Skocz do zawartości
Neo_x

Colin Mcrae Rally: Dirt

Rekomendowane odpowiedzi

Rajdowiec który zginął w helikopterze... chyba gorzej się nie da, przeżył ośke, WRC i nawet najbardziej śmiercionośna Grupe B którą odwołano z powodu ilości śmiertelnych wypadków a zabił go śmigłowiec.

Razem z sąsiadem wychowaliśmy się na grach serii Colin McRae Rally.

 

[*]

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniajac temat...

 

 

U mnie 5-7 fps daje sama zmiana kamery. Nie dosc, ze z tylu samochodu nic nie widac i sterowac sie nie da to na dodatek z nad maski lepiej chodzi.

W 1280 x4 ultra w trasach multi jest >40 wiec chyba dobrze, wiecej niz na trasach single z widokiem izometrycznym.

 

A co do wrazen z gry.

Przy widoku z nad maski (bo to moim zdaniem powala...) jest super miodna. Bardzo fajnie zrobione poslizgi, wreszcie nie ma poduszkowca, kontry trzeba zakladac konkretnie bo sie traci na szybkosci. Jeszcze jakby poprawili te heble, bo troche przesada.

Bardzo fajne sa "dziwne" samochody, fajnie wyglada fizyka zawieszenia.

Zrobilem z 20-25 procent i nie moge sie oderwac od tej gry...

 

ED. Jezeli u kogos gra nie wyciaga PRZYNAJMNIEJ 30 fps to taka osoba NIE MA PRAWA mowic czegokolwiek o fizyce gry. Odczucie predkosci miazdzy...

Edytowane przez Maciejp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie wydajności na Athlonach X2 - gra w trybach z przeciwnikami na torze (np. Rally Raid) wyraźnie mi tnie. Z początku myślałem że to kwestia grafy (gram na 1680x1050 AAx4 wszystko na maxa oprócz cieni, które są na High) ale po wyprzedzeniu wszystkich przeciwników (gdy żadnego już nie widzę) zaciachy wciąż są obecne - czyli tak jakby problemem był procesor (X2@2600MHz) - ta sama trasa jadąc samemu, oraz wszystkie trasy rajdowe (ew. te dwusamochodowe superstage) śmigają bez zarzutu... Czy C2D da mi wyraźny dopał? (znaczy się czy spadki fps znikną bo w pozostałych miejscach już mam komfort więc więcej fps nie potrzebuję...) Poeksperymentuję jeszcze z dźwiękiem bo mam ustawione DirectSound3D i DSP na maxa (teraz siedząc w pracy w sumie na to wpadłem... może to coś da). Nie chce mi się wierzyć żeby była aż tak duża różnica między X2 a C2D (znaczy się że różnica jest to wiem, ale żeby z 20fps zrobiło się komfortowe 40 to już nie bardzo mi się chce wierzyć). Planowałem przesiadkę dopiero na quada albo nowego phenoma i nie chce mi się teraz przesiadać na coś pokróju E2160@3GHz bo musiałbym z 500zł dołożyć zakładając że moje bebechy (CPU+MB+RAM) bym za 500 puścił, a dużej różnicy raczej bym nie odczuł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede sie rozpisywal na temat roznicy miedzy x2 a c2d bo wiadomo ze intel szybszy.

Ja na sprzecie z siga odpalam gre 1440x900 reszta ustawien jak u ciebie i nic mi nie tnie:)

Start przy wyscigu baggy gdzie widac wszystkich oklo 30 fps, jak wyprzedze to rosnie:) tak do 40-45

Sprawdz w rozdzialce mojej jak to u ciebie wyglada:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej gierce każdy mhz na cpu jest na wage złota :wink: , jak więcej nie wyciągniesz z tego x2 to kupuj c2d. Z tego co testowałem na rajdzie z przeciwnikami , to przy 2ghz nie grywalnie , dopiero od 2.9-3ghz gierka staje się w pełni płynna , a przy samotnym rajdzie wiadomo gierka płynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no na 2GHz to nawet nie mam zamiaru sprawdzać jak to chodzi ;) (w sumie nie wiem czy poza pierwszym uruchomieniem mój proc kiedykolwiek zaznał takiej częstotliwości :P) Spróbuję go trochę podgonić - na początku dawał się uruchomić na 2.9 ale teraz to już ledwo 2.7 stabilnie działa (a jakiś za wielkich vcore na AC nie mam zamiaru dawać..) więc wielkiego sukcesu nie przewiduję. Sprawdzę jeszcze czy zmniejszenie jakości dźwięku (który notabebe jest badziewny) i ustawień DSP nie pomoże... Liczyłem ze z obecnym sprzetem do Phenoma za rozsądne pieniądze doczekam, ale widzę że bez jakiegoś taniego Pentium DC albo C2D się nie obędzie... Tak czy siak dzieki za pomoc

Edytowane przez SikohR78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu bym pogral w Dirta ale oczywiscie znowu sejwy mi pdly a 3 raz tej gierki nie chce mi sie przechodzic... oczywiscie mam pacza 1.2 ktory "niby" rozwiazuje problem z tymi sejwamy.

 

Sciagalem z neta jakies 100% sejwy ale one mi nie działaja, czy znalazła by sie tu jakas dobra dusza i wysłała na jakis serwer dzialajace savy ?:P chyba ze jest jakis magiczny sposob naprawy tych sejwow ?

 

z gory dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff - jednak odzyskałem odrobinę wiary w mojego Antka... zmieniłem ustawienia dźwięku na OpenAL i DSP=off - zaciachy zniknęły jak ręką odjął - fpsy nie są oczywiście za wysokie, ale generalnie da się grać - na oko min 25-30 fps przy dużym ruchu - chociaz FRAPSem nie sprawdzałem (zresztą nie lubię FRAPSa bo sam kradnie kilka klatek co przy relatywnie niskim frameracie może dac duże przekłamania) - na poprzednich ustawieniach dźwięku (DirectSound3D, DSP=high) praktycznie było niegrywalnie... Niemniej jednak trzeba się rozejrzeć za lepszym procem ale chyba wstrzymam się do nowych Quadów na Penrynie lub Phenomów... niech tylko trochę okrzepną na rynku to się cosik wybierze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z oryginalną wersją gry Colin:DIRT. Po kliknięciu na ikonę wywala błąd nic nie mówiącej treści i wysyła raport. Jak wiadomo, gra jest zabezpieczona Starforcem i po instalacji oraz po patchowaniu wymaga resetu. Nie działa w wersji 1.1 jak i 1.2. Nie pomaga zmiana sterów 169.21 na 169.28 ani zmniejszenie akceleracji DX. Tryb "safe mode" w Dirt też nie działa. W sumie to już mi brakuje pomysłów bo kiedyś na tym samym sprzęcie działała i po formacie przestała. Domyślam się, że tytuł jest mało popularny ale może ktoś zna rozwiązanie. Internet już przekopałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walczę dalej. Wyłączenie X-Fi nic nie dało. Gra się wysypuje po sprawdzeniu zabiezpieczenia Starforce. Dla testu zainstalowałem GT Legends, także na tym syfie i działa. Teraz próbuje jakiś cudów z sieci ale wątpię żeby się udało.

BTW: witamina z GCW też nie działa....

 

winnym okazał się Kaspersky Internet Security. Pomaga tylko odinstalowanie go... Co za shit.

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem w Colin McRae DiRT wersja Demo - jak wjadę w bandy z reklamami to pojawiają się na nich dziwne błędy

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

spotkał się może ktoś z Was już z czymś takim ?

 

Na pewno nie jest to wina karty graficznej ani też sterowników do niej wiem to na 100% bo sprawdzałem to na zupełnie innej karcie a mianowicie Gainward Bliss GeForce 8800 GTS 320MB i problem też występuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

signap, nie wiem czego oczekujesz z procem o takim taktowaniu, szczególnie w colinie.

 

podkręć procesor(przede wszystkim), grafike, dokup 1GB ramu - co jest wydatkiem zaledwie 70zł, później wróć i opisz przeżycia :lol2:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawie spelniam zalecane

 

Recommended Requirements

Intel Core 2 Duo @ 2.66Ghz or Athlon X2 3800+

1GB RAM

GeForce 7800 or Radeon X1800 or better

 

a dziwie sie ze musialem grac na LOW z wylaczonymi opcjami i w roz 640

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...