Skocz do zawartości
Neo_x

Colin Mcrae Rally: Dirt

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 8800gts640Mb i nie moge ustawic cieni na ULTRA. Ustawie na ULTRA, gra zapisze profil, po czym cienie wracaja na HIGH. wszystkie inne ustawienia mam na HIGH. Gra jest spatchowana. Wie ktos w czym tkwi problem?

W grze srednio 40FPS przy rozdzialce 1280x1024, AAx4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, nie chce mi działać demo DiRTa na sprzęcie z podpisu. Wszystko się normalnie instaluje, ale jak włączam grę to nawet nie ruszy, tylko czyta przez chwilę dysk i po 5 sekundach wyskakuje komunikat windowsa z raportem o błędach (WYŚLIJ / NIE WYSYŁAJ). Próbowałem zainstalować demo od nowa i nic. Wgrałem nowsze stery od nVidi i nic. Wie ktoś o co chodzi?

 

Aha - na nie kręconym sprzęcie jest tak samo.

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, nie chce mi działać demo DiRTa na sprzęcie z podpisu. Wszystko się normalnie instaluje, ale jak włączam grę to nawet nie ruszy, tylko czyta przez chwilę dysk i po 5 sekundach wyskakuje komunikat windowsa z raportem o błędach (WYŚLIJ / NIE WYSYŁAJ). Próbowałem zainstalować demo od nowa i nic. Wgrałem nowsze stery od nVidi i nic. Wie ktoś o co chodzi?

 

Aha - na nie kręconym sprzęcie jest tak samo.

 

witam, sprawdź:

 

-czy firewall nie blokuje. Dirt wymaga połączenia internetowego do czegoś tam.

-jakiego masz antywira lub pakiet AV-FW?

-sprawdź aktualizację zabezpieczenie do tej gry

-windows update.

-zajrzyj na forum codemasters....

-sprawdź firmware do napędu DVD...

 

...

 

ogólnie bardzo kapryśna gra, obstawiam problem z Starforcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- firewall nie blokuje

- antywira mam Kasperskiego, ale wyłączałem go i nic to nie daje

- akutalizacje windowsa mam wszystkie

- ale napęd DVD nie ma chyba z tym nic wspólnego, bo przecież ja próbuję odpalić najzwyklejsze DEMO, z dysku :wink:

- ze Starforcem też nie wiem, czy może być jakiś problem, skoro to tylko demo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- firewall nie blokuje

- antywira mam Kasperskiego, ale wyłączałem go i nic to nie daje

Witam w klubie.

Też miałem Kaspersky Internet Security i musiałem go odinstalować. Pytałem na ich forum, jak zmusić te dwa programy do działania razem ale nie nikt nie znalazł rozwiązania. Kapersky zwrócił kasę bo oddałem go.

Daj znać

 

ps. swoją drogą, czy przy instalacji nie krzyczał Ci o instalacji czegoś podejrzanego?

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Dirtem :/ komp z podpisu, Crysis śmiga bez problemu w 1024x768 na modzie Ultra-High, wszystko poza tym bez problemu idzie na max detalach w 1280x1024 (taki monitor...),

odpalam Dirta w 1024x768 na niskich detalach a tam co chwile przyhacza :( użyłem HDR Tweakera i praktycznie to samo... A na początku, tuż po instalacji chodził płynnie na 1280x1024 i max detalach... O co tu może chodzić? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patch 1.2...

poddaje się, instalka na nowo, stery 169.21 nvidii i 169.09 inno3d (z kartą były), 800x600 poniżej medium ustawiony i i tak się tnie... :[

 

P.S.

w wyścigu co parenaście metrów przejechane lekka przycinka, ale nawet menu się tnie... ja już nie mam siły do tego..

Edytowane przez Magic_LbN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, mam wielki problem z dirtem, pomozecie??

 

wszystko bylo ok, gierka chulala az milo, az tu wlaczam wczoraj wyscig i zwiecha! dzwiek leci dalej, da rade wyjsc do windowsa a obraz stoi. a miedzyczasie bawilem sie w podkrecanie karty (vmod). moze karta graficzna mi sie zepsula? dodam ze te zwisy wystepuja rowniez na niepodkreconej karcie. napiecia w zasilaczu wrecz wzorowe. o co chodzi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech ten ostatni Colin.Spośród wszystkich gier 2007 była to poza Crysisem najbardziej oczekiwana przezemnie gra i na niewielu innych grach tak bardzo się zawiodłem :sad: . Dla mnie ta gra może słuzyć jedynie jako benchmark bo poza piękną grafika nie ma nic innego do zaoferowania. Model jazdy czyli to co najważniejsze jest po prosttu żenujący :sad: pod względem realizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z tą grą. Wczoraj odrazu po instalacji ladnie dzialala, natomiast dzisiaj kiedy chce wlaczyc, to po kliknieciu na ikonke po paru chwilkach wyskakuje błąd dirt.exe i okno "wysyłaj / nie wysyłaj".... Nie mam pojecia czego moze to byc wina, bo wczoraj gra jeszcze działała. Jakies pomysly ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uporal sie juz ktos z problmem uruchonienia gry? przekopalem chyba caly net i nie znalazlem odpowiedzi na to pytanie. Przy uruchanianiu mam albo czarny ekran albo bład WYSYLAJ/NIE WYSYLAJ. Zainstalowalem patcha 1.2 najnowszego directX najnowsze stery od grafy i dzwieku wylaczylem calkowicie firewalla w usługach antywira nie mam no i brakuje mi tez pomyslow...;/

 

moj sprzet:

Athlon 64 3200+

GF 9600 GSO GALAXY

1,5 GB DDR1 400MHZ

tracer 500W

 

z tego co mi sie wydaje sprzet spelnia minimalne wymaganie wiec moze mi ktos doradzic co jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uporal sie juz ktos z problmem uruchonienia gry? przekopalem chyba caly net i nie znalazlem odpowiedzi na to pytanie. Przy uruchanianiu mam albo czarny ekran albo bład WYSYLAJ/NIE WYSYLAJ. Zainstalowalem patcha 1.2 najnowszego directX najnowsze stery od grafy i dzwieku wylaczylem calkowicie firewalla w usługach antywira nie mam no i brakuje mi tez pomyslow...;/

 

moj sprzet:

Athlon 64 3200+

GF 9600 GSO GALAXY

1,5 GB DDR1 400MHZ

tracer 500W

 

z tego co mi sie wydaje sprzet spelnia minimalne wymaganie wiec moze mi ktos doradzic co jest nie tak?

Z kontaktuj się z działem technicznym wydawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, mam wielki problem z dirtem, pomozecie??

 

wszystko bylo ok, gierka chulala az milo, az tu wlaczam wczoraj wyscig i zwiecha! dzwiek leci dalej, da rade wyjsc do windowsa a obraz stoi. a miedzyczasie bawilem sie w podkrecanie karty (vmod). moze karta graficzna mi sie zepsula? dodam ze te zwisy wystepuja rowniez na niepodkreconej karcie. napiecia w zasilaczu wrecz wzorowe. o co chodzi???

Mam to samo. Wersja z Patchem 1.2. Na początku przy 1.0 save przestał mi się uruchamiać - patch pomógł. Teraz gra w czasie wyścigu ot tak się zwiesza i dźwięk leci dalej.

 

W Gridzie nie mam takich problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że po śmierci Colina odpuszczą sobie nazywanie gry jego imieniem, a tu proszę taka niespodziewajka trochę bo myślałem, że będą szli w kierunku GRID-a 2, oczywiście jako miłośnik rajdów jestem zadowolony z takiego obrotu sprawy.

3, 4, 5 screen to widzę, że niezłą mieszankę szykują nam mistrzowie kodu.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...