średnio 50fps (nie jest źle), przy buggy spadało do 30paru fps, po\óźniej nagram filmik i więcej potestuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cieniami Ultra na Ati X19xx jest cos niezle skopane. Wczoraj sie bawilem troche, bo wyszly nowe stery i roznica pomiedzy a High a Ultra nie widoczna, a roznica prawie 30fps!! Mistrzowie kodu roxuja ;) ...a moze coxuja?? ;)

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cieniami Ultra na Ati X19xx jest cos niezle skopane. Wczoraj sie bawilem troche, bo wyszly nowe stery i roznica pomiedzy a High a Ultra nie widoczna, a roznica prawie 30fps!! Mistrzowie kodu roxuja ;) ...a moze coxuja?? ;)

dokładnie zgadza sie na Conroe @ 3ghz, 2gb ram, x1950pro asusa na ULTRA było ze 3fps, na HIGH 30fps :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Na Microsoft Steering Wheel na X360 jeździ się kosmos !

No to możesz się tym pochwalić w dziale konsole.

 

Dymek ja gram na innym Logitechu i jest dobrze ale trzeba mieć powyżej 30FPS w ogóle żeby czuć samochód. Force Feedback jest taki sobie pomijając sterowanie które jest bardzo proste i nie wymaga walki z kierownicą. Przyjemność z jazdy jest ale do porządnego FF i dobrego czucia podłoża jak w RBR tej grze baardzo daleko no ale to jest Arcade więc nie ma co porównywać. Wole jednak tytuł takie jak RBR czy CRC gdzie momentami trzeba mocno walczyć z kierownicą i doskonale czuje się każde koło Tobie kucyk też polecam w to zagrać wtedy przekonasz się co daje FF.

 

Kucyk jest ale bardziej przypomina vibration feedback niż FF z prawdziwego zdarzenia.

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to możesz się tym pochwalić w dziale konsole. Ale czy taki kosmos? Nawet FF ta gra na xboxie nie ma :wink:

 

Dymek ja gram na innym Logitechu i jest dobrze ale trzeba mieć powyżej 30FPS w ogóle żeby czuć samochód. Force Feedback jest taki sobie pomijając sterowanie które jest bardzo proste i nie wymaga walki z kierownicą. Przyjemność z jazdy jest ale do porządnego FF i dobrego czucia podłoża jak w RBR tej grze baardzo daleko no ale to jest Arcade więc nie ma co porównywać. Wole jednak tytuł takie jak RBR czy CRC gdzie momentami trzeba mocno walczyć z kierownicą i doskonale czuje się każde koło Tobie kucyk też polecam w to zagrać wtedy przekonasz się co daje FF.

powaga nie ma? cholera, widocznie muszę mniej pić, bo jak grałem to mi ręce strasznie latały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...