Skocz do zawartości
Neo_x

Colin Mcrae Rally: Dirt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość HDR_o

Bo posiadacz PC ma taka mentalnosc: jak w grze nie ma trybu online, to znaczy, ze nie mozna grac z kims innym. Natomiast posiadacz konsoli nie moze zrozumiec, dlaczego w grach na PC nie ma split screenu.

Ja jestem posiadaczem peceta i nie moge zrozumiec czemu nie ma split screnu tylko biedny tryb online ktory wogole mi nie dostarcza przyjemnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo posiadacz PC ma taka mentalnosc: jak w grze nie ma trybu online, to znaczy, ze nie mozna grac z kims innym. Natomiast posiadacz konsoli nie moze zrozumiec, dlaczego w grach na PC nie ma split screenu. W przypadku Ryska sprawa wyglada nastepujaco: posiadacz XBoxa czy PS2 zaprosi kumpla do domu i beda jezdzic na zmiane, przygryzajac chipsami, orzeszkami ziemnymi czy czym tam jeszcze. A jak mu sie znudzi, to wejdzie na Live! (posiadacz XBoxa) i bedzie mial taka lige, o jakiej posiadacz PC moze tylko marzyc.

Ale rozumiem, ze to nie bedzie to samo, bo nizsza rozdzialka, kierownica wprawdzie z FF i od Logitecha, ale ze to konsola, wiec musza byc jakies uproszczenia, a na dodatek na 29" TV to nie to samo, co na 17" monitorze, szczegolnie jak sie siedzi pol metra od monitora na krzeselku zamiast 2 metry od TV.

Kaeres - ja rozumiem, ze masz alergie na konsole, ale to nie znaczy, ze kazdy produkt, ktory jest wydany na to i na to jest na PC lepszy. Rzeklbym nawet, ze w zdecydowanej liczbie przypadkow to wlasnie produkt konsolowy jest lepszy i bardziej dopracowany, ale nie chce wywolywac nowej wojny.

Bo graficznie to mi nie wmowisz, ze RBR wyglada lepiej na PC niz na konsolach, a juz na 100% nie wyglada lepiej niz na XBoxie. Poza rozdzialka. Ale czy rozdzialka w tym tytule decyduje o czymkolwiek?

Nie, alergi nie mam :)

Przymierzam sie nawet do zakupu nextgena - pewnie PS3.

Nie wiedzialem, ze jest jakas liga RBR na Xboxa, musze sie widocznie jeszcze wiele dowiedziec w tej kwestii :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza rajdowka jest i bedzie RBR, i to sie raczej przez nastepne kilka lat nie zmieni.

 

HOWK i nic tego nie zmieni - chyba ze RBR 2 :wink:

 

są gusta i guściki :) rally sport 2 oraz WRC 4 w moim przekonaniu są lepsze. dynamika, grafika oraz sama miodność biją RBR na głowe :)

hmmm - kolega wogole ukonczył ryzego ryska?? ba- odpalał go choc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

HOWK i nic tego nie zmieni - chyba ze RBR 2 :wink:

hmmm - kolega wogole ukonczył ryzego ryska?? ba- odpalał go choc?

Jeden lubi kaszanke a inny owoce morza.

WRC ma miodu wiecej niz jakikolwiek Colin, jest tez od niego znacznie bardziej realistyczny, a z rajdowek na PS2 ma chyba najladniejsza grafike. Troche zrozumienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówicie o odgrzewaniu kotleta, jakby wzieli pomysły z takiego klasyka jak Rally Championship 99/2000 (ten z Martyną Wojciechowską w wersji PL) dodali ówczesną grafikę i cienieco od RBR z realizmu zapożyczyli gra byłaby czymś super. Symulatorem rajdowym, a nie arcade takim jak Colin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apos, oni tego nie zrobią, bo produkcja gier to biznes jak każdy inny i muszą trafic w gusta mas by zadowolić swoich udziałowców. Nie od dziś najlepiej sprzedają się kolejne części sprawdzonych tytułów, wystarczy popatrzeć na poczynania takich gigantów jak EA, Ubisoft.

Edytowane przez eryk1982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HOWK i nic tego nie zmieni - chyba ze RBR 2 :wink:

hmmm - kolega wogole ukonczył ryzego ryska?? ba- odpalał go choc?

 

ukonczyć nie ukonczyłem, w pewnym momencie mnie znudził.

 

wole zdecydowanie RS2, dynamika, fizyka i grafika jest fenomenalna, zdecydowanie lepsza od Ryśka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WRC ma miodu wiecej niz jakikolwiek Colin, jest tez od niego znacznie bardziej realistyczny, a z rajdowek na PS2 ma chyba najladniejsza grafike. Troche zrozumienia ;)

 

nie bardzo rozumiem Twą wypowiedz

 

ma sie jak kaszanka do krewetki uzywajac Twych porównań :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj piszecie ze colin taki kiepski i lipny... a jednak kazdy z Was w niego gral ;) i mysle ze grac bedzie ;) sam mam czasem takie napady by sobie zainstalowac jakas stara wyscigowke typu np: colin :) posmigac godzinke, dwie i odinstalowac :) a jak to sie znudzi to pozniej zainstalowac RBR i w to takze pograc chwile ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukonczyć nie ukonczyłem, w pewnym momencie mnie znudził.

 

wole zdecydowanie RS2, dynamika, fizyka i grafika jest fenomenalna, zdecydowanie lepsza od Ryśka :)

No dobra napisales ,ze wolisz RS2 > bog z toba. Dynamika nie mam porownania ,ale nie sadze zeby Rysiek byl tak zly. To czy gra jest dynamiczna zalezy glownie od kamery i zastosowanego FOV. Grafika. Rysiek mlody nie jest i wiadomo ,ze oprawa graficzna nie powala, choc jest gra wygladem najbardziej zblizona do reala i jak sie jezdzi po Japoni mozna odniesc wrazenie fotorealizmu (nie mowie o zwiedzaniu pobocza i doszukiwaniu sie pikseli tylko o szybkiej jezdzie). Wiadomo teraz wszyscy sikaja w majty jak im HDR swieci po oczach albo mamy grafike ala cukierek. Coz gusta i gusciki. Co do powyzszych stwierdzen to jeszcze mozna polemizowac uznac wyzszosc nowych tytulow itp ,ale co do stwierdzenia ,ze fizyka w rs2 jest fenomenalna i zdecydowanie lepsza od Ryśka to jakbys nazwal Maluch Racera godnym rywalem odnosnie fizyki z simami GPL, GTL itp. Ja wiem ,ze sie czasami mozna troche zapedzic w tym co sie pisze, ale ludzie!!! patrzcie co piszecie, bo to zakrawa o kpine :P

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak po co :blink: , przecież to logiczne, że na PCta też nowy colin wyjdzie :-| i miejmy nadzieję, że chłopaki powrócą do korzeni i będzie to godny następca 2 :rolleyes:

Ten drugi obrazek pewnie będzie na pudełku :) Wolałbym lancera bo subaru było, ford nawet 2 razy, citroen też był. BTW Ja też jestem fanem 2-ki ;] w 3 za bardzo się ślizgały, w 4 jeszcze bardziej a w 5 są nie skręcają a jeśli zaczynają to tylko dlatego że jest zakręt 180 stopni i lecisz na ręcznym.

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zapowiadają tylko na next-gen'y by ludziska kupowali konsolki do nowych gier. A jak przyjdzie czas to nagle okaże się, że wyjdzie i na pc. Tak troszkę pod publiczkę, że niby ukłon w kierunku graczy pc i jeszcze laury za to będą zbierać. Tak sobie myślę, że może odnosić się to również do innych tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zapowiadają tylko na next-gen'y by ludziska kupowali konsolki do nowych gier. A jak przyjdzie czas to nagle okaże się, że wyjdzie i na pc. Tak troszkę pod publiczkę, że niby ukłon w kierunku graczy pc i jeszcze laury za to będą zbierać. Tak sobie myślę, że może odnosić się to również do innych tytułów.

no wyjdzie na pc-ta (IGN)

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

gra prezentuje się nieźle :) wręcz zadziwiająco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pięknie rendery :) w sam raz na tylnią okładkę pudełka ;p

trzecia(może też pierwsza) fota wg mnie może przedstawiać gre, a nie render :-| , zaś druga wygląda podejrzanie B-)

 

ps

zobaczymy co pokaże rzeczywistości :)

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w końcu okaże się tak, że bedzie jak z Motorstorm ;] . Ale fajnie gdyby Code udało si.e wreszcie cos zrobić, jak nie fizyka to może będzie na co popatrzeć :P .

po dłuższym zastanowieniu :wink: też doszedłem do tego wniosku :lol2: , ale może tym razem się uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

trzecia(może też pierwsza) fota wg mnie może przedstawiać gre

Dla takich tekstur, jakie sa na ziemi, to potrzebowalbys pewnie z 4GB RAMu na karcie grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codies są mistrzami w upiększanu screenów, wystarczy popatrzeć na TRD3, na obrazkach kosmos w rzeczywistości nic nadzwyczajnego. Niemniej z miłą chęcią pogram sobie w demko, w końcu collin to mistrz arcade rajdówek na klawiaturę. Jednak jak ma sie kierownicę i odrobinę umiejętności to RBR rlz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Gra pewnie i tak będzie robiona na tym silniku co najnowsza Toca :razz: Więc grafika jak na screenach odpada. A Fizyka eee ja i tak na wiele bym nie liczył.

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla takich tekstur, jakie sa na ziemi, to potrzebowalbys pewnie z 4GB RAMu na karcie grafiki.

Taa a co zostanie na modele aut ,teren i sama fizyke :lol: Code niech juz lepiej zrobi na starym silinku a nie zachwyca nas jakimis renderami :)

 

2 im sie udala a w pierwsza czesc to gralem chwile jeszcze na PSX ;) Wyzej to juz odgrzewane kotlety i do tego nie do konca udane (Colin 3). Nie wiem po co to ciagnac. To tak samo jak z Fifa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...