Skocz do zawartości
Gość ANDZEJ_1991

Mod Wg Andzej_1991

Rekomendowane odpowiedzi

czemu nikt nic nie pisze?? prosze komentowac ja mam ja jeszcze ladnie wykaczyc i jak dobrze bedzie to moze sie z nia wybiore na nastepne targi , ale to zalezy od funduszy

zycze szczescia...a wyciaganie komentarzy na sile to juz wogole Allegro sie robi... Fotki lipnej jakosci maskuja doskonale wszelakie niedociagniecia, ale popatrz - u Ciebie nawet w ten sposob te niedorobki widac. Myslalem ze wezmiesz sobie do serca poprzednie najazdy, ale widze ze sie pomylilem. Lipa panie kolego LIPA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buda na realu wygląda super z bliska mozna sie przypatrzec drobnym rysą itd, jest to moj pierwszy mod i zaprojektowane bylo tylko ze wentyl bedzie w przodzie nic wiecej, ja osobiscie jestem bardzo zadowolony z omjego moda :D

tylko pamietaj ze to Twoja subiektywna opinia :) Jak dla mnie to SUPER buda na pewno tak nie wygląda... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

user banned :blink:

otwarcie dublował konto... <_<

 

swoją drogą zastanawiałem się, dlaczego luks__pl może mieć nieregulaminowy sig, podczas gdy inni są karani :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wlasnie dlatego mam przekonania zblizone do anarchistycznych. Po jaka cholere wymyslane sa regulaminy na kilka stron maszynopisu, ktos siedzi i sie poci zeby zakazac co lepszych tematow, a tu Ci wezmie taki jeden z drugim i ma wiecej bo cos tam...Ja rozumiem jakas gratyfikacja, ogolny topic pochwalny albo butelka zimnego TYSKIEGO (tak tak, reklama pelna geba...)...ale po co skoro mozna lamac regulamin ktory samemu sie tworzylo...

 

Heheh, jak za komuny, albo w "Folwarku...".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carl0s nie wiem w ogole o czym Ty piszesz... :blink:

 

Jakie lamanie regulaminu ? Chyba , ze nie chodzi w tym momencie o luks_pl... :huh:

 

Ma w sigu reklame sklepu . Sklep ten z tego co pamietam dostarczal tez sprzet do testow na tweaku . Luks ma wyrazna zgode administracji na posiadanie tego wpisu w sigu (czyli wszystko zgodnie z regulaminem) Wiec ocb ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_1401

daje fotki, rowera:D niestety tylko został pomalowany na kolor czarny:( miały byc jeszcze naklejki PolaK_1991:) fotkaaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daje fotki, rowera:D niestety tylko został pomalowany na kolor czarny:( miały byc jeszcze naklejki PolaK_1991:)

to miał być mod?

 

 

 

btw: ale on szybko działa, ciekawe jakie konto bedzie maił za tydzień :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, ktos tu na forum napisal ze czarny pasuje do kazdego koloru. i zgadzam sie z tym w 100% :) obok czarnego moze byc jakikolwiek inny kolor i bedzie pasowal jak ulal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_1401

rowerek wypasiony wiem siodelko tez ale pod koniec maja bede mial unibyke evolucion 5 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...