Skocz do zawartości
Neo_x

Colin Mcrae Rally: Dirt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ludwiczek

widok ze srodka biedny jak zawsze, no ale trudno, powoli pryska sen jaki zasponsorowaly nam renderowane screeny :-P

Lepsze i to od widoku na deskę rozdzielczą w ostatnich Tocach

 

@Przemol^N wiesz co tu bym się nie zdziwił Codemasters lubiło nas karmić renderami z TOCA 2 i TOCA3 :wink: Z Toca 3 prawie każdy screen był upiększany a po zagraniu w demo wszyscy się zastanawiali czy to na pewno ta sama gra.

http://www.gamespot.com/pc/driving/tocarac...dex.html?page=4 No chyba, że według Ciebie te screeny zwłaszcza wypadki Ferrari i formuły nie są renderami :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak... skasowałem ten post co nie potrzeba.

 

widok ze srodka biedny jak zawsze, no ale trudno, powoli pryska sen jaki zasponsorowaly nam renderowane screeny :-P

Pisałem wcześniej o "symulatorze" toyoty, który to był na amigę... i tam był pełen wypas. Błoto na szybie, widok z kokpitu, wycieraczki, manualna skrzynia biegów... gra była bardzo trudna i wyglądała rewelacyjnie... hehe... nie mogę przypomnieć sobie tego tytułu już od dawna... no ale do meritum... wydaje mi się, że wygląda tu troszeczkę lepiej.

 

Nice, very nice...

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie zastanawia czy bedziemy mieli chociaz 5% realizmu z RBR gdzie 4% to posiadanie 4 kol, kierownicy i karoserii. czy dalej bedziemy mieli poduszkowce przypominajace samochody.

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę przyznać, że w końcu gry z pixel shaderami robią na mnie wrażenie! kiedyś to się tylko wszystko świeciło jak psu jajka a teraz to po prostu wygląda bardzo fajnie i nawet stwierdzę, że gdzie niegdzie realistycznie. oby tak dalej, poważnie zastanawiam się nad kupnem jakiejś konsoli albo kompa z górnej półki właśnie dla takich gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę przyznać, że w końcu gry z pixel shaderami robią na mnie wrażenie! kiedyś to się tylko wszystko świeciło jak psu jajka a teraz to po prostu wygląda bardzo fajnie i nawet stwierdzę, że gdzie niegdzie realistycznie. oby tak dalej, poważnie zastanawiam się nad kupnem jakiejś konsoli albo kompa z górnej półki właśnie dla takich gier.

jak dla takiego arcade chcesz kupowac kompa z gornej polki to siegnij po mlotek z dolnej polki ( bo im nizej tym ciezej) i puknij sie niw w glowe. dalej to bedzie kontunuacja badziewa z cmr 03/04/2005 z wygrywaniem czesci w durnych testach i kompletnym lolem przy probie jazdy nawet na najtanszej kierownicy.

 

choc chcialbym, zebym sie mylil i codemastersi zafundowali nam godnego nastepce ryska, ale chyba za malo wypilem, zebym myslal o tym serio.

 

 

BTW. czemu dalej nazywaja serie nazwiskiem tego kierowcy, ktory niczym szczegolnym sie nie popisal, nie dopisal zadnego rozdzialu w historii rajdow samochodowych, byl , pokazal sie i minal jak zeszloroczny snieg. moze powinni zrobic Sebastian Loeb Rally albo Marcus Grönholm Rally. sa to duzo lepsi, bardziej utytulowani kierowcy i dajacy lepsze perspektywy rozwoju niz emerytowany juz colin. dziwi mnie tez ze nikt poza jakas tam firma (za czasow premiery psx) nie zrobil rajdow z nazwiskiem 4-ro krotnego misrza swiata Tommiego Makinena, ktory nie mial sobie rownych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość IceCheck!

jak dla takiego arcade chcesz kupowac kompa z gornej polki to siegnij po mlotek z dolnej polki ( bo im nizej tym ciezej) i puknij sie niw w glowe. dalej to bedzie kontunuacja badziewa z cmr 03/04/2005 z wygrywaniem czesci w durnych testach i kompletnym lolem przy probie jazdy nawet na najtanszej kierownicy.

 

choc chcialbym, zebym sie mylil i codemastersi zafundowali nam godnego nastepce ryska, ale chyba za malo wypilem, zebym myslal o tym serio.

Nie dla arcade a dla grafiki :lol: Jak Ridż Rejser WooooWWW

 

http://www.bayarearidersforum.com/forums/i...116729-vtec.jpg

 

Ty byś chciał a reszta by ryczała, że głupia gra bo nie idzie nic wygrać a auta na zakręcie wylatują... rysiek jest nie zastąpiony i ta gra tego nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no może przesadziłem ;] Mogli pokazać trochę więcej akcji z kamery zza samochodu bo te momenty z 40 i 45 sekundy nie za bardzo mi się podobały.

Mi też te 2 sceny szczególnie rzuciły się w oczy, zapowiada się najbardziej arcade'owa odsłona Colina ze wszystkich dotychczasowych. Co do modelu zniszczeń, to takie same wypadki były pokazywane w trailerach z trzeciej części, a w praktyce wyglądało to zupełnie inaczej niż na filmikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak ktos pisal wyzej... widzieliscie screeny zapowiadajace toce3 a co z tego wyszlo tez kazdy wie, oby z colinem bylo inaczej niech chociaz ta seria bedzie dobra :) w kazdym razie chetnie zobacze co z tego wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jak dla takiego arcade chcesz kupowac kompa z gornej polki to siegnij po mlotek z dolnej polki ( bo im nizej tym ciezej) i puknij sie niw w glowe. dalej to bedzie kontunuacja badziewa z cmr 03/04/2005 z wygrywaniem czesci w durnych testach i kompletnym lolem przy probie jazdy nawet na najtanszej kierownicy.

...

nie mówiłem o grze cmr07 w ogóle, chodzi mi o gry nowej generacji, które moim zdaniem szokują oczy. wyglądają po prostu super. wychowałem się grając w cmr1 (to była jedna z moich pierwszych gier samochodowych na PC). ostatnio kupiłem cmr2005 i się zawiodłem, bo gra nie oferuje nic ciekawego.

 

z resztą 'rysiek' też mi się nie podoba..

Edytowane przez AAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tja a po premierze wielkim młotem w twarz + dopisek to nie wygląda tak jak na screenach O.O

raczej watpie, screeny wygladaja tak jak wygladaja - wedlug mnie nie sa przesadzone i tak bedzie wygladac wersja ostateczna, ale to tylko moje przeczucie, zobaczymy co z tego wyjdzie juz niedlugo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste że będą wyglądały tak po premierze, w czasach gier takich jak test drive unlimited to już tylko można się lepszej grafiki spodziewać niż gorszej, wystarczająco TDU wysoko poprzeczkę ustawił. Nie mogę się doczekać tego colina (moja ulubiona seria wrc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tradycyjnie będę sceptykiem... widziałem już zapowiedzi poprzednich colinów ze screenami... poczekam aż wyjdzie demo/beta/full i wtedy oblukam screeny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.jeuxvideo.fr/article-colin-mcra...t-6557-0-0.html

 

Filmiki z gameplayu Prawie jak na starych screenach ale i tak jest bardzo dobrze. Tory są niczeg sobie są też duże, otwarte trasy na których framerate za dobry nie jest ale to filmiki z Xbox 360 ciekawe jak sobie z nowym Colinem poradzi R600.

 

W końcu jest normalny widok z kokpitu z zegarami.

Edytowane przez LudwiG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...