Skocz do zawartości
Neo_x

Colin Mcrae Rally: Dirt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andare

Sprawiłbym sobie tą gierkę. Niezła rozrywka.

Tylko, że demko żałosnie chodzi na radziu. Chyba, że to wina Visty :(

To nie wina visty ani radzia, tylko skopanej gry. W ogole to zauważyłem, że nawet na low sa przycięcia. Na karcie GF8800, to już zakrawa na paranoje. Największy bezsens jest taki, że na planszach, gdzie nie ma kolesi to moge grać spokojnie na ultra w 1280x1024 :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakiej kamery gracie, bo ja mam ustawioną na zderzaku ?

Ja zawsze, obojetnie jaka wyscigowk, gram jak najdalej - widok z tylu auta, ze widze caly samochod, nie wiem jakos wydaje mi sie najlepsza we wszystkich typach wysciigowek :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danywatt

Jak to Ci chodzi (z kamazami i ogólnie w wyscigu z innymi samochodami) ? U mnie nie dało sie praktycznie jeździć buggy w demie (niezależnie od ustawień). Czy w fullu jest lepiej ? :P.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danywatt

Jak to Ci chodzi (z kamazami i ogólnie w wyscigu z innymi samochodami) ? U mnie nie dało sie praktycznie jeździć buggy w demie (niezależnie od ustawień). Czy w fullu jest lepiej ? :P.

Wyścigi z innymi samochodami to dla mnie tragedia (18fps) detale medium widok ze zderzaka.

Między demem a full nie ma żadnej różnicy w przyroście klatek na sekundę.

Sprostowanie - zdjęcie tego Kamaza nie było robione przeze mnie.

Edytowane przez danywatt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wyścigi z innymi oponentami fps min 32 ponizej tego nie schodzi a zazwyczaj jest ok 39 fps

 

zapewne jest to wina ze macie 1 rdzeniowe proce i sie nie wyrabiaja i tyle

na jakich detalach?i rozdzialka jaka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wyścigi z innymi oponentami fps min 32 ponizej tego nie schodzi a zazwyczaj jest ok 39 fps

 

zapewne jest to wina ze macie 1 rdzeniowe proce i sie nie wyrabiaja i tyle

Ta gra to jakaś ciężka żenada

 

Proc@2,9 grafa@xtx rozdziałka@1024 wszystko na medium

 

Na planszach gdzie nie ma przeciwników można grać. Ale na planszach z przeciwnikami na identycznych ustawieniach jest SLIDESHOW nawet gdy przeciwnicy są niewidoczni (jadą na dalszych pozycjach)

 

"codemasters" .... :lol2:

 

żenua .... :mur:

Zapewne nie dlatego :?

 

Dopiero zejście na 800x600 daje możliwość grania w wyścigach z oponentami. Wtedy jest płynnie ....

 

--------------------

 

IMO kod gry jest tak spaprany że nawet mocne procki i grafy nie są w stanie tego ukryć ..... :mur:

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi screeen z liczbą fps'ów kiedy jadąc jakiś terenowy wyścig masz przed sobą dużą liczbę przeciwników .....

patrząc w wasze sygnatury to Rav85 ma znacznie mocniejszy sprzęt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrząc w wasze sygnatury to Rav85 ma znacznie mocniejszy sprzęt ;)

Masz rację, to inna klasa wydajności

 

Ale z czego wynika, że płynnie można grać gdy jedzie się samemu a horror zaczyna się gdy jedziesz z przeciwnikami? Nie przypominam sobie żadnej ścigałki, w któej byłaby podobna sytuacja :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, zagrałem w Colina Demo i stwierdzam, że ta gra to kupa :-|

 

Ok ok, wszystko piekne i ładne (nawet na medium jest super), muzyka podpasowała, zniszczenia super, o tyle model jazdy to jakas kpina :-| Jeszcze jak jechałem subaru to było w miarę w miarę ok, ale jak wziąłem wyścig buggy... tragedia. Jakbym po lodowisku jeździł. Nie mam w ogóle kontroli nad pojazdem, mimo ze mam kierownice (momo). Tak jakby samochód olewał prawa fizyki, 0 tarcia, 0 docisku. Nawet we Flatout 2 bardziej "czułem" auto. Mimo że buggy waży pewnie z 1 tonę, to czuję jakbym jechał gokartem po lodowisku :-| Wyobrazam sobie jak mają ci, co muszą się użerać na strzałkach.

 

Duży krok wstecz jeśli chodzi o fizyke. Duży krok naprzód, jeśli chodzi o grafikę i zniszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a czy granie na klawie czy kierownicy ?

Ja mam kiere Logitech Wingman Formula Force GP i nie potrafie skonfigurować osi gazu i hamulca. Gdy nacisnę i puszczę pedał hamulca to staje i od razu jedzie do tyłu i tak samo jak puszczę gaz a jak trzymam gaz to jedzie do przodu na full gazie.

Wiecie może co z tym zrobić ?

 

 

Dobra, działa :) Skalibrowałem kierownice pod XP i działa :)

 

A mógłby mi ktoś powiedzieć jakie ma ustawienia, np. steering saturation itd. bo nie da się jeździć :|

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ rav85

i najmniej klatek jakie zobaczyles na ekranie to ...?

na starcie ile masz? najmniejsza liczba, nie wierze ze nie bylo ponizej 25...

chyba ze u mnie ta vista x64 daje tak w ...

Edytowane przez Blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...